Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

dwa tygodnie temu Pan Dr A.Kruk zoperował mi nos na NFZ. Przyjechałam do niego aż ze Słupska.Podejmowałem już takie pytania na temat jak operuje na forum o nosie.Nie ukrywam, że bardzo się bałam, ale już jak się obudziłam po operacji to Pan doktor powiedział, że nos wyszedł bardzo ładny. Miałam dość duże siniaki, ale pielęgniarki robiły mi okłady z gazików i wody bornej. Po dwóch dniach pan doktor usuwał mi długie gaziki z nosa i nie ukrywam, ze to było najgorsze odczucie. Za trzy dni zmieniał mi gips Pan doktor i wtedy pozwolił mi zobaczyć w lustro. Mój nosek był taki słodki, mały i równy,że nie spodziewałam sie takiego efektu,aż sie popłakałam, ze wzruszenia. To naprawde świetny fachowiec, chociaż nie ułatwiaja mu pracy w tym szpitalu i nie dziwie się, ze operuje tylko tam biednych ludzi a innych prywatnie. Nie wiem, ile kosztuje nos u dr Adama Kruka, bo skonsultował mnie internetowo i od razu zakwalifikował na zabieg nosa. Miałam duzy garb od urodzenia i haczyk czarownicy. Pan doktor wszystko wyprostował i nos jest teraz przepiękny. Obrzęk ma ustapić za trzy miesiace, ale juz jestem zadowolona i siniakow pod oczami prawie nie mam. czytałem, również, że jest to jedyny chirurg plastyczny, który zamiast skalpela używa w swojej pracy lasera-ale nie będę zawierała głosu w tej kwestii, bo nie musiałem. mogę gorąco polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa tygodnie temu Pan Dr A.Kruk zoperował mi nos na NFZ. Przyjechałam do niego aż ze Słupska.Podejmowałem już takie pytania na temat jak operuje na forum o nosie.Nie ukrywam, że bardzo się bałam, ale już jak się obudziłam po operacji to Pan doktor powiedział, że nos wyszedł bardzo ładny. Miałam dość duże siniaki, ale pielęgniarki robiły mi okłady z gazików i wody bornej. Po dwóch dniach pan doktor usuwał mi długie gaziki z nosa i nie ukrywam, ze to było najgorsze odczucie. Za trzy dni zmieniał mi gips Pan doktor i wtedy pozwolił mi zobaczyć w lustro. Mój nosek był taki słodki, mały i równy,że nie spodziewałam sie takiego efektu,aż sie popłakałam, ze wzruszenia. To naprawde świetny fachowiec, chociaż nie ułatwiaja mu pracy w tym szpitalu i nie dziwie się, ze operuje tylko tam biednych ludzi a innych prywatnie. Nie wiem, ile kosztuje nos u dr Adama Kruka, bo skonsultował mnie internetowo i od razu zakwalifikował na zabieg nosa. Miałam duzy garb od urodzenia i haczyk czarownicy. Pan doktor wszystko wyprostował i nos jest teraz przepiękny. Obrzęk ma ustapić za trzy miesiace, ale juz jestem zadowolona i siniakow pod oczami prawie nie mam. czytałem, również, że jest to jedyny chirurg plastyczny, który zamiast skalpela używa w swojej pracy lasera-ale nie będę zawierała głosu w tej kwestii, bo nie musiałem. mogę gorąco polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmzzzzz
Bardzo dobry chirurg, mojej mamie zlikwidował blizny po poparzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesanka
Ile kosztuje calkowita korekcja nosa u Kruka? W jakie dni tyg. operuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do VXVXVXV posty należą do nochatki- czyli do mnie- mam na imię Julia i jestem bardzo zadowolona z operacji nosa u dr Kruka. Pan doktor nie potrzebuje reklamy w necie, bo to chyba dla niego było by zbyt żenujące. Poznałam go osobiście i przypadł mi do gustu jako lekarz.To bardzo profesjonalny chirurg plastyczny, który zamiast skalpela operuje laserem. Rozumiem teraz te uwagi i złośliwości pod jego kątem-nie każdemu da się również dogodzić, a złośliwej konkurencji nie da się uspokoić. Dodam, że takiego efektu nie spodziewałam się po zabiegu-owszem, napisałam kilka postów na temat doktora odnoście forum nosa. Rozmawiałam z dziewczyną, której Pan doktor robił laserową korektę warg sromowych i i była równie zadowolona co ja-prawdopodobnie doktor Kruk-poprawiał to po jakimś innym chirurgu plastycznym metodą laserową. Świetny fachowiec i bardzo uczciwy lekarz. do mesanki Pan doktor Kruk operował mi nos na NFZ i nie wiem ile taki nos kosztuje prywatnie-ale polecam ci go z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -!!!!!-
jasne... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nos z krzywa przegrodą zapłaciłem 9,5 tysiąca. bez przegrody korektę nosa w cenniku widziałem była od 6,5 do 8,5 tysiąca. jestem zadowolony i mogę polecić tego chirurga.bardzo miła opieka, profesjonalny personel i kontakt z lekarzem cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarettaXXX
a ta autoreklama - forum/znany lekarz -nie wydaje sie wam podejrzana???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Margaretki, Margaretko-albo jesteś jakąś konkurencją i zupełnie niepotrzebnie wtrącasz się do wątku, żeby dobrego lekarza zdyskredytować albo nie wiem, po co to robisz? Widocznie nigdy nie poznałaś dr Kruka, a jeśli akurat Tobie nie pomógł-(bo nie każdemu da się dogodzić) to powinnaś znaleźć sobie innego chirurga plastycznego. Jest chyba 160 innych chirurgów plastycznych w Polsce.Ja z dr Kruka jestem bardzo zadowolony. Jutro mam samolot i wracam do pracy, za granicę-ale na pewno będę podpowiadał u kogo mają się zoperować. Oprócz tego, że dr Kruk jest swietnym chirurgiem plastycznym to jeszcze pasjonatem i świetnym znawcą od laserów- dlatego też go wybrałem, bo mialem problem z blizną. Poza tym moje rozpisywanie tutaj nie ma celu-myślę, że było by to za bardzo poniżające dla dr Kruka, a to lekarz z klasą. I z tego , co wiem przeciwnik internetu, zabraniający czytania takich wywodów bez sensu jak nasze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kycyj sam nie wiem, po co wdaję się w takie rozmowy bez celu. czekam na samolot i popijam z kumplami drinki-opijamy mój nowy nos, przez który się wjątkowo świetnie oddycha - no i wygląda. Facet który ma trzy specjalizacje-z chirurgii plastycznej, ogólnej i laserowej musi być bardzo dobrym, To samo wyczytałem o dr Piotrze Osuchu, Małgorzacie Chomickiej i dr Mrcinowi Bieńkowskiego.) Ci lekarze to ouy-siderze, operują laserem zamiast skalpelem. szkolili się za granicą. Nikt ich tutaj nie musi reklamować? no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Jestem również po zabiegu u dr.Kruka.Potwierdzm bardzo pozytywną opinię o tym lekarzu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Przykro mi to napisać ,jestem w szoku,bo właśnie się dowiedziałam,że dr.A.Kruk zmarł 3 dni temu !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka+
tak mi przykro, przeciez to tak mlody czlowiek. lacze sie w bolu z najblizszymi doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydraaa
jak to?! skąd macie takie informacje?? Co się stało?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Niestety rak !!!!!!!!!!!!!!!Pogrzeb odbył się w sobotę w Głogowie.Poszukaj w nekrologach w internecie.Nie podoba mi się tylko to,że kliniki,w których pracował nie zamieściły na swoich stronach do kliniki to dobrze,ale jak już nie żyje,to mają go w .....Bardzo to przykre!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Krótka ,ale ciężka choroba-rak!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka tego Doktora
Sp. Doktor Kruk byl niezwykle madrym, szczerym, bardzo ludzkim, niezmiernie zyczliwym i cieplym Czlowiekiem (nie mylic z falszywa zyczliwoscia wiekszosci "krotkowzrocznych" chirurgow plastycznych nastawionych na szybki zysk); oraz odpowiedzialnym chirurgiem z talentem. Az dziw, ze taki "rodzynek" sie uchowal w tym nie za czystym "swiatku" - szkoda tylko, ze na tak krotko... Czuje sie zaszczycona, ze to wlasnie na Niego "natrafilam" w moim poszukiwaniu odpowiedniego chirurga. I nie zawiodlam sie. pacjentka sp. Doktora Adama Kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Również byłam pacjentką doktora.28 sierpnia miałam zabieg. Wspaniały ,mądry lekarz, ogromnie wrażliwy mężczyzna, po prostu dobry człowiek !!!!!!!!! W dzisiejszych, trudnych czasach ,gdzie każdy egoistycznie, materialistycznie podchodzi do życia, dr.Kruk był wyjątkiem, człowiekiem ,który przed wszystkim myślał o innych, na końcu o sobie! Dla niego najważniejszy był człowiek, pomoc jaka mu się należała ,zarówno medyczna jak i emocjonalna. To człowiek o ogromnej charyzmie, wewnętrznym cieple. To człowiek, do którego się lgnie, z którym chce się przebywać ,rozmawiać, któremu się ufa , przy którym jest bezpiecznie, którego chce się mieć jako osobistego lekArza jak i przyjaciela, to człowiek na którego zawsze można liczyć !!!!! TAKICH LUDZI JAK ON JUŻ NIE MA! To bardzo niesprawiedliwe, że odszedł od nas !!!!!!!!!!!!!!!!! Wierzę w to, że w dalszym ciągu, już tam, obdziela dobrem, którego miał pełne serce.Jest mi strasznie przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stronach klinik nadal jest
wiec nie ma nawet napisane ze zmarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
I to jest właśnie bardzo przykre !Jak dr.żył i za jego pośrednictwem przyjeżdżały pacjentki z całej Polski,to było dobrze,bo pieniążki płynęły,a teraz jak go teraz nie ma,to nawet nie zasłużył na kilka zdań pożegania na stronie internetowej .Nieludzkie to i podłe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeńka
Dla mnie to jest niezrozumiałe i bardzo niegodziwe, przede wszystkim świadczy o tych co żyją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydraaa
ja już miałam wyznaczony termin zabiegu, nie zdążyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem-
Czemu kliniki nie mają choćby czarnej wstążki przy nim lub nie ma nic napisane skoro nie żyje. Wciąż widnieje tam jako żywy i jakby nic się nie stało, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Jedyna instytucja, Pan Dr.Kruk był członkiem jej członkiem zachowała się z klasą i zamieściła informację wraz z nekrologiem na swojej stronie.To Polskie Towarzystwo Chirurgi Plastycznej , Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. http://www.ptchprie.pl/#/aktualnosci_i_komunikaty,zmarl_nasz_kolega_dr_adam_kruk,6.html Prezesem tej instytucji jest prof.dr.hab.nauk medycznych Jerzy Strużyna-wspaniały lekarz i człowiek z wielką klasa !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
to zenujace, wstyd mi - naprawde - za te kliniki. rozumiem, ze nie mozna z dnia na dzien przebudowac calej strony internetowej, ale zamiescic malutka informacje, z czarna wstazeczka na zdjeciu doktora.... ciesze sie, ze nie tylko ja zauwazylam, jakim Czlowiekiem byl Pan Adam. rowniez wierze, ze tam gdzie teraz jest, jest szczesliwy i troszczacy sie o dobro innych - jak zwykle. w likend poczytalam sobie posty Pana Adama, ktore napisal na portalu 'estheticon'. czytajac je chyba kazdy zauwazy to cieplo, o ktorym pisala poprzedniczka i ktore emanuje nawet z kazdego z jego postow. niebywale. skladam wyrazy wspolczucia dla Bliskich Pana Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
wlasnie zajrzalam na strone internetowa 'Solumedu'. nareszcie, w tydzie i jeden dzien, bodajze, od odejscia od nas Pana Adama zamiescili stosowna informacje... lepiej pozno niz wcale... niestety pozostale dwie kliniki jeszcze nie stanely na wysokosci zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Myślę,że informacja na stronie Solumedu o śmierci Dr.Kruka to również skutek naszych krytycznych uwag na tym forum. ( na pewno go czytają) .Ale czy to my,zwykłe pacjentki musimy uczyć właścicieli tych klinik,w jaki sposób wyrazić szacunek po śmierci kolegi? Lekarz,specyficzny i trudny zawód,ale my pacjentki oczekujemy od nich, oprócz wiedzy, odrobinę więcej empatii ,wrażliwości zarówno w stosunku do ludzi żyjących jak i nieżyjącego kolegi.Jednego i drugiego w tym przypadku zabrakło niestety !!!! Pan Dr.A.kruk (może nie wszyscy wiecie) założył w tym roku Międzynarodową Fundację "Children to Reconstruction" ( "Dzieci dla Rekonstrukcji"), gdzie operował nieodpłatnie dzieci z wrodzonymi i nabytymi wadami rozwojowymi. Był również biegłym sądowym w dziedzinie chirurgii plastycznej w województwie wielkopolskim. Zajmował się również operacjami zmiany płci u transseksualistów. Odnośnie Ars-Medica,w której pracował Pan Doktor: miałam tam zabieg miesiąc temu. Zadzwoniłam wczoraj z prośbą o podanie mi danych technicznych lasera ,którym miałam wykonany zabieg.To chyba proste i normalne pytanie.Za 2 miesiące muszę iść na kontrolę do innego lekarza i na pewno zapyta mnie jakim laserem byłam naświetlana. Wyobraźcie sobie, że nie dostałam takiej informacji !!!!Dzwoniłam tam 3 dni z rzędu i.nic. Dla mnie to podejrzana klinika, która się wstydzi i czy boi udzielać informacji o odbytych zabiegach? Jak przyjechałam tam pierwszy raz ,to osobiście sam właściciel (jakiś Arab chyba)przywitał się ze mną i moim mężem, bo czuł zapach pieniążków w torbie ,oglądałał samochód męża(notabene służbowy-wypasiony)-myślał pewnie ,że jakcyś bogacze przyjechali).Pieniążki chętnie wziął, szeroko się uśmiechał ,ale uśmiechu i życzliwości zabrakło w stosunku do lekarza, dzięki któremu zarabiał. Nie omieszkałam pani ,która odebrała telefon w tej klinice powiedzieć dość kategorycznie co o tym myślę i o braku nekrologu również .Chociaż tyle mogę teraz zrobić w imieniu Doktora. W komórce mam kilka sms od Dr.Kruka i kilkanaście emaili,w kuchni wisi jego recepta.Trudno mi to będzie to wszystko wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliniki sa takie
Pewnie przeczytali albo ktos dal im cynk bo wczesniej powinni to zrobic jak zmarl 25. 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julez
Didey, daj znać jakby udało Ci się uzyskać informacje na temat tego lasera. Ja maiłam wyznaczony termin zabiegu na 19go października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×