Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

Gość momo koko
myślę, że ta dyskusja przybrała niewłaściwy obrót. Część z nas chciała wyrazić swój żal czy może niechęć do instytucji zatrudniających d-ra, za to, że nawet nie umieściły informacji na swoich stronach dotyczących jego odejścia. Ja miałam dobre zdanie o wyżej wymienianym lekarzu, ale nie każdy musi je podzielać czy się z tym zgadzać. Nie ma sensu obrażać innych, czy wmawiać nieszczerość, tylko dlatego, że pozytywnie o kimś napisali. Nie wiem dlaczego dobre opinie uznawane są za reklamę, natomiast negatywne są mało merytoryczne. Gdy zostajemy przez kogoś skrzywdzeni, to warto o tym mówić/pisać, by ostrzec innych,ale nie na zasadzie szkalowania, lecz konkretnych argumentów. Ps. niestety na stronach wyświetlających opinie o lekarzach- zdarza się,że negatywne opinie są usuwane- napisałam kiedyś o podejściu pediatry do małych pacjentów i do tej pory notka się nie ukazała. Dlatego wydawać by się mogło,że forum mogłoby pomóc w ocenie kompetencji konkretnej osoby, ale nie wtedy, gdy przekrzykujemy się nawzajem i podważamy zdanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do momo koko Zgadzam się, każdy ma prawo do swojego zdania. Nie rozumiem że pozytywna opinia= reklama a wyjątkowo zła to prawda a nie np antyreklama tworzona przez konkurencję. Trzeba zawsze zachować umiar z wiarą w oba przypadki. Z ciekawości szukałam w necie jakiś przypadków związanych z doktorem, ale nie ma żadnych skandali czy innych artykułów, które by mówiły o jego błędach. Pracował w znanych poznańskich klinikach, więc chyba gdyby był partaczem a nie dobrym specjalistą nikt by go u siebie nie chciał ;) Zamierzałam się do niego wybrać za parę lat po namowie koleżanki ale niestety to już niemożliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamab
Latwo poznac ze te negatywne posty pochodza od jednej osoby , jak ktos jest dobrym obserwatorem sam wie po czym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu rozmowa jak z ludzmi
Chcecie pisac o doktorze to piszcie ,i czy to maja byc dobre ,czy zle opinie to piszcie ,ale nie plujcie na wzajem jadem na siebie . Trzeba okazac kulture ,a nie chamstwo . Ja kiedys bylam u dentysty , ktory tak mi zalozyl aparat ,ze teraz mialam operacje . Opinia na tamtej stronie byla dodana na kilka godzin, a pozniej zostala usunieta. Na kafeteri mozna poczytac jaka to wiarygodna strona internetowa pt " znanylekarz. pl ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu rozmowa jak z ludzmi
Na forum , nie pamietam dokladnie ktore to bylo . Kobieta pisala o lekarzu z Wawy , ktory cos jej spartolil . Dodala opinie o nim na znanylekarz.pl i opinia nie zostala dodana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znany lekarz to kit
tylko imbecyl w to uwierzy. a co do tego zmarlego to podobno dobry był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Przysłowia mądrością narodu: zgoda buduje,niezgoda rujnuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam co przeszła bliska mi osoba po operacji tego PANA i śmiem twierdzić, ze to nie jest fachowiec. Moze wiedzę miał ale nie potrafił jej przelać w praktykę, niestety... Jeśli o jego zabiegu wypowiedziało się kilkunastu lekarzy jak o partaczu to wybaczcie... i doprowadzić swojego pacjenta do skrajnej depresji... Na tych portalach potencjalny pacjent nawet nie ma możliwości racjonalnej oceny oraz świadomego wyboru lekarza, ponieważ złe opinie są usuwane. DLACZEGO TO TAKI WSPANIAŁY LEKARZ PO KTÓRYM POPRAWKI KOSZTOWAŁY DWA RAZY TYLE dodam, że to nie był efekt uboczny ale złe przeprowadzony zabieg (opinia lekarzy wykonujących poprawkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz zobacz
zobacz ile pacjentek okaleczyl dr. Sankowski z Warszawy -tez znam jeden przypadek z depresja po operacji biustu u niego. prof. Kobus z Polanicy ma na koncie oszpecenia po nieudanych operacjach nosa - dwie operacje poprawkowe u innego chirurga niewiele daly niestety. Nos dalej zapadniety i leci w jedna strone. A TO SA NIBY NAJLEPSI W TYM FACHU.....HMMM. Nie ma idealow, tylko, ze kazdy szuka idealu i mysli, ze w jego przypadku operacja bedzie udana. A prawda jest taka, ze nieudanych operacji, gdzie wymagana jest poprawka to az 40% zabiegow!! Nietety takie realia obojetnie u jakiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie..;;;
do VirtualGirl35 A jaka to byla operacja? czego dokladnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie szuka ideału, tylko lekarza, którzy zna się na tym co robi. Wiele ludzi nie widzi różnicy miedzy złe przeprowadzonym zabiegiem a komplikacjami i efektami ubocznymi po operacji. A to róznica kolosalna. Praktycznie wszyscy, lekarze u których bylismy w Polsce i za gnanica stwierdzili, że operacja została zle przeprowadzona i nie wykonał tego na pewno chirurg plastyk - to własnie opinie innych lekarzy. Tylko pomoc innych lekarzy i zabiegów poprawkowych wyprowadziala bliska mi osobę z depresji. Wiem jedno, informacje zawarte w necie nie są do końca prawdziwe i nie ma co sugerować się w doborze lekarza bo może to się skończyć bardzo złe. Spartaczyć jest łatwo a naprawienie tego może być już nieodwracalne i nie wszytko co nowe i rzekomo bezpieczne jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VirtualGirl35 nie odpowiedział
aś o jaki zabieg chodzi, jak już coś podajesz to pisz konkretnie, zmarły i tak nic już ci nie zrobi.a tak w ogóle to warto przeczytać co pisał zmarły na innych forach. wydaje się być dobrym człowiekiem w przeciwieństwie do większości chirurgów plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki :) nie ma lekarzy idealnych. Wiadomo ze portale typu znany lekarz nie są do końca wiarygodne. Co do tego czy dr Kruk był dobry, wystarczyło próbować się umówić do Kruka na termin, był bardzo oblegany i terminy zawsze były odległe. Do rzeźnika to by się raczej pacjentki masowo nie ustawiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikadzesa
Kafe nie jest też wiarygidna . Usówają złe opinie . Przypominam sobie temat o dr kruku. Było dużo złych opini. Cały temat usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikadzesa
ale gafa ! Usuwają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuyyy
Sankowski już chyba nie operuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co wy wypisujecie, jakie negatywne posty pochodzą od jednej osoby. Komu zależałoby na niszczeniu temu Panu opini, pomyślcie racjonalnie. Sama widziałam jak na znanych portach zaraz po dodaniu zlej opinii została ona usunięta. Ktoś kto chce uzyskać prawdziwą i obiektywną opinie o lekarzu to na pewno nie w necie. Tylko i wyłącznie rozmowa z pacjentkami danego lekarza o ile to możliwe i samym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo bawią negatywne posty pt: znam sąsiada ciotki babci, która była niezadowolona :))) Gdyby u mnie ktoś spartolił to bym opisała zabieg, komplikacje i dała fotkę efektu, gdybym rzeczywiście chciała ostrzec inne potencjalne pacjentki. Więc negatywy typu "ktoś podobno kiedyś" nie są dla mnie absolutnie wiarygodne ;) Swoją drogą dochodziłabym swoich praw zamiast przesiadywać na forum, więc to wszystko grubymi nićmi szyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahh co za
VirtualGirl35 a ty widać jakaś jebnięta jesteś,wracasz tylko po to żeby tu źle pisać,co za babsztyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście bezczelne! Jak można tak pisać, szczyt chamstwa! a same piszą o kulturze i dobrym wychowaniu! Potraficie tylko błędy stylistyczne i ortograficzne ludziom wytykać to świadczy też o czymś... Nie macie pojęcia co przeszła bliska mi osoba właśnie przez tego PANA bo lekarzem go na pewno nie nazwę! Pisalam co ten lekarz zrobił bliskiej mi osobie i jak nieudolnie wykonał zabieg i w jakim stanie była pacjentka. To nie są moje przypuszczenia bo sama w tym uczestniczyłam i przezywałam to! Jak śmiecie jeszcze mi ubliżać! Pisze prawdę. Nie mam prawa zamieszczać zdjęć i pisać o zabiegu bo on mnie nie tyczył i jak zakończyła się sprawa. koszta poprawek wyniosły dwa razy tyle! Jak konie macie klapy na oczach i widzicie co chcecie widzieć i słyszeć. Piszą tu albo zakochane albo znajome. Nawet pojęcia nie macie ile jest kobiet, które tutaj się nie wypowiadają a maja podobne zdanie. Nie pisze tego wszystkiego złośliwie, taka jest prawda. MAMBA zapoznaj się z sytuacja a potem kogoś osadzaj bo z tego co piszesz to nigdy nie miałaś żadnej operacji u tego Pana wiec nie masz pojęcia, żadnego pojęcia. Koleżanko piętro wyżej moze i jestem jeb...nięta ale nie życzę Ci przechodzenia kolejnych zabiegów i operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie że sprawa nie zakończyła się sądem, albo poprawkami w ramach zapłaconej sumy :) jakoś naciągane to ;) Ja nikogo nie obrażam, więc proszę wstrzymać się z tą żółcią, bo szkoda zdrowia. Niestety dla mnie takie opinie nie są wiarygodne i takie pozostaną, nie widzę dowodów to traktuję wypowiedź jako plotkę, a na plotkach nie mam zwyczaju opierać swojego osądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz jak się skończyła sprawa. Napisałam cokolwiek o tym? chyba nie, prawda? nie wolno mi o tym pisać bo mnie to bezpośrednio nie dotyczy nie dotyczy była tylko soboą uczestnicząca . Poprawki zostały wykonane przez innych lekarzy, z obwy przed następnym zle przeprowadzonym zabiegiem przez tego Pana. Jeszcze raz powtarzam nie znasz sytuacji wiec sie nie wypowiadaj. Traktuj to jak chcesz, nie ma dla mnie to żadnego znaczenia. Napisałam tylko swoje zdanie. Prawdziwe zdanie. Zamiast spędzać tutaj 24 h i kwestionować czyjaś wiarygodność możne daj na msze. Kazdy potencjalny pacjent ma prawo poznać wszystkie opinie te dobre i te złe aby świadomie dokonać wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do mamab: Daj spokój .Szkoda twojego zdrowia, czasu i energii na dyskutowanie,polemizowanie z osobami o skrajnie innnym poziomie intelektualnym i emocjonalnym . To gumowa ściana,od której każdy nasz argument się odbije.Im częściej będziesz odpowiadała na jej wpisy,tym ona bardziej natarczywie będzie "tarzać w błocie" pomówień,oskarżeń śp.dr.A.Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisując publicznie historię (której niby nie wolno Ci opisywać...) dajesz prawo innym ją oceniać pod względem wiarygodności czy przydatności, tak samo jak Ty próbujesz oceniać a nawet obrażać mnie, jako że jestem autorką pozytywnej. Szkoda na to czasu, lepiej spożytkować czas na coś milszego. Co do wyrażania opinii to się zgadzam, jednak jesteś niekonsekwentna, z góry zakładasz że pozytywy pochodzą wyłącznie od znajomych doktora, a demokracja działa w obie strony. Ps. 24h? Wow, to nieźle wytrzymała jesteś, ja dostaję powiadomienia dzięki czemu nie muszę tego czasu tu spędzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoyaq
dziewczyny, juz wczesniej prosilam, by sie nie znizac do poziomu autora wpisu i nie odpowiadac. taka 'osoba' sama sobie wystawia swiadectwo... i naprawde nie trzeba tego komentowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMB kobieto czytaj tekst ze zrozumieniem, gdzie ja Cie obraziłam? mas z problemy z interpretacja ? Wypowiadasz sie na temat na ktory nie masz pojęcia. Temat postu był jasny Ty wyraziłaś swoje pozytywne zdanie a ja swoje negatywne z autopsji. A to czy ktoś w to wierzy czy nie to jego sprawa. Jak pisałam każdy pacjent ma prawo sam decydować u kogo będzie operowany a nie poddawać się sugestiom, które nie są do końca prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzę powodzenie w wyborze dr.
Wiem o zmarłych nie powinno się źle pisać .........ale w chirurgi plastycznej to troch jak w lotto,albo się uda ,albo nie.Jestem żywym przykładem nie umiejętności pana dr. Kruka ........robił mi plastykę powiek górną i dolną .....do górnych nie mam zastrzeżeń i prawej dolnej,ale lewa dolna powieka to porażka ,oko mam opadnięte mimo,że pan dr.poprawiał mi dwa razy.......oko jest większe więc jest asymetria dość znacząca (operację miałam 2009 w lutym) w maju ostatnią ........takie"grzebanie" pozostawiło doćć dużą bliznę (bez nałożenia korektora nie wychodzę z domu)Chciałam i chce nadal to poprawić i już byłam na dwóch konsultacjach u dr. Szczyta który powiedział,ze w Polsce jest tylko dwóch specjalistów od tych spraw ,bo on się nie podejmie i wysłał mnie do dr.Stępniewskiego do Kobylnik oraz do dr. Kobusa do Polanicy,Stępniewskiego już odwiedziłam,ale też sie nie podjął :( i w tej chwili pozostałą mi Polanica,ale ciągle odkładam,bo boję się odmowy:( Powracając do dr.Kruka który w ramach jakiejś tam rekompensaty (chociaż nigdy nie powiedział źle zrobiłem ,coś poszło nie tak ) zrobiła mi laser na dłonie po zewnętrznej stronie,jakieś tam przebarwienia ......tak spalił mi dłonie i to w maju,ze trzy miesiące ukrywałam je pod rękawami i to latem na dłoniach zrobiła się jedna wielka skorupa z której leciała ropa i w miejscach pękania krew,dał taką moc lasera,ze spalił je żywcem. Znam przypadek plastyki powiek u kobiety którą operował dr.Kruk i wiem ,ze przed sadem toczyła sie sprawa.która prawdopodobnie nie zostanie doprowadzona do końca z powodu śmierci dr.Pacjentka miała przecięty nerw powieki górnej i już nigdy nie będzie tą powieka poruszać i nie chodzi pośrednio o błąd tylko o zachowanie dr. który pozostawił pacjentkę samą sobie i w trakcie rekonwalescencji nie odbierał telefonów i zbywał. W marcu w sądzie zakończyła sie sprawa którą wytoczyła dr. inna pani dr. (innej specjalizacji ) i stalking i groźby śmiercią i wygrała tą sprawę......a źródło z którego o tym wiem to ta sama pani dr. bo chodzę do niej i ona wie,że moje powieki to "dzieło" dr.Kruka. I naprawdę nie chodzi tu o oczernianie dr. bo już nikomu tym nie pomogę,a jemu nie zaszkodzę, no chyba ,że ktoś pomyśli ,ze szargam jego dobre imię ,ale nie o to mi chodzi. Napisałam tu tylko dlatego,ze nie wszystko jest takie piękne w operacjach plastycznych i nie wszystko się udaje,bez względu na zdobyte umiejętności. I jak wiadomo ryzyko wpisane jest w ten zawód i w osobę decydującą się położyć pod skalpel.Trzeba dwa razy pomyśleć i przeanalizować płynące z tej decyzji korzyści i straty. Życzę udanych wyborów tym którzy właśnie takie decyzje podejmują lub już to zrobili i czekają na swój termin. Ja żałuję cholernie ,ale mądry polak po szkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwaona
Do "Życzę powodzenie w wyborze dr" nie pisz takich rzeczy bo tutaj zwolenniczki doktora stłamszą Cie i zrobią z Ciebie ułomna intelektualnie i emocjonalnie. Tutaj nie masz prawa pisać prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×