Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

Gość ghjkhjkl;
Warto przeczytac posty doktora z wpisu ,, 21:50 [zgłoś do usunięcia] ggoyaq "" Na pewno widac tu wiecej empatii i serca niz u innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolkado
Kontakt z dr krukiem był dobry , ale ja poprawiałam po nim u innego chirurga . Nie dzwonił ani nie pisał nic do mnie i tj już ktoś napisał że żaden lekarz tego nie robi . Nie ubarwiajmy zbytnio tego wszystkiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patipatrycja
Kto to jest dr Kruk ? Jestem stałym bywalcem na forach,i tylko na kafeteri o nim jest mowa. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znałam Adama osobiście i był najcieplejszą i najżyczliwszą osobą jaką znała. Od znajomych (pacjentek doktora) wiem, że był bardzo dobrym i dokładnym specjalistą. Z tego co słyszałam to założył fundację operującą dzieci za free. Jego śmierć to dla mnie ogromna strata osobista, ale to także strata dla innych jako pacjentów, szczególnie tych najmłodszych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą z ciekawości kiedyś sprawdziłam jego opinie na portalu znanylekarz i byłam w szoku, że nie ma jednej złej opinii, a wielu moich lekarzy, których uważam za świetnych a jednak miewają i opinie niezadowolonych pacjentów... a nie ma 5 opinii tylko 20parę. Więc coś w tym musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikazwroclawia
Przecież portal znanylekarz.pl to ściema na całego ! Dr Adam Kruk miał usówane negatywne opinie . Sama się do niego wybierałam i dlatego wiem o tym , bo widziałam . Zresztą nie tylko on miał usówane . Kilku innych lekarzy też . Ja tam wogóle nie zaglądam już . Czy widziałaś gdzieś lekarza , który ma same dobre opinie ? Przeczytałam też że tu na kafeteri dr ma reklamy gdzie ludzie siedzą i podają się za pacjentów którzy mają za zadanie naganiać mu klientów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Przestańce już !!!!!!!!!!!!!!!.To podłe! Człowiek nie żyje!. Uszanujcie ten fakt.Dajcie mu święty spokój!!!!.Już nie jest konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaskarbeczka
Didey . Podle to jest usowanie negatywnych opini ! Kazdy lekarz na jakie zasluzyl sobie opinie takie powinien miec. Wygladasz mi na bardzo bliska osobe doktora . Czytajac Twoje wypowiedzi odnioslam takie wrazenie . Czyz nie jest tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłe dla języka polskiego to nieznajomość ortografii j. polskiego... usuwać się pisze inaczej... A przyzwoitość ludzka wymaga, żeby o zmarłym nie mówić źle, szczególnie, że nie jest się niezadowoloną pacjentką tylko teoretyczką wielkiego spisku portali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka klientek, które za dr Adama dały by się "pociąć", nikt nie jest ideałem, wiadomo, ale uważam że był to wrażliwy i ciepły człowiek, i próbowanie na siłę podważania jego umiejętności jest słabe. Miał 3 specjalizacje chirurgiczne... zajmijmy się najpierw własnymi kompetencjami w temacie a potem się wymądrzajmy. W przypadku wielu jątrzących osób milczenie okazałoby się podwójnym złotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominikazWrocławia...tak jasne i nawet po śmierci zatrudnia ludzi od reklamy i płaci z zaświatów... ludzie zaczynam wątpić w jakąkolwiek przyzwoitość ludzi żyjących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-):-)
aaaa niech się tną. Moge jeszcze dać coś ostrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyytwu
Co za imbecyle siedza i tylko krytykuja ludzi z ortografia ! Ja robie byki , i co ? Z polskiego orlem nie bylam ,ale za to z matematyki mnie nikt jak do tej pory nie moze zagiac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do ,do...!!!
Do 'mamab" tej,od poprawiania błędów - przede wszystkim nikt tu nie pisze wypracowań z ortografii - mnie nie interesuje jak kto pisze czy z błedami czy też nie, interesuje mnie treść przekazu i to,jest ważne,nie błędy.Każdy ma prawo się wypowiedzieć,jakie były i są jego odczucia odnośnie dr.Kruka - jeżeli,jest taki temat.Nie można zamknąć ust tym którzy w jakiś sposób zostali pokrzywdzeni przez nieżyjącego,jak i nie można zmusić nikogo do hymnów pochwalnych itp.A jeśli są panie które doznały wiele dobrego, ze strony dr,to też nie można tego negować i ośmieszać. Nikomu nie wierzysz kto ma odmienne zdanie od twojego,bo zaraz atakujesz. Czy wiesz,że nadgorliwość,jest gorsza od faszyzmu? Mądrość mówi; Aby być niewierzącym,mozna być także powierzchownym i wierzyć płytkim hasłom. Aby być wierzącym, trzeba myślec./M.K.Faulhaber/ Acha i jeszcze jedno, wiesz "mamab" że głupszy od nieuka,jest nieuk uczony! Nie będę sprawdzać,czy czasami nie popełniłam jakiegoś błedu ortograficznego,stylistyczneg czy interpunkcyjnego - bo to,co ty myslisz i jakie masz podejście do piszących,mnie absolutnie nie interesuje,gdyż uważam,ze mądry wszystko zauważa,głupi komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę czytać ze zrozumieniem i wtedy atakować :) Nie mówiłam, że mają wszyscy czcić jak Boga i sama się zacytuję pisząc że ideałów nie ma, więc nie wiem o co zamieszanie. Odnosiłam się do negowania kompetencji lekarza przez osobę, która nie znała go i nie była jego pacjentką a tylko i wyłącznie ma podejrzenia że portale typu znanylekarz kłamie. Może mieć taką opinię, to jej święte prawo, ale jakoś nie pokwapiłabym się o negowanie czyiś dokonań nie będą c pewną swojej teorii spiskowej, szczególnie że poprzednie posty dotyczą jego śmierci. Tak z czystej przyzwoitości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiaq
Ja znam naprawde wspaniałych chirurgów , i pierwszy raz widzę aby ktoś tak obstawał za lekarzem, to nie jest normalna reakcja zwykłych pacjentów doktora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMaddala
zastanawiam sie ile na tym forum jest mizernych malutkich czlowieczkow , ktorzy w podartych kapciach i brudnych dzinsach , cuchnacym oddechu i tlustych wlosach , bez pracy , wyksztalcenia , znajomosci jezykow i celu w zyciu wystukuja brudnymi paluchami , z paznokciami z poodpryskiwanym lakierem co im przyjdzie na mysl do tych pustych glow swoje swietne , anonimowe wpisy.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do MMaddala:) Super wpis :):):) ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100%. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatryk się kłania
Ktoś tu z głową ma coś nie tak . Chyba napisałaś to o sobie :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo koko
do danellaq: nie zmuszam Ciebie, byś wierzyła w to, co piszę. Być może Twoim ulubionym zajęciem jest: cyt.:"robienie z ludzi debili". Widzisz, debila nie można z kogoś zrobić- albo się nim jest,albo nie (polecam sprawdzić znaczenie tego słowa w słowniku i próbę wydedukowania, czy jest to stan nabyty, czy jednak nie i czy można kogoś uczynić debilem). Nie oceniaj proszę ludzi wg swojej miary, to, że nie trafiłaś na porządnego lekarza, nie jest niczyją winą, a szczególnie nie daje Tobie prawa do obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momo koko
do: do,do ,do...!!! popieram- każdy ma prawo do własnej opinii. Są pacjentki zadowolone i te mniej lub wcale. Sama pisałam o tym,że miałam poprawkę i powinnam mieć jeszcze jedną. Ale nie było z tym problemu. I autentycznie dr dzwonił czy wszystko w porządku, ponieważ kilka dni po mojej operacji wyjeżdżał na urlop i chciał "zamknąć" sprawę. Wprawiło to w konsternację nawet mojego męża, który stwierdził, że pierwszy raz z "czymś takim" się spotkał (takim zachowaniem ze strony lekarza). Myślę, że nie musiałam tego tłumaczyć, ale chciałam, ponieważ za wyjątkowo złośliwe uważam teksty niektórych wypowiadających się tu osób. Nie rozumiem, jak można wypowiadać się na temat kogoś, kogo się nie znało. Jeśli pacjentce zdarzyła się jakaś fatalna sytuacja, mogłaby to rzeczowo opisać, by ewentualnie przestrzec inne osoby przed usługami danego lekarza. Ja nie mam interesu w gloryfikowaniu zasług tego czy innego lekarza. Uważam jednak, że mam prawo napisać to, jak postrzegałam jego osobę i jakie były w moim przypadku relacje pacjent-lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz lekarzowi
nierówny :O Ja tam wierzę że akurat Kruk był oki. jak ktoś ma wątpliwości niech poczyta jego posty na innych forach. Widać że to lekarz z tak zwanym powołaniem, nie biznes-konował plastyczny. On nie musiał robić sobie reklamy jak inne pseudo lekarzyny--chirurdzy partacze plastyczni. Już najbardziej rozwalają mnie wpisy idiotek z personelu niektórych klinik bo widać że to one piszą pozytywne komentarze-cóż taka ich lizodupów robota-nie chodzi o ten topik. :O żeby było jasne. A na pewno Kruka nie trzeba było reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dowodem szczerego zadowolenia jest to, że po śmierci pacjentki dobrze go wspominają. Tu juz nie ma miejsca dla reklamy bo po co... Rak to straszna choroba, zabrała miłego człowieka i dobrego specjalistę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiapoznań
Najwyraźniej ktoś był bardzo zakochany w doktorze . Atakuje , i nie pozwala aby ktoś miał odmienne zdanie niż ona. Temat dotyczy ogólnie lekarza, i wszystko co z nim związane . Dziewczyno ! Każdy ma prawo do swojej opini. Nie ma lekarzy idealnych , ale Ty ,Wy staracie się na siłę wmówić to innym . Wszystkie tematy na kafeteri dotyczące doktora są bardzo podobne to tak jakby pochwały pisały te same osoby . Na forach gdzie siedzi admin i sprawdza wpisy już dawno by się czymś takim zainteresował. tylko na tym forum dzieją sie takie rzeczy ,bo nikt tego nie kontroluje , i każdy może pisać co mu sie podoba . Nawet nie trzeba się rejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co niektórzy mają z tą idealnością, po raz kolejny powtarzam...czytać posty...pisałam sama że ideałów nie ma.. Ktoś tu się uparł, żeby to właśnie zadowolonym wmówić, że nie powinny być zadowolone, a co gorsza to wszystko to jedna osoba. A może cały wątek komentuje 1 osoba z rozdwojeniem jaźni? ;) Trochę dystansu do siebie i teorii spiskowych nie zaszkodzi, szkoda tryskać jadem, życie za krótkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zauważyłam już po identycznych błędach ortograficznych :))) Zbyt duża zbieżność i zamiłowanie do identycznych sformułowań, no chyba że mamy klony na forum hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do: Wiolkado, Dominika zwroclawia, mamaskarbeczka, Krysia Psychiatryk się kłania, Tosia poznań „Zakochana w doktorze.Ot wymyśliła !Kobieto, czy ty nie odróżniasz stanu zakochania do mężczyzny od dobrej opinii o lekarzu, który jest mężczyzną ? Czy każdy komplement ,a raczej dobra opinia o lekarzu, na podstawie własnego doświadczenia, jest wg ciebie stanem zakochania? Dr.Kruk miał pacjentki w różnym wieku,od 20-70 lat. Wszystkie były w nim zakochane i stąd te wpisy? Mówienie o kimś prawdy, działa na ciebie tak drażniąco? Czyżby tobie nikt nigdy nie powiedział w życiu nic sympatycznego i dobrego? Czy ty nigdy nie uśmiechasz się do ludzi i nie masz potrzeby okazywania im pozytywnych emocji? „To podejrzane ,że dr.Kruk miał same pozytywne wpisy. A nie pomyślałaś, że tacy ludzie jak dr.Kruk jednak żyją na świecie i może właśnie dlatego tak długo się o nich pamięta i wspomina? I tak na koniec: Dr.Kruk ma 13-letnego syna, rodziców ,których bardzo kochał .Z pewnością czytają nasze forum. Byłoby ci miło gdyby ktoś pisał w taki sposób jak ty o osobie ,którą kochałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do mabab: Tak sobie myślę, że z takimi ludźmi trudno jest prowadzić jakikolwiek dyskurs.Bo nasze argumenty i tak nie docierają. Może szkoda czasu na uczenie kogoś emaptii,wrażliwości,po prostu bycia dobrym człowiekem.Może warto ten czas przeznaczyć na przeczytanie dobrej książki.Ale z drugiej strony jak będziemy milczeć na chamsto,to dajemy milczące przyzwolenie,aby się ono rozlewało na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez to NIE
SA NORMALNI LUDZIE! to zakompleksiona HOLOTA czy inaczej MOTLOCH SPOLECZNY bez resztek czlowieczenstwa, siedzaca w swoich brudnych, smierdzacych jeansach i mieszkaniach; niewyksztalcona i bez zajecia-jak napisala MMaddala. Pisza tu, bo sadza, ze kierownictwo tego forum nie ma mozliwosci sprawdzenia autora postow i ze sa anonimowi. NIC BARDZIEJ MYLNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiapoznań
Dajcie sobie już oddychać. Niech odpuści mądrzejszy . Nie mam czasu z Wami sie tu ujadać. Jestem dojrzałą kobietą aby wdawać się w takie nie miłe rozmowy . Mam dużo ważniejszych spraw na głowie .Mogłam się pomylić . Zwracam honor za to . Czytając topik odniosłem takie wrażenie . Ps. doktor miał syna a nie córkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×