Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izka1998

Dzisiaj dostałam lanie

Polecane posty

Gość lxlx
Lepiej się pilnuj, ja w Twoim wieku już nie dostawałem w skórę, choć awantury słowne niejednokrotnie straszyły mnie, że jak jeszcze raz coś zrobię to dostanę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 963
wczoraj dostałam drugi raz lanie kablem od matki boli jak cholera. Dostałam 15 kabli przez spodnie dżinsowe tyłek boli jak cholera matka lała mocno i równo dostało się za 1 z fizyki i minusa z geografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i zasłużone lanie nie jest zle pod warunkiem, ze nie kablem i nie jest to znęcanie się ,tylko adekwatna i zdrowa porcja razow .bez przesadyzmu 90% z was to fantazje tutaj swoje obnazaja i nijak ma się do tradycyjnego lania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka, napisz jak dostaniesz następne lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwirski
Ale niektórzy mają zryte banie... aż nie wierzę w to co czytam. Patologia. Nigdy nie dostawałem od rodziców żadnego lania, nikt nigdy mnie nie bił i nie zastraszał. Może raz, dostałem, bo ojciec kiedyś nie wytrzymał jak pyskowałem złapał smycz naszego psa podszedł do mnie i raz mi dał mi raz w tyłek właściwie to w nogi trafił przez spodnie, ale to wszystko. Jak byłem to czasem mnie straszyli że dostanę, ale nie dostawałem. I co? Jakoś źle nie skończyłem, jako degenerat bez szacunku do nikogo i do niczego a do nich mam jeszcze większy szacunek przez to. Jestem normalnym człowiekiem, skończyłem studia, nie piję, nie ćpam ani nic innego. Lanie paskami, kablami, ściąganie spodni, kładzenie się, liczenie...?! Masakra! Ja pierniczę, to po prostu chore i poniżające. Idiotyczne, średniowieczne metody, które tak na prawdę nie przynoszą żadnych rezultatów, albo przynoszą odwrotne do zamierzonych. Naprawdę współczuję wszystkim, którzy muszą przez coś takiego przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwirski
Mammarzenie 2014.09.14 Nie poddawaj się i pomysl ze to jeszcze tylko parę lat i będziesz pełnoletnia i zaczniesz studia potem praca i własne życie. Przetrwaj to No i tym właśnie skutkują podobne metody, musztry i lania kablami. Chore relacje w rodzinie. Później jak wreszcie tacy ludzie przez lata bici i trzymani na łańcuchach dorwą się do swobody to dopiero im wali na dekiel. Nikt mnie nie musztrował jak w wojsku i nie musiałem myśleć o "przetrwaniu", wcale mi się nie spieszyło do tego własnego życia bo to co miałem to też było moje życie zawsze miałem i mam ze starymi bardzo dobry kontakt a o to chyba w tym wszystkim chodzi... przynajmniej moim zdaniem. Tak więc obudźcie się, średniowiecze jakiś czas temu się skoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŁukasz
Hej mamamadzia, mozemy porozmawiac na gg? Uwazam, ze jestes mądrą kobietą, a nie chce abyś musiała pisać publicznie. Napisz do mnie na gg: 45861662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćŁukasz wczoraj Hej mamamadzia, mozemy porozmawiac na gg? Uwazam, ze jestes mądrą kobietą, a nie chce abyś musiała pisać publicznie. Napisz do mnie na gg: 45861662 Po czym to wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka naucz się czerpać przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 963
Matka była w szkole no i kabel poszedł w ruch. Wróciła ze szkoły i była zła kazała szykować d**e do lania . Poszła po kabel do szafki i przyszła do mnie kazała się położyć na łóżku odsłonić pupę i zapytała ile chcem dostać ja powiedziałam że 10 razy ona odpowiedziała że mało i dostane 20 kabli. Jak nie trafi to raz w d**e to mam 3 gratis. Po laniu pupa piekła jak diabli. Współczuję mojej siostrze jak ona tak dostaje co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda963 ile masz lat, często dostajesz?, placzesz po laniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 963
Co dwa tygonie czasem zdaży sie raz w tygodniu. Jak matka leje to krzyczę głośno. Kabel gorzej boli jak pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siostra też dostaje kablem. Krzyczysz czy też płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie buntujesz się jak dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 963
Płacze i krzycze głośno jak matka leje. Siostra tylko płacze. Krzyczeć nie może. Ona dostaje 20 kabli ja 10 albo więcej zależy co na rozrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, dlaczego rozrabiasz?. Czy siostra nie buntuje się jak dostaje lanie. Czy uważasz karanie laniem za zasadne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mialam 16 lat to mnie rodzice traktowali po doroslemu i normalnei i nie wyobrazam sobie zeby mnie pasem bili,przeciez w tym wieku mlody czlowiek juz sie umie postawic i jest silny i nie da sobie :O TO JEST PROWO a jak nie to mamcia jestes psychiczna i zycze Ci zeby policja sie o tym dowiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 963
W piątek dostałam lanie od matki za oceny, a dokładnie to za siedem dwój na półrocze. Dostałam 20 razy kablem od żelazka przez spodnie, musiałam się położyć na łóżku i odsłonic tyłek. Matka przyszła z kablem i zaczeła bić krzyczałam głośno. tyłek jeszcze mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A siostra też dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawalam lanie pasem od matki /sama mnie wychowywala/ na goła pupe az do 15 lat. Karana bylam dosc czesto bo 10-15 razy w ciagu roku, dostawalam zwykle 3-10 a nieraz nawet do 15 mocnych uderzen. Przez 7 lat skorzany pas harcerski wisial w moim pokoju. Przynosilam pas i kuchenny stolek,sciagalam majtki i wypinajac pupe na stolku liczylam baty, po laniu dziekowalam za ukaranie i przepraszalam mame,obiecujac poprawe. Ostatnie lanie dostalam na poczatku 3nkl gimn. Dzisiaj wspominam te kary z dreszczem grozy i snia mi sie po nocach,choc juz minelo 20 lat od ostatniej egzekucji na mojej pupie.Sama jestem matka 2 dzieci i NIGDY ich nie uderze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chore...wyżywanie się na słabszych a nie wychowywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka patologia ludzie wezcie oprzytomnijcie kieds tak wychowywano i kazdy kto dostal wie za co takie osoby maja szacunek do zycia osob starszych a nie bezstresowe roszczeniowe wychowanie bo mi sie wszystko nalezy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale niekoniecznie. często gęsto potem tak samo traktują innych. Albo mają problemy z wejściem w relację z drugim człowiekiem, nie mówiąc już, ze ta relacja z matką czy ojcem juz na pewno będzie zaburzona. Coś jednak będzie. "Pręgi" fajnie to ukazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys mama prasowala wiec ojciec nie mial kabla od zelazka pod reka chwycil co misl pod reka i zaczal mnie okladac krawatem nie moglam sie powstrzymac smiejac sie puscilam baczka on stal jak wryty oczy mial jak 5 zl odebral to jako kompletny brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś dostanę lanie kablem mam 15 lat i niestety dostanę po raz pierwszy nigdy nie dostałam lania a dostanę Za złe zachowanie i niestety papierosy aż się boję mam dostać z 40 razy czy lanie kablem boli strasznie bo jestem słaba na ból co przeważnie można zrobić z bólu jak się dostaje kablem Tata zapowiedział mi lanie na godzinie 18 aż ze strachu popuscilam trochę siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? jakie lanie? przecierz to karalne!!! twoja matka powinna do więzienia iść !!! biją cie!!!???? masakra!!!! przecierz to się w starożytności robiło!!!! nidy o czymś takim nie słyszałam!!! jeszcze za taką błacnostkę to powinna ci tylko powiedziec żebyś posprzątała!!! a za pyskowanie tylko powiedzieć żebys przestała .... co za patoloia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×