Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

Gość Marikazawa
reklamy pseudo doktorków też bedą ukarane. Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partacze
maria78. Żal mi Ciebie. Co masz spaprane? Konowały piepszone powinni odbierać takim prawa do wykonywania zawodu! Kto wogóle dał pozwolenie na to!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postow wyzej
z tego co sie orientuje wielu ludzi zostalo poszkodowanych a najbardziej ci co robili korekty nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takale
lekarz dobry nie oszpeci pacjentki, a partacz oszpeci ze bedzie ciezko dojsc co jest czym. Idealnie chyba nigdy nie wyjdzie. Chyba,ze mowimy o komlikacjach wpisanych w ryzyko operacji nosa. Przy nosie jest np: ryzyko kostniny, i to nie jest wina lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria00,.
Najgorsi są młodzi nieodpowiedzialni lekarze. Zachowują się tak jakby pozjadali wszystkie zmysły a w praktyce ofermy nr 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Same reklamy
Jakies 3 lata juz jestem na kafeteri. Wiem duzo na temat tutejszych lekarzy o dziwo tu są wychwalani, a na innych forach nie znani lub maja same negatywny. Brzydzę sie ludźmi fałszywymi, którzy robią reklamy. Tu prędzej znajdziecie partacza niż specjalistę. Radzę zamykać na bardziej wiarygodne forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kim mówisz
są tu nazwiska medialne i nie tylko, więc o co chodzi? Nazwisko mojego lekarza tez się tu pojawia i niestety tez zostałam oszpecona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz
Teorie spiskowe niczym trotyl to wasza specjalizacja, to wy robilyscie zaklamane reklamy. Pamietajmy jedno! Kto sie przyczynil do okaleczenia innych bedzie ukarany. za zycia lub po smierci kazdy bedzie cierpial tak jak osoby ktore padly ofiara reklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do o kim mówisz
Co operowałaś? Dziewczyny ja potrafię zrozumieć, że człowiek jest naiwny. Nie wie nic o lekarzach ani gdzie sie czegoś dowiedzieć wtedy pada właśnie na reklamy i pada ofiarom partacza. Stawianie na kobusa, Szczyta, wójcickiego, łatkowskiego oni wam nie zrobią krzywdy co nie oznacza ze wszystko bedzie cacy. W chirurgi najazniejszym wyborem jest operator i szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do o kim mówisz
Rychlik tez jest bardzo dobry. Najlepsi chirurdzy sa w Polanicy. Piękne małe miasteczko. Idealne do odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dopiero dzisiaj się dowiedziałam że dr Adam nie żyje!!!! To jakiś szok!!!! Miałam mieć zabieg jeszcze w tym roku ale przełożyłam na następny i już się nie doczekam. Długo szukałam odpowiedniego lekarza i wybrałam jego mając absolutne zaufanie. A te niektóre komentarze są poniżej krytyki w KAŻDYM zawodzie popełnia się błędy jest to wpisane w czynnik ludzki - a dr Adam miał ich tak mało że posanie teraz o tym jest nie ma miejscu Dziewczyny!!!! Kogo polecacie w zamian do labioplastyki?? bo ja mimo że z dr miałam kontak tylko mailowy i telefoniczny to jestem załamana JEgo odejściem tylko kto Go zastąpi?? Wiecie może?? P.S.Chapeau bas dla pacjentek które wzięły sprawe w swoje ręce ws. klinik - super podejście a reakcji klinik w których dr pracował nie będę komentować bo komentarz jest zbędny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUK -
Czesto jest tak ze dobrzy ludzie szybciej odchodza z tego swiata a zwykle falszywce i scierwa zyja dlugo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUK -
Czesto jest tak ze dobrzy ludzie szybciej odchodza z tego swiata a zwykle falszywce i scierwa zyja dlugo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna666666
pewne bledy nie sa wpisane! Twarz to nie wlosy ktore ci odrosna jak fryzjer je spiepszy. a scierwa siedza i reklamuja partaczy na forum kafeteri!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna66666 trochę klasy :/ Ludzie ja nie rozumiem jaki jad w Was musi być że nawet osoba już nie żyjąca powoduje w was takie ciśnienie... Może lepiej już dać sobie spokój, bo jemu nie zaszkodzicie a sami nabawicie się wrzodów i nerwicy... O zmarłych nie mówi się źle, tak przynajmniej mama mnie uczyła ;) każdy ma prawo do swojego zdania ale każda wypowiedź powinna mieć w sobie odrobinę klasy. Tak więc życzę sukcesów w poszukiwaniu innego specjalisty, oby kolejne operacje poszły bez komplikacji ;) a teraz czas na klimat świąteczny i pozytywne emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o kim
piszesz, kto jest takim partaczem? Mów głośno, trzaba ludzi ostrzagać przed takimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie op
ten z nikiem KRUK - pewnie miał na myśli innego bo nic nie wspomina o zmarłym.czytajcie ze zrozumieniem co niektórzy :O Akurat o tym lekarzu nie znam skrajnie negatywnych opinii.a że ludzie mają żal jeżeli zabieg się nie udał,nie m co się im dziwić, zwłaszcza kiedy ktoś wydaje ciężkie pieniądze a nie ma na poprawkę po takim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka 153
Do maria 78 Napisz proszę kto Ciebie operował i jaki miałałaś zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolkaolka
Reklamujące ścierwa? hahaha ., To prawdziwe suki, które powinni spalić na stosie jak czarownice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarownica!
Do Margolkaolka Nie życz nikomu co tobie nie miłe.... Bo sama spłoniesz,na tym stosie.... Czary.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margolkaolka
W przeciwieństwie do tych szmatławców mam czyste sumienie. Więc mi to napewno nie grozi :-). Podludzie,a nie ludzie! Ząb za ząb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłamanyświat
Dlatego zawsze z rozwagą trzeba czytać i podejmować decyzję co do lekarzy. Starać się nie ufać ludziom to co piszą. Reklamy= szajs! Lekarz nastawiony wyłącznie na pieniądz to nie lekarz tylko konował, który o etyce lekarskiej zapomniał już po studiach. Gdzie jest na Boga przysięga Hipokratesa, która jeden z drugim składa ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhuigfc
też słyszałam o oszustkach i,naganiaczkach na kafeteri. jak obludnym smieciem trzeba byc zeby babrac sie w takim szambie. Jest takie powiedzenie-zlo powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska
podajcie nazwiska tych co wam życie zniszczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karine
No przecież masz podane imię i nazwisko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VirtulaGirl35
O zmarłych nie mówi się złe... widocznie człowiek za życia zapracował sobie na takie opinie tak jak Hitler Dziwi mnie jedno tutaj... sama maialm operacje plastyczne i wyszly ok ale za zadnym, ktory mnie operował lekarzem nie ide slepo i zaparcie pisząc, że jest taki rewelacyjny i uważajac, że ktos pisząc o niem zle nie ma racji. Ten Pan dr. Kruk ma jakieś wielbicielki zeby nie napisac wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy:-)
ma, ma. Od dawna było o tym wiadomo. Jak ktoś czyta fora to idzie wykryć naganiaczki. Robią to nie profesjonalnie. Taka obrona nie jest normalna. Ja też miałam już kilka operacji. Dzięki Bogu udane, i nigdy nie spotkałam się z atakiem na ludzi pokrzywdzonych przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsia
Dziwi mnie istnienie tego tematu. Przecież już dwa wykosowałyście, bo nazbierało się złego. Celowo ludzi narażać na utratę wyglądu, zdrowia, straconego czasu, ogromnych pieniędzy na poprawki. Tylko kurw... są zdolne do takich czynów. Bóg odpowiednio osądzi takich ludzi. Krzywda wszystkich oszpeconych ludzi przejdzie na sprawcę. Nic się nie dzieje bezkarnie. I bardzo dobrze. Wtedy zrozumie co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold.
Temat ten założyłem przed śmiercia dr. Kruka, aby zebrać informacje na temat rezultatów jego zabiegów. Miałem już umówiony termin, jednak zmarł przed moim zabiegiem . Z forum z reszta dowiedziałem się o tym. A do tego czasu nie znalazłem ani jednego negatywnego zdania nq jego temat, z reszta wydał mi się bardzo sympatycznym człowiekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold...
Temat ten założyłem przed śmiercia dr. Kruka, aby zebrać informacje na temat rezultatów jego zabiegów. Miałem już umówiony termin, jednak zmarł przed moim zabiegiem . Z forum z reszta dowiedziałem się o tym. A do tego czasu nie znalazłem ani jednego negatywnego zdania nq jego temat, z reszta wydał mi się bardzo sympatycznym człowiekiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×