Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izka1998

Dzisiaj dostałam lanie

Polecane posty

Dzisiaj dostałam lanie za bałagan w pokoju i pyskowanie . Matka wlała mi 15 razy pasem przez spodnie. Musiałam położyć się na sofie, wypiąć tyłek i dostałam lanie . Tylek jeszcze boli i nie mogłam dziś wieczorem wyjść.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gołe dupsko lanie byłoby skuteczniejsze-tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bałagan i pyskowanie to bym cię codziennie lała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobila, nie pyskuje sie do matki. Moja babcia mowila, ze jak nie wchodzi przez glowe to wejdzie przez tylek…. wstyd ze nie sprzatasz wpokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie co wy piszecie bicie dziecka jest zabronione , wezwij następnym razem policję albo poskarż się w szkole. Dzieci nie wolno bić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko? pannica szykuje sie na wieczorne balety, to nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO ZA PATOLOGIA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
Kochana przetrwaj to i obroc w pozytywne myślenie. Miałam to samo w domu dlatego wiem.co czujesz. Obrocilam to w dążenie do własnego celu :). Nie poddawaj się i pomysl ze to jeszcze tylko parę lat i będziesz pełnoletnia i zaczniesz studia potem praca i własne życie. Przetrwaj to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 1234
Co za patologia!!! Nigdy rodzice nie bili mnie ani mojego brata wyrośliśmy na porządnych ludzi. Ja swojej córeczki też nigdy nie uderzyłam. Dzieciom się tłumaczy, rozmawia, poświęca czas... Agresja jest karalna. Ja na Twoim miejscu powiedziałabym matce, że jeżeli jeszcze raz Cię uderzy to zgłosisz to na policje! Przyłożyłabym jej z zaskoczenia tym pasem w tyłek, niech poczuje to na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka jak sie nalezalo niech pocierpi cialo. Popraw sie niebedzie bolalo:-) . Masz mądrą mame,wie co dobre dla mlodej buntownicy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brońcie tej gówniary. Wiedziała co ją czeka za nie wykonanie swoich obowiązków a mimo to ich nie wykonała. Dostała zasłużoną karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Ja mam dwie córy w wieku zbliżonym do twojego Izo, starsza 16 a młodsza 14 lat i obu również regularnie piorę dupska ale zawsze daję im wybór. Albo lanie albo zabieram im telefony, szlaban na internet i kasowanie kont na fb. Zawsze wybierają lanie. Jak raz chciałam starszej zabrać telefon i skasować fb to ryczała jak bóbr. Po laniu za mniejsze przewinienia czasem nawet w ogóle nie płaczą. Ja sama dostawałam często lanie i nie mam tego za złe moim rodzicom. Wiem że z biegiem czasu wyszło mi to na dobre, to jak i moim córkom też na dobre to wyjdzie i będziesz za to mamie jeszcze dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Aha i mam dla Ciebie droga Izo bardzo dobrą radę. Jeśli wiesz za co dostajesz lanie i mama nie bije Cię bez powodu to staraj się przestrzegać zasad jakie panują u Ciebie w domu. Chociaż moje córki wiedzą dokładnie co za co im grozi a i tak co i rusz któraś musi złamać jakąś zasadę. Chociaż ja w waszym wieku prawdę powiedziawszy lepsza nie byłam ale dzięki zasadom jakie panowały w moim domu wyszłam na ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech Ty łobuziaro jedna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta które dostają regularnie lanie mają większe ale i o wiele zgrabniejsze i jędrniejsze pupy ;) Więc twoja mama nieświadomie wyświadcza ci Izabelo wielką przysługę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
U mnie w domu panują po prostu jasno określone zasady. Żadna z córek nie dostała nigdy lania za darmo, rozmawiam oczywiście również z nimi na różne trudne tematy, wiedzą że zawsze mogą się do mnie zwrócić o pomoc i radę. Wczoraj np starszą puściłam na imprezę, miała czas do północy i pozwoliłam jej wypić kilka piw. Nie jestem jakąś tyranką która im na nic nie pozwala. Córka przyszła troszkę wcięta i spóźniła się pół godziny. Za to że się spóźniła dostanie lekką karę ale wie o tym. A tak poza tym to muszę już budzić te dwa leniuchy bo na 11 idziemy do kościoła. Znając je to jak zwykle będą się buntować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
major Piotr na Szpicy spadaj stąd zboczeńcu! ty tez powinieneś dostać lanie ale drutem kolczastym po jajach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy temat, czuję że ciekawa dyskusja tu się wywiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmundo
Moim zdaniem to czy to dobrze że dziewczyna dostaje lanie czy źle zależy od jej charakteru. Jeśli bita jest dziewczyna nieśmiała, skromna tzw szara myszka to zapewne odciśnie się to negatywnie na jej przyszłym życiu. Natomiast jeśli lanie dostaje dziewczyna atrakcyjna, zadziorna i niezbyt grzeczna to raczej jej to tylko pomoże. Dzięki temu maleje prawdopodobieństwo że wpadnie w nałogi, bądź złe towarzystwo a lanie odciśnie raczej się pozytywnie na jej psychice, trochę ją utemperuje. To matki powinny decydować jak mają być wychowywane ich córki. Widuję niestety mnóstwo młodych dziewcząt wychowywanych bezstresowo które są jak dzikie bestie. Bez szacunku do nikogo i niczego. Im bezstresowa wychowanie zaszkodziło i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziewczynki mające matki sadystki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka przytulił bym i wycałował twoją biedną pupę żeby tak nie bolała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniki
Izka1998 chyba lanie zbytnio nie skutkuje skoro nie dość że nie posprzątałaś to jeszcze pyskowałaś. Mam pytanie czy mocno Cię tyłek bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniki
A i jeszcze jedno pytanie do Izki i do Madzimamy. Izka jak często dostajesz lanie i czy mocno cię tyłek boli a do madzimamy mam też pytanie jak często córki dostają lanie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakgwiazdynaniebie
Nie wiem jak można bić dzieci? Nawet te 16 letnie? I uważacie że takie bicie serio pomaga? Ja z moim rodzieństwem nie bylismy aniołkami, ale takie 'lania' nigdy nie bylo...pasy, kable i co jeszcze? Tak to jest patologia. Trzeba złapać kontakt z dzieckiem, wprowadzić kary bo takie bicie to nic nie daje. Gdyby mialo to przynosic rezultaty to takie jedno lanie by wystarczylo i dziecko nie powtorzyloby tego co zrobilo i po powiedzeniu ze za zle zachowanie bedzie lanie powinno latac jak w zegarku. A ile razy dostalo takie lanie i ile razy zle zachowanie sie powtarza? Zacznijcie myslec komunistyczne mamuski! Obuchem to trzeba was w te puste łby lać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natychmiast zgłoś to policji, towarzystwu przemocy w rodzinie, trybunałowi w Hadze i w Strasbourgu. nie toleruj, potepiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×