Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izka1998

Dzisiaj dostałam lanie

Polecane posty

Gość Mammarzenie
madziamama dziś Hej wróciłam widzę że tu się ciekawa dyskusja rozpętała i również o mnie piszecie. Do tych co krytykują moje metody wychowawcze to uwierzcie że w stosunku do moich dziewcząt się bardzo dobrze sprawdzają. Jak wy byście miały takie córki jak moje i wychowywali je bezstresowo to uwierzcie że już dano by wam weszły na głowę i byście robiły to co one by wam kazały albo byście się załamali psychicznie. Wiem bo sama byłam taka w ich wieku ale moi rodzice mi to skutecznie z tyłka co i rusz wybijali. Dziewczęta oczywiście do kościoła nie chciały iść, starsza skacowana a młodsza chciała sobie pospać, burzyły się ale wystarczyło że je postraszyłam paskiem i od razu wyskoczyły z łóżek jak z procy. Ciekawe jak wy byście ich tymi waszymi bezstresowymi metodami do wstania nakłoniły? Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx To co napisałaś o.kościele to zastraszanie a nie wychowywanie. Powinnaś to uznać za życiową porażkę. Po co ci dzieci? Żeby mieć nad nimi poczucie władzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym wy piszecie zacofańcy niedemokratyczni. nie pasujecie do nowoczesnej Europy. 16 latka ma już swoje prawa , które macie obowiązek przestrzegać może kilka piw a nawet win wypic, może już od roku seks uprawiac. a wy macie obowiązek jej potrzeby zaspakajać i nie przeszkadzać w jej rozwoju psychofizycznym. i intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Nie odpowiedziałaś mi na pytanie. Jak ty byś je z łóżek wyciągnęła swoimi bezstresowymi metodami? Ostrzegam że dziewczyny są bardzo pyskate, jeszcze ich tego nie oduczyłam, potrafią nawet przekląć wiedząc jaka kara je za to czeka. A i nie myśl sobie że wszystkiego im zabraniam, jeśli to wcześniej uzgodnią to mogą naprawdę bardzo dużo jeśli oczywiście nie przekroczą ustalonych granic tak jak starsza spóźniając się wczoraj do domu. Oczywiście zostanie za to ukarana ale nie teraz bo teraz i tak się męczy bo ma kaca a ja nie jestem taka okrutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
Co do picia piw to podzielam zdanie ze pozwolenie jej na picie piwa to głupota. Tym bardziej ze zbilas ja za 30 min spóźnienia. proponuje zastanowić się nad systemem wartości jakim się kierujesz. Bo mam wrażenie ze jest on lekko wypaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Mamuśka z skacowaną coreczka na mszy , a corcia przed mszą w nocy ma od mamci pozwolenie do naj****ia się w sztok przez kilka godzin pobytu na imprezie Ot wychowanie zachodnie ,jakie w pale mi się nie miesic jak można dziecku małoletniemu pozwalać na uchlanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
To są nastolatki. Przez lata stosowałas błędne podejście do.ich wychowania a teraz pytasz jak? Trzeba było się tym interesować od ich dzieciństwa. Jak je wychowywać aby miały do ciebie szacunek i czuły ten szacunek z miłości. Dziecko kocha rodzica bezwarunkowo tylko do pewnego momentu w swoim życiu i jeśli przegapimy ten moment przemiany to ciężko potem go naprawić. Usiądź z nimi przy stole i nawiąz dialog. Powiedz czego ty oczekujesz od nich i czego one od ciebie. Ustal granice i kary. Ale straszenie pasem za to ze nie chcą iść do kościoła? Po co je zmuszasz do wiary to głupie. W tym przypadku to pas nie pomoże. Znienawidza kościół dzięki tobie a przecież nie o to ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Jedno male piwo takiego zaćmienia i spustoszenia nie zrobi przez kilka godzin , ale kilka piw wlac w siebie do 24 godziny i matka daje na to przyzwolenie sama sobie wystawia wizytowke menela i patologii rozpijajacej własne małoletnie dziecko, z tj racji z ecorka sprzeciwu i zakazu nie ma na picie w takiej ilości alkoholu , po której nie jedendorosly by się nie mogl utrzymać na nogach a co dopiero mówiąc malolata 16 letnia Ja bym swoją wyśmiała jakby się zapytała ,czy moz parę piwek wypic majac 15 czy 16 lat, az bym smiehcem oplula i za samo pytanie by nigdzie nie poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Nie pozwoliłam jej na uchlanie się tylko na wypicie kilku piw, nie przyszła pijana tylko wcięta, a że dziewczyna bardzo rzadko pije tak naprawdę dopiero od miesiąca od kiedy skończyła 16 lat jej na to pozwalam i to dopiero drugi raz, pierwszy raz mogła sobie wypić na swoich 16 urodzinach trzy piwa, teraz była na imprezie z nową klasą więc raczej nie mogłam jej zabronić wypić trzech czy czterech piw. Dziewczyna ma bardzo słabą głowę a i przez kilka przyszłych miesięcy sobie nie wypije, te dwa razy jak na razie jej starczą. No chyba że bez mojej zgody ale wtedy wie co ją czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
niech nie zapomni podczas debaty przy stole kilka piwek na łebka córusiom postawić :o U mnie wpierdziel nie bylby za spóźnienie ,ale za przyjście pijanym, choć na mojej nie pozwoliłabym pic w ogole do 18 stki, jzu nie mowiąć o kilku kolejkach wodki, drinkach czy piwach w ilości wielokrotnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to , żeby nastolatka czy potem jako dorosła Kobieta się nie uchlewała się wychowuje kształtując rozum i postawe moralną od zawsze. a wiele matek jest samotnych dzieci swe mają ze związków z niekochanym facetem a wiec i dzieci tez sa zakałą tylko niekochaną i reagują agresją , wiele w ogóle nie zna okoliczności spłodzenia tychże dzieci. nie ma warunków ni materialnych ni psychologicznych by mieć dzieci to porazke maskuje biciem i agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Wypicie 3-4 piw pod rząd przez kilka godzin do 24 jest pozwoleniem się na uchlaniem siem jak swinia To 16 latka słabym organizmem ,a ty jej dajesz prawo za zalania się w sztoka. 4 piwa dorosla kobiete potrafią ostro zakolowac , nie mówiąc o małolacie , która przez pare gidzin 4 piwa w siebie wleje Wiesz co? na początku traktowałam twoje piwueesze wpisy jako rozsądne wychowanie, po tym twoich przyzwoleniu na uchlewanie się ( 3-4 piwa to jest bardzo dużo) nie che mi się s tobą pisać i uważam ,z ealbo trolujesz ,albo igrasz z losem narazajac walsna szczeniare na ryzyko i zagrożenie A teraz po kosciolku postaw córci 4 piwa do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
Tasmanska - ale się uśmiałam z tej " debaty przy piwku". Moja mama nie pozwalała mi pić i raz tak się strułam alkoholem nie mając jeszcze 18 lat iż powiedziała ze to będzie dla mnie nauczka. I była bardzo dobra. Nie piłam aż do 21 lat. Tylko wino musujące od święta. I do dzisiaj się nie upijam. Ale lanie dostałam od ojca i do dzisiaj nie mogę mu tego zapomnieć na tyle ze jak się wyprowadziła z domu to przestałam z nim rozmawiać. Wiec bicie to nie jest wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
za co dostalas od ojca? jednorazowo? Bo jak to był incydent i w poważnej sytuacji ( bawienie się petardami, robienie wyscigow z samochodam, dreczenie zwierząt i itd.)to bym nie fochowalabym się tyle lat ,a jak co rusz za byle co to masz prawo się gniewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Po pierwsze to u mnie córki mają wyznaczone granice co mogą a co nie mogą. Oczywiście mogą ze mną negocjować jeżeli chcą iść na imprezę np, młodsza dwa lata jeszcze nie może. Starszej pozwoliłam dwukrotnie w życiu wypić kilka piw i jestem przekonana że to lepiej niż miała by pić gdzieś w ukryciu z jakimiś menelami. Pewno waszym zdaniem miałam jej nie puścić na pierwszą klasową imprezę, nie wiem co gorsze dla dziewczyny. To że czasem ma sprany tyłek czy to że zabrania jej się imprezować z rówieśnikami? A tak poza tym to jak wyjaśnicie to że dziewczyny wolą mieszkać ze mną niż z ojcem który nigdy nawet na nie nie krzyczał tylko rozpieszczał je kupując prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Chociaż się z wami w większości nie zgadzam to jednak przyznam sie do błędu i jednak to źle że pozwoliłam jej na cztery piwa, moja wina od tej pory max 2 a i tak pewno dopiero za kilka miesięcy pozwolę jej wyjść na jakąś imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
15 czy 16 latka po wypiciu kilku piw wygląda jak menel, zatacza się jak menel i zachowuje się rynsztokowo jak menel Nie widziałaś nigdy okiem obserwatora małolaty ,które w takiej ilości wypily piwa przez krotki okres czasowy Ja widzalam, odwiedziłam tez kilkukrotnie 3 gimnazjalistke ,ojej znajomej do domu widząc jak ona sjest zalana po 3-4 piwach z dobra rada w progu dla koleżanki,aby wytrzepała małolacie tego typu zapędy Dawanie zgody do wypiciak kilku piw własnemu dziecku w gimnazjum, mającemu 15 czy 16 lat jest to demoralizacją własnego dziecka i lamaniem prawa 4 piwa, to nie lapka szampana toastowo. sorry, prezentujesz patologie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Ide szukać i wołać moja małą na obiad, no ale niestety piwka pod nos nie postawie Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
A ty iza przyhamuj z tymi pyskówkami do matki, szacunek jej się należy , wykonuj obowiązki wiec nie będziesz karcona jakkolwiek i za cokolwiek , tylko nie pyskuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąsaty Janusz
Za te pozwolenie na wypicie czterech piw to ktoś tu zasłużył na solidne lanie, tak się składa że trzymałem tu Twoją stronę ale za pozwolenie picie w ogóle alkoholu niepełnoletniej dziewczynie droga Madziu Mamo powinnaś dostać solidne wp*****l po gołym dupsku. Widać że w domu brakuje solidnej męskiej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Brak meza najwyraźniej . Nie jestem za rękoczynami w stosunku do zony/meza w ogle, ale jakby ojciec córki wyłoił madzi na co ona zgode daje córce ( a to jest bardzo niebezpieczne i karalne pozwlaanie dziecku na upijanie sie) to może by w końcu oprzytomniała z czym ona igra i ja naraza zdrowe i bezpieczeństwo własnej corki Głupia moda z zachodu na imprezy małolat z alkoholem zawsze budzily mój sprzeciw Czemu teraz rodzice nie mają rozsądku w wychowaniu ? nie dziwota później jak witac zataczanie się smarkul na ulicach pozną nocą aż żal i strach bierze- mnie, obcej Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Po prostu mam koleżanki które po 8 piw wypijają i są mocno wcięte ale jakoś się trzymają, ja sama oczywiście nie piję. Przypominało mi się jak ja w 1 liceum - miałam wtedy 15 lat wypiłam jedno piwo i już byłam pijana. Macie racje popełniłam błąd i to wielki. I nie potrzebnie ją taką schorowaną do kościoła ciągnęłam, cała się tam pociła. Wstyd mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Patrzyłam na nią przez pryzmat moich koleżanek alkoholiczek które po 8 albo i więcej piw wypijają. Dziękuję że mi to uświadomiłyście, przecież ona nigdy wcześniej nie piła. Wiecej nie popełnię tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąsaty Janusz
W waszym domu poprostu brakuje silnej męskiej ręki ktora i córeczki by do porządku doprowadziła jak sobie mama rady nie daje a i mamusi raz na jakiś czas dupsko by złoiła jak zrobi taką głupotę jak teraz. Z tego co przeczytałem to jesteś samotną matką, skąd jesteś, masz do siebie jakiś kontakt, ja z chęcią bym się zaprzyjaxnił i pomógł w tródzie wychowania córek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominaj , że 16 latce już się burza hormonów t niej wyładowuje. potxzrba jej solidnego penisa by ledwo rano wstawała wtedy nie będzie fochów tylko uśmiech i błogie zadowolenie i sens w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Chyba coś masz z głową nie tak skoro myślisz że komuś obcemu pozwoliła bym tknąć moje dziecko kretynie. Nie jestem zainteresowana propozycjami matrymonialnymi! Spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Wiem że jej hormony buzują i to mocno, rozmawiałam już z nią na temat seksu i to bardzo poważnie jednak tydzień temu zerwała ze swoim chłopakiem co mnie akurat bardzo cieszy bo był chyba bardziej kobiecy od niej. Dłuższe włosy, pasemka w nich i rurki. Jak ma mieć takich chłopaków to wolę żeby była sama. Najciekawsze jest to że go pobiła jak z nim zerwała. Przyszła zapłakana i sama mi o tym powiedziała. Mam nadzieję że znajdzie sobie prawdziwego faceta a nie jakiegoś, nawet nie wiem jak takich jak on okreslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
Nie chce tu się rozpisywać ale pamiętam jak dostałam lanie kijem bo nie chciałam iść z ojcem do lasu na grzyby, albo że przypadkiem rozlalam mleko. Ojciec stosował według mnie właśnie zastraszanie. Mama czasem nas broniła ale potem obrala tor ojca. Mając 21 lat dostałam od matki pasem za zerwanie zaręczyn. Wiec mam naprawdę bardzo zły stosunek do bicia dzieci bo zawsze można porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Uwierz że ja bardzo dużo ze swoimi córkami rozmawiam. Są po prostu pewne rzeczy których robić nie mogą bo wiedzą jakie poniosą konsekwencje. I one bardzo dobrze o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie rodzice to" bydleta "Nie powiodlo im sie w zyciu wiec swoje tumione fulstracje wyladowuja na dzieciach!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×