Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

Gość didey
Ok.Będę tam dzwonić do skutku i wtedy ci napiszę.!!!! Jak nie będą chcieli mi powiedzieć,to postraszę ich prawnikiem. Szkoda,że nie zdążyłaś na zabieg.Byłabyś w bezpiecznych rękach z gwarancją udanego zabiegu i zadowolenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julez
ja też żałuję bardzo... Nie wiem czy będę potrafiła zaufać komuś tak jak dr. Adamowi, tym bardziej że wiadomo jakie podejście ma większość lekarzy do pacjentów... Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Uzyskałam informacje o laserze,którym Dr.Kruk robił mi zabieg. E CO2 PREMIUM. Pani z Ars-Medica poinformowała mnie również,że na ich stronie (W KOŃCU!) zamieścili nekrolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A. A.
Jesli chodzi o nekrolog na stronie Solumed, to prawdopodobnie zamieszczono go takze pod naciskiem pacjentek dr. Kruka. Ja rowniez, nie mogac przepatrzyc na ich strone, oferujaca ich uslugi, z okienkiem Multimedia, gdzie sa filmy video z udzialem dra Kruka (bo codziennie tam zagladalam, gdy dowiedzialam sie o smierci dr.), wystosowalam w ubiegly poniedzialek (PRAWIE TYDZIEN po smierci dr.!!!) maila do kliniki Solumed i kliniki Medical Prestige (strony kliniki Ars Medica nie moglam znalezc w necie) z prosba o umieszczenie nekrologu. Podejrzewam, ze nie ja jedna, na pewno i inne pacjentki obsypaly ich mailami i telefonami w tej sprawie. I rzeczywiscie, na drugi dzien pojawil sie nekrolog na stronie Solumedu. Niestety na stronie Medical Prestige ani widu o smierci jego pracownika. Jedyna rzecz jakiej "dokonali" w tej sprawie, to dyskretne usuniecie jego nazwiska z listy lekarzy - BEZ KOMENTARZA. (!!!!!!!!!!!) Niestety, ale to razacy brak elementarnych zasad wspolzycia w spoleczenstwie i brak kultury!!!!! Trzeba takie postawy napietnowac , wytykac i wykorzeniac. Bo inaczej skonczymy jako narod prostakow, koltunow i barbarzyncow!!!!!! O ile juz nim nie jestesmy, biorac pod uwage poziom kultury osobistej co poniektorych wlascicieli/zarzadzajacych klinikami plastycznymi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Masz 100% rację !!!!!My pacjentki powinnyśmy zasypać Medical Prestige emailami z wyrazami oburzenia,braku kultury,zwyczajnej znieczulicy!!!!!! "Dyskretne usunięcie nazwiska dr. Kruka z listy lekarzy bez żadnego nekrologu".To koszmar jakiś!!!!!! Mamona, całkowicie zniszczyła właścicielom klinik funkcje mózgu odpowiedzialne za tzw uczucia wyższe.Zadzwonię tam jutro i powiem co o tym myślę.Tylko to możemy zrobić! Nacisk społeczny !I oczywiście omijać te kliniki szerokim łukiem !!!!!!!!!Gorzej niż zwierzęta!!!!! Dziękuję ci za tego emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo koko
strasznie przykra sprawa, byłam operowana przez Pana Doktora, miałam zgłosić się na drobną korektę...i już nikt nie będzie się tak ze mną przekomarzać... straszne jest to, co piszecie, że kliniki w których pracował z takim opóźnieniem poinformowały o tym smutnym wydarzeniu. Wygooglałam, że w Głogowie kibice jednego klubu sportowego organizowali zbiórkę krwi dla p.Adama, niestety pomoc przyszła za późno. Ale przynajmniej chcieli pomóc i to bezinteresownie. Dlaczego koledzy z klinik, gdzie p.Adam pracował nie zrobili tak samo? Dlaczego nie ogłosili, że potrzebna zbiórka krwi? Przecież ich strony internetowe ogląda codziennie setki osób! Sama zgłosiłabym się, gdybym tylko wiedziała o takiej akcji, mimo, że miałam kilka "spięć" z p.doktorem(ale zawsze zakończonych z poczuciem humoru). A przecież jakoś można było dotrzeć do pacjentów, z których część chętnie wzięłaby w tym udział! Kompletna znieczulica. Wściekła jestem i nie mogę w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julez
Didey, dziękuję Ci bardzo i w 100% popieram wasze zdanie dziewczyny, że to jest nie w porządku, że właściciele klinik tak długo zwlekali z zamieszczeniem informacji (lub o jej zupełnym braku). Do mnie do tej pory nie dociera do końca, że odszedł tak wspaniały człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
podaje kilka stron z portalu 'estheticon', gdybyscie byly zainteresowane jak Doktor Adam zapatrywal sie na pewne problemy. czesto jego zdanie bylo diametralnie rozne od jego kolegow po fachu, ktorzy bez mrugniecia okiem wyrazili swa gotowosc na wykonanie zabiegu bez wzgledu na niebezpieczenstwo utraty zdrowia jakie za soba niesie (mam na mysli powiekszanie piersi wlasnym tluszczem) Doktor Adam probowal tlumaczyc, ze pewne zabiegi sa niebezpieczne dla zdrowia, z jaka zyczliwoscia i zwracal sie do zadajacych pytania pacjentek po zabiegach u innych lekarzy i pelnych watpliwosci co do rekonwalescencji http://www.estheticon.pl/dyskusje/powiekszenie-piersi-wlasns-tkanks-tluszczows/moze-to-glupie-pytanie-i82133 http://www.estheticon.pl/dyskusje/korekcja-powiek-blepharoplastyka/opadajaca-powieka-u-dziecka-i63159 http://www.estheticon.pl/dyskusje/korekcja-nosa-rhinoplastyka/jaki-koszt-i-kogo-mi-polecicie-i62668 http://www.estheticon.pl/dyskusje/korekcja-nosa-rhinoplastyka/krzywy-nos-i85101 http://www.estheticon.pl/dyskusje/operacje-transseksualistow/chyba-sie-zabije-i82351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Czytałam te wszystkie wpisy już wcześniej. Fajnie,że je tu wbiłaś. Dzisiaj możemy tylko jedno zdrobić dla Dr.Kruka- wspominać go takim jakim był: mądrym i dobrym człowiekiem. Ja również wydrukowałam kilka moich prywatnych emaili od niego i,w których bardzo ciepło i życzliwie wypowiadał się o swoich kolegach, chirurgach plastykach z mojej miejscowości.W pierwszej kolejności zachęcał mnie abym skorzystała z ich umiejętności zamiast jechać taki kawał drogi do Poznania.To również świadczy o tym,że nie był pazernym,chciwym n lekarzem.Jeden z tych lekarzy nic nie wiedział o jego śmierci,ale obydwoje byli miło zaskoczeni czytając te emaile i tak pozytywne opinie o nich samych. Mam prośbę do koleżanki,która pisała o tej zbiórce pieniędzy na krew dla Dr.Kruka.Nie mogę tej informacji znaleźć w internecie.Podeślij linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko momo
To nie była zbiórka pieniążków, ale oddawanie krwi- gdy jest to zrobione z "dedykacją" dla konkretnej osoby, wiadomo, że szybciej dostanie potrzebną krew. http://www.chrobry.glogow.pl/index.php?misc=search&subaction=showfull&id=1348514125&archive=&cnshow=news&ucat=1&start_from=& http://www.chrobry.glogow.pl/index.php?misc=search&subaction=showfull&id=1348577935&archive=&cnshow=news&ucat=1&start_from=& Pan doktor pochodził z Głogowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fd.
>ggoyaq Przeczytalam wszystkie wypowiedzi z linkow ktore wkleilas i musze powiedziec, ze jestem naprawde zaskoczona, gdyz zaden z innych lekarzy nie wypowiedzial sie w tak szczery a zarazem serdeczny sposob jak dr Adam Kruk. Doradzal tam pacjentom i widac ze nie byl pazerny na pieniadze. Zaluje ze nie bylam na konsultacji wlasnie u niego, a niestety wybralam nie tego lekarza co trzeba, ktory widze ze tez tam sie wypowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
didey, gdzie wkleilas te maile od Doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
co do ww. postow Pana Adama, to oczywiscie to tylko namiastka, albowiem wszystkie one (jest ich 232) sa w tym samym, serdecznym i luznym tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlynnnM
a czy można wiedziec kogo z lekarzy polecał Pan Doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A. A.
Didey, Moja Droga, ja wczoraj zadalam sobie trud i zadzwonilam do kliniki Medical Prestige z zapytaniem o nekrolog. Pani - przyznam, ze bardzo grzecznie - wyjasnila mi, ze skoro bylo kilka osob z delegacja na pogrzebie u dr., czuja sie zwolnieni z obowiazku zamieszczania jakichkolwiek informacji na swojej stronie www. To tyle tytulem wyjasnienia. Ja natomiast w dalszym ciagu uwazam, ze postepuja niegodnie, bo nekrolog to takze dla nas - pacjentek dra - dowod na to, ze zostal w sposob nalezyty wyrazony szacunek danej osobie. Ostatecznie i my - pacjentki mamy takze prawo do tego, bo to dla nas konstruuje sie strony internetowe z informacjami i to Z NASZYCH PIENIEDZY UTRZYMUJE SIE TA KLINIKA!!! Ale widac klinice Medical Prestige szkoda poswiecic miejsca na jedno krotkie zdanie, informujace o zgonie jednego z doktorow! Prostackie i odstreczajace! Jesli chodzi o klinike Medical Prestige, to moja noga tam nigdy nie postanie!!! Notabene slowo "prestiz" w nazwie mogliby zastapic jakims antonimem, bo z PRESTIZEM TA KLINIKA MA NIEWIELE WSPOLNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Cieszę się,że wśród nas jest tak wiele osób ,które podobnie myślą i czują tak samo . Dzisiaj rano dość długo rozmawiałam z panią menadżer kliniki Medical-Prestiż. Fajnie,że też tam zadzwoniłaś !!!!Usłyszałam dokładnie to samo ,co napisałaś .Dobry komentarz: słowo prestiż w nazwie zupełnie nieadekwatne! Powiedziałam tej pani w imieniu NAS wszystkich, że jesteśmy oburzone zachowaniem osób zarządzających kliniką .Na początku rozmowy pani obstawała przy stanowisku kliniki, którą i tobie przekazała-„byliśmy na pogrzebie ,już nic więcej nie będziemy w tym temacie robić. Ale pod koniec naszej rozmowy,wysłuchując moich-NASZYCH argumentów,myślę,że pani menadżer, przynajmniej w głębi serca, zmieniła zdanie i przyznała mi-NAM rację. Uświadomiłam tej pani, podobnie jak ty ,że my pacjentki doktora, obecne i przyszłe, które przygotowywały się do zabiegu ,mają prawo do tej informacji ,do ostatniego pożegnania!!!!! Mój-NASZ głos w tej sprawie jest głosem sprzeciwu i dezaprobaty na znieczulicę ludzi pracujących w tej klinice !!!!Odesłałam panią menadżer na nasze forum, żeby poczytała nasze wypowiedzi .Bo my w tzw"kupie" możemy zrobić, zgodnie z prawdą , dobrą reklamę albo antyreklamę .Pokazać wysoką klasę zachowań moralnych właścicieli, albo brak klasy !!! Na korzyść pani menadżer przemawia fakt, że równie ciepło jak My i bardzo życzliwie wspominała NASZEGO Pana Doktora A.Kruka. Odniosłam takie wrażenie ,że brak nekrologu na stronie ,to nie jej decyzja tylko właściciela kliniki (nie wiem kto to jest?).Wiecie jak to jest, ona jest też tylko pracownikiem kliniki. Szef wydał rozkaz, chociaż głupi i nieludzki ,pracownik wykonał ! Tylko ,klinika musi sobie uświadomić, że wizerunek firmy, to nie tylko dobrzy operatorzy ,ale również ich zachowania i postawy wobec takich właśnie sytuacji. Powiedziałam tej pani między innymi tak: jeśli państwo tak traktujecie lekarza po śmierci, dzięki któremu zarabialiście i który zawsze pozytywnie wypowiadał się o klinice to jak traktujecie żywe pacjentki? Dziękuję ,ja z tej kliniki nie skorzystam. Co zrobią teraz właściciele kliniki? Nie wiem? Pani menadżer,panie właścicielu: ODWAGI !!!!!!!!! !LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE !!!! p.s. niestety pan Doktor nie zdążył mi nikogo innego polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A. A.
Didey, Moja Droga, ja Tobie rowniez dziekuje! Jako pacjentki dra Kruka zrobilysmy to, co nam serce podyktowalo, i niezaleznie od reakcji zarzadzajacych klinika Medical Prestige (czy raczej Medical Anty-Prestige...) uwazam - w moim skromnym mniemaniu - ten temat i watek o "naszym" drze za zakonczony. Jesli chodzi o mnie, to mieszkam juz 19 lat poza Polska i czesto przebywam w kraju. Do tej pory tylko dr. Krukowi powierzalam moja twarz w czasie tych wlasnie pobytow. Dlatego takim szokiem bylo dla mnie - tak jak dla Ciebie - jego odejscie... Zakonczmy, bardzo prosze, ten watek w tym miejscu i niech kazda z nas - juz w milczeniu - daje swiadectwo pamieci o Nim. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Pacjentki dra Kruka, a w szczegolnosci Ciebie - Droga Didey! Aleksandra A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tak sobie czytam
a propos dobrych chirurgow plastycznych... Niewielu z nich jest po prostu w porządku, teraz widze ze Dr Kruk byl faktycznie szczery. Wiem, że temat jest o nim, ale nie mogę sie powstrzymać żeby tego nie napisać. Uwazam, że jednym z nielicznych niezklamanych chirurgów plastycznych jest Andrzej Bielecki z Poznania. Może nie wszystkim podoba sie jego sposob bycia, ale na pewno nie jest hipokrytą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tak sobie czytam
niezakłamanych miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..tak sobie czytam
niezakłamanych miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Również bardzo serdecznie pozdrawiam ciebie i wszystkie dziewczyny,które tutaj piszą lub tylko czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie sobie wpisy dr
to mowi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 257 kasika
didey !!! Czy ty nie przesadzasz z tym płakaniem i jęczeniem za św.pamięci Krukiem? Ludzie umierają z różnych przyczyn i w różnych okolicznościach - tak, to już bywa. Nie powinno się mówić źle o tych którzy odeszli,ale zapomniałaś o tym,że wiele kobiet zostało skrzywdzonych przez św.p.Kruka, chociażby poprzez nieudane zabiegi laserowe i muszą z tą swoją krzywdą żyć. A ty chcesz wmówić wszystkim,ze był najlepszy z najlepszych - nic bardziej mylnego. Więcej nie napiszę,gdyż w tej chwili nie ma to najmnieszego sensu. A Krukowi niechaj ziemia lekką będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo koko
do dolijajko powinnam zostawić bez komentarza pierwszą część Twojej wypowiedzi, gdyż jest zwyczajnie...złośliwa, delikatnie określając. Byłam pacjentką dr Kruka i uważam, że zwykła przyzwoitość nakazuje umieszczenie choćby wzmianki o jego odejściu na stronach klinik, w których pracował. W końcu to do niego przyjeżdżała spora grupa pacjentek, z których kliniki czerpały korzyści materialne. I to był naprawdę fajny człowiek, dlatego mnie osobiście bardzo dotknęła wiadomość o jego śmierci. Był jedynym lekarzem, który zaproponował mi wykonanie pewnego zabiegu z refundacją NFZ, bo były do tego przesłanki, ale jakoś inni chirurdzy tego nie zauważyli. Niestety, tego zabiegu już nie będzie... Nie spotkałam się wcześniej także z tym, że lekarz po operacji (wcześniejszej niż wyżej wspomniana), będąc na urlopie, dzwoni lub wysyła smsy do pacjentów z pytaniem czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gry
Ja kiedyś byłam u chirurga który dobrze mówił , i dosłownie czytał chyba w moich myślach , bo nie zdążyłam zapytać a już sam stworzył pytanie i odpowiedz . Pomyslałam wtedy " to musi być ten chirurg widać że wie dużo ,mówi z sensem , i napewno operacja się uda " . Niestety teoria nie równa się z praktyką . Dobrze gadał , ale jak wyszła operacja to już inna sprawa ! Dwa lata spędziłam na poprawkach i nadal jest żle , wydałem ogromne pieniądze . Wnioski po czasie wyciągnełam takie , że nie można lekarza oceniać przed operacja albo zabiegiem !lekarz który dobrze nie koniecznie zrobi poprawnie operacje , i dla tego nie należy zachwalać za wczasu , bo można się przejechać i to pożądanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
prosze: nie znizajmy sie do poziomu autorki wpisu i nie odpowiadajmy. ps: pisze sie do widzenia, a nie 'dowidzenia'. moze wpierw dobrze byloby zajrzec do slownika poprawnej polszczyzny, a potem 'brylowac' ze swoja 'inteligencja i wiedza' po forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona547
I cała masa jest samych nowych i młodych lekarzy , którzy udzielają się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie czytam i
Mam dobra pamiec do zapamietywania drobnostek, i zauwazylam od razu ,ze kilka wpisow zostalo usunietych z tematu . Ciekawa jestem dlaczego ! I kogo to sprawka ! Mysle ,ze ktos tu siedzi i jest zalogowany ,i dzieki temu ma latwy dostep do nowych wpisow. Systematycznei sprawdza kto, i co pisze. Mozna sie tylko domyslec kto to moze byc , i w jakim celu to robi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 985
Czytam i czytam te wszystkie wpisy i nie bardzo wiem co te pisemne przekazy mają wnosić; wspomnienia o dr.Kruku takim jakim był, czy chodzi o to,że wszyscy czytający to forum,powinni po zmarłym płakać i rozpaczać. "ggoyaq" w przerwach wolnych od rozpaczy,przechodzi do poprawiania błędów ortograficznych "jakby to,było najważniejsze" "didey" próbuje wszystkich zmusić do swojego toku myślenia i jej osobistej rozpaczy nawet m.in. " pisząc do klinik w sprawie nekrologów". Zapominacie o czymś Panie,że tak po prostu się nie godzi, pouczanie i strofowanie wszystkich za nie takie wpisy jakich oczekujecie,jest poniżej godnoś i jakiejkolwiek etyki moralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danellaq
mamo koko - Ty chyba robisz z ludzi debili ! Ktory lekarz dzwoni po operacji z pytaniem " czy wszystko jest wporzadku " ! Ty myslisz ,ze ktos Ci w to uwierzy ??? Przeszlam juz kilka operacji w Polsce i wiem jak jest ! Na pewno zaden chirurg nie dzwoni ani nie pisze z pytaniem " czy wszystko ok " !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×