Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witold

Dr KRUK - POZNAŃ

Polecane posty

"Prawdziwaona" proszę o nie podburzanie i nie tworzenie z forum pola walki. Nikt nikogo nie będzie tłamsił a w szczególności forumowicza który w rzetelny sposób przedstawił swoją opinię, unikając zbędnej a powszechnej tu agresji. Bo o brak wiarygodności w postach się toczyła batalia a nie o to czy opinia jest pozytywna czy negatywna. Każdy ma prawo do opinii własnej. Zresztą z "życzę powodzenia..." się zgadzam, jak już wcześniej pisałam nie ma lekarzy idealnych, a wszelkie zabiegi i operacje mogą się wiązać ze złym efektem lub komplikacjami. To już ryzyko wpisane w tego typu poczynania, dlatego zawsze trzeba brać pod uwagę fakt, że nawet u najlepszego lekarza czy w najbardziej ekskluzywnej lecznicy coś może pojsc nie tak, a nawet skonczyć się tragedią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o kontakt z Panią
Do życzę powodzenia w wyborze lekarza . Bardzo proszę o kontakt z Panią . Robiłam u niego powieki górne . Lewa powieka została wyciera za dużo już nie wspomnę o tłuszczu którego brakuje w tej powiece . Po operacji nie mogłam zamknąć tej powieki co 20 min sztuczne łzy a na noc maści . Męczarnia trwa do dziś . Popełniłam najgorszy błąd w swoim życiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak można !
Dlaczego niby ten temat chcesz usunąć ? W takim razie każda dobra opinia też bedzie usuwana ! Jak draństwo to w obie strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat powinno sie usunac
ktos powinien przeslac ten link rodzinie zmarlego. tyle mam do powiedzenia w tym temacie. zegnam ozieble prostaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
dokładnie. Po to tutaj piszmy zeby sobie pomoc, piszac dobrze czy zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
Bez ubliżania proszę, zamiatanie smieci pod dywan nic nie da i problemu nie zlikwidujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
Dno jestes nie kobieta skoro uzywasz takich sformuowan w stosunku do innych. Trociny w głowie nic wiecej zwykła dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
Ublizaja bo same nigdy nie przeszły i nie wiedza tego co czuje kobieta okaleczona i ile musi przejsc zeby doprowadzic sie do stanu "ogladalnosci publicznejaby" wyjsc normalnie na ulice bez spojrzen otoczenia... to trzeba przezyc zeby zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie opinie o zmarłym sa bez sensu, do czego mają prowadzić? Do ostrzeżenia przed nim? To chyba już nieaktualne. Do wyrzucenia swojej złości? Jeśli nawet jest uzasadniona to może lepiej pogadać z innym lekarzem albo terapeutą, bo szukanie zrozumienia na forum wśród anonimowych i często złośliwych osób nie jest trafną decyzją. Proponuję zakończyć dyskusję bo jest bezowocna. Nic nie da ostrzeganie przed kimś kto już w zaświatach , a także nie zmusi się tym osób które mają akurat dobre wspomnienia i opinię, do jej zmiany :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki bez względu na ich osądy i przejścia, czy to pozytywne czy negatywne. Ze względu na zwykłą przyzwoitość zostawmy zmarłego w spokoju, bo on juz nie może się bronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzę powodzenie w wyborze dr.
Proszę o kontakt z panią ............W czym mogła bym pani pomóc kontaktując się ze mną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuje
Boże dziękuje Ci za to że w Polsce mamy profesora Kobusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
Jestem szurnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie - tak
zapraszam na forum gdzie mozna bez obelg wyrazic swoje zdanie ! Komentarze i obelgi sa kasowane przez admina w tematach dotyczacych wylacznie opini po operacji na temat danego lekarza. Nikt was tam nie bedzie wyzywal . Ja osobiscie wierze w zle opinie . Nikt by nie smial klamac . Pani ktora ma tak ordynarne slownictwo powinna sama te slowa skierowac do siebie . Pokazalas jak niewiele jestes warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
Co za idiotka podszywa się pode mnie na forum i pisze takie bzdury. Tak jakbym obraziła sama siebie. Nie masz co robić? zajmij się czym pożytecznym w życiu złosiwa istoto! Tchórzu na tyle cie stac! kopiujesz mój nik i email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podłośćludzkaniemagranic.
Ten temat pokazał najgorsze chamstwo jakie tylko może być. Kasowanie wpisów, wyzwiska ludzi oszpeconych przez ww lekarza ,wytykanie błędów, i jeszcze jak by tego było mało podszywanie się za inną osobę . Używanie czyjegoś maila. trzeba być podłym do ostatniej kropli krwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mierzysz ludzi swoja miara!
Myslisz ze to nie razi? Policz jeszcze czy przypadkiem ilosc liter sie zgadza:-):-)buahaha..... Wymyslasz jak bys nie miala inngo zajecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaak
DO "grtfghj" - "mbecylka pisze na Kruka złe wpisy " co to w ogóle jest za forma wypowiedzi. Zastanów się i pomysł po co ktoś miałby niszczyć komuś renomę, opinie i źle pisać o nim. Jaki w tym sens i cel...? Temat postu jest jasny i konkretny, ludzie wypowiadają się co przeżyli co słyszeli i co wiedzą. A Ty tutaj wytykasz błędy a nie widzisz sensu tematu. Jeśli w taki sposób klasyfikujesz i odróżniasz zło mniejsze od większego to gratuluje podejmowania trafnych decyzji w życiu i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martaaak
a co tobie źle zrobił ten lekarz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanie w tym temacie jest nie na miejscu, człowiek nie żyje dajcie mu swięty spokój! Skoro tyle jest nieudanych operacji ( nie tylko u św.pamięci dr kruka) to po co ryzykować. Czytając fora ludzie mają różne powikłania czy to w korekcie nosa czy w piersiach, twarz najgorzsa bo nie ma jak zasłonić! Ja w życiu nie zrobię sobie już operacji, to jest głupota. Mnie miała poprawić życie, a stało się koszmarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagadagaa
Znanylekarz to kit. Pozytywne opinie o w/w lekarzu na tamtej stronie sa prawie wszystke takie same to tak jakby pisala jedna i ta sama osoba. Identycznie jest tu jezeli chodzi o pozytywne wpisy. Ocena lekarza na podstawie znajomosci nie jest uzasadniona. Mily, cieply- nie znaczy dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz
ze na raka chorowal? Kiedys czytalam,ze doktor chorowal tez na inna chorobe z tym,ze zaraz ktos wykasowal caly temat. Znajome siedza, i pisza te slodkie dobroci,a jak pojawi sie jakas ofiara to atakuja. Odrazu widac o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
"Człowiek człowiekowi wilkiem".Żadnej świętości! Nawet zblżający się okres Świąt nie wychamowuje ludzi od języka nienawiści! Strasznie to przykre!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisali ......
Ze Kruk chorowal na raka i dlatego umarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz
Nie, nie! Nie o raku byla mowa, i wy wiecie o czym ja mowie! Duzo ludzi zmarlo, i o nich sie mowi. Czasami dobrze, a czasami zle to zalezy jak kto sobie na to zapracowal! Skoro mowa o Switach to lepiej przemyslcie swoje bleby!. Idzcie sie wyspowiadac przed Bogiem, ale to i tak nic nie naprawi. co robilyscie na forach i jak przez was ucierpialy inne osoby okaleczone przez wasze bezmysle prostackie postepowanie! To tyle co mam do przekazania! Jak jestescie NIBY tak inteligentne to doskonale wiecie co robilyscie, i o czym pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorie spiskowe niczym trotyl :) Lepiej zajmijcie się szykowaniem potraw Wigilijnych zamiast kombinować na forum. Złość piękności szkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria78
do mamab Wiesz,akurat tak się składa,że przypadkiem zajrzałm na wypowiedzi doktora Kruka z linków które ktoś tu wrzucił i naprawdę bije od nich serdeczność ii chęć pomocy,czego wielu lekarzom dzisiaj brakuje. Akurat ja jestem ofiarą lekarza pomyłki-tak go nazywam, po tym co mi zrobił.- i kliniki która ma tylko dobrą rekalmę w internecie.Lekarz ten jest niedoświadczony i operuje teraz w Pozaniu i Szczecinie. Bardzo żałuję że op nie odbyła się chociażby u Kruka, bo wierzę że ona na pewno tak by mnie wrobił. zaznaczam od razu, że to mój pierwszy wpis w tym temacie. Wiem, że to okropne co napiszę, ale ci którzy mnie to zrobili powinni przejść to samo co ja, to cierpienie i ból który ja przechodzę i zabranie mi wielu miesięcy życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni
tak samo cierpieć jak my pokrzywdzeni przez chirurgów plastyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria78
nie wrobił-miało być. A stracone pieniędze i cierpinie to kropla w morzu, niektórzy dopiero kiedy ich spotka to samo, może zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partacze
powinni być tak samo ukarani! Jak nie umiesz to ucz sie na córce, żonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria78
do powinni,partacze Wiesz, czuję się właśnie jak taki królik doświadczalny tego kogoś,tyle mam do powiedzenia, więcej tu nie się nie wpiszę, bo zbieram pieniądze na poprawkę po tych ******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×