Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka3536

dwuroznosc macicy

Polecane posty

Gość myszka3536

Czesc dziewczyny! Również jestem posiadaczką macicy dwuroznej. Jestem w 35 tc. Od 30 tygodnia muszę lezec w łóżku, bo rozpoczely się skurcze, twardnienie brzucha i miękka szyjka 2,5 cm. Zawsze było tak, że przy leżeniu brzuch w miarę odpoczywal i nie stawiał się tak, ale dzis od rana czuje jak brzuch jest twardy. Jedynie poprawę daje mi chwilowe leżenie na wznak. Powiedzcie czy Wy też macie takie problemy z twardniejacym brzuchem? Brałam no spe ale nie czułam dużej poprawy. Do tego biorę magnez 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam dwurożną macicę, też miałam problemy z przedwczesnymi skurczami w obu ciążach, brałam tak jak Ty magnez i nospę, trochę leżałam na patologii ciąży, ale urodziłam w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 30 tygodniu a brzuch twardnieje mi sporadycznie od 28 tygodnia. Wiesz, że to są skurcze brakstona-hicksa? To normalna rzecz, taki trening macicy przed porodem. Bardziej martwiłabym się tą dwudzielnością macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka3536
Przy dwuroznej macicy takie napinanie się jest o wiele intensywniejsze i ich częstotliwośc jest większa. Wiem, że są również skurcze fizjologiczne, które przygotowują do porodu. Jednak przy tej wadzie macicy niestety doskwieraja one bardziej. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że dotrzymam z trzy tygodnie jeszcze. A urodzilas przez cc czy naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×