Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Izka1998

Dzisiaj dostałam lanie

Polecane posty

Gość Mammarzenie
Przepraszam ale nie wierzę w to.co czytam. Jak można bić dzieci w tak głupi sposób. To jak jakaś chłosta czy coś? Moi rodzice robili to samo i do dzisiaj mam do nich o to zal. Jak tak można? Czy wy się napewno dobrze czujecie? Takie praktyki spowodują ze dziecko w przyszłości będzie czuło zwyczajny strach jeśli zrobi coś co nie spodoba się np. Partnerowi czy jej mężowi. Wiem co mówię. Ten strach pozostał we mnie do dziś. Na dźwięk sprzączki paska od spodni mam gesia skórę. Okropny nawyk a tu mamusie są jeszcze z tego dumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan jan
Zgadzam się z Tobą w 100% jakgwiazdynaniebie a bitym dziewczynom współczuję i uważam że takie lanie naprawdę nic nie daje, oczywiście karać dziewczęta w takim wieku należy i to surowo ale nie przemocą fizyczną. Patrz co pisze ta cała madziamama że córki wolą dostać lanie niż by im np telefon zabrać, to znaczy że jak dostaną lanie to nic dla nich nie znaczy, poboli je pół godziny i dalej będą robiły swoje. Ja na jej miejscu przeprowadził bym z nimi solidną rozmowę a potem zabrał telefony powiedzmy na tydzień. Jestem pewien że taka kara by 100 razy lepiej poskutkowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakgwiazdynaniebie
głęboko zakorzeniona patologia! Pamiętaj autorko i inne dzieci które są tak bestialsko bite, że są służby które wam pomogą, tylko musicie znaleźć odwagę w sobie żeby tam pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w tym złego że dostała lanie ? Nie posprzątała pokoju więc jej się należało. 15 powtórzeń to i tak niewiele. Powinna dostawać co najmniej 30 powtórzeń, na gołą pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakgwiazdynaniebie
pan jan dokładnie tak, czarno na białym widać co dla nich jest karą. Odcięcie od "świata", fb czy brak telefonu to jest dla nich straszne, a nie jakieś lanie które jak widać nic nie daje. A madziamama to ślepa, nie widzi również uzależnienia swoich dzieci.... madziamama współczuje przeszłości, bo zapewne sama byłaś bita i karcona za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakgwiazdynaniebie
Co złego? A czy uważasz, że teraz już będzie zawsze sprzątała swój pokoj? Nawet matka nie będzie musiała jej kazać tego robić tylko sama z siebie to zrobi? Przemoc fizyczna to najgorsze rozwiązanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc yyy
To przypomnijcie tym rodzicom ktorzy was bija,ze kiedys sie zestarzeja i beda na waszej lasce wiec niech tak nie podskakuja.Poza tym kiedys moga takie lanie dostac od was. Mam dzis ponad 30 lat i tez mojemu tacie sie zdarzylo mnie uderzyc,wyrownalem rachunki i do tego teraz ma pecha bo czy zachoruje czy cos mu sie dzieje musi liczyc na siebie i zapomniec o mojej pomocy, moze dla mnie umrzec bo mam go w dpie. Zostal sam jak palec a tez go ostrzegalem to wsciekal sie bardziej i nie wierzyl. Zadnych wnukow urodzin,swiat niech sobie sam zdycha jak nie rozumie,ze dzieci sie nie bije,ja mam swoja rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za patologia!!! Nigdy rodzice nie bili mnie ani mojego brata wyrośliśmy na porządnych ludzi. Ja swojej córeczki też nigdy nie uderzyłam. Dzieciom się tłumaczy, rozmawia, poświęca czas... Agresja jest karalna. Ja na Twoim miejscu powiedziałabym matce, że jeżeli jeszcze raz Cię uderzy to zgłosisz to na policje! Przyłożyłabym jej z zaskoczenia tym pasem w tyłek, niech poczuje to na sobie... x Wychowałaś się w skrzynce na węgiel? Rozejrzyj się dookoła, włącz tv na wiadomości, popatrz na świat zwierząt... AGRESJA JEST WSZĘDZIE, AGRESJA JEST CZĘŚCIĄ NASZEGO ISTNIENIA... Wezwij policję na Rosję, Ukrainę, Syrię, Izrael i wszędzie tam gdzie sie biją bo to jest karalne przecież. Tumanico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćz unii
są pod egidą międzynarodowych organizacji w Polsce agendy , do których powinnaś złożyć skargę na matkę wyrodną. by ją surowo ukarali. jak nie to ja to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że powinna dostać 30 powtórzeń, bez żadnej zbędnej litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby moja własna córka za pyskowanie i nieposłuszeństwo dostała kilka batów i zgłosiła mnie jako wyrodną matkę do jakiejkolwiek organizacji w celu ukarania, to jak w banku składam wniosek o zrzeczenie sie praw rodzicielskich i niech gówniara s*******a w podskokach do bidula, tam ją będą głaskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogumił_
Najbardziej mnie dziwi to że to matki biją swoje córki. Co innego gdyby tłukł je ojciec pijak ale to niby kochające matki które powinny dawać im miłość a nie tłuc je pasem po pupach. Ciekawe czy ta co ma te dwie córki 14 i 16 gdyby miała synów czy dali by jej się bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o tym instytucje międzynarodowe pomyslaly , dostaniesz taka kare i zasadzenie zadośćuczynienia dla dziecka za krzywdę ze sama pojdziesz do bidula dla dorosłych czyli noclegowni dla bezdomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc yyy dziś Zgadzam sie z tym co piszesz ze ci rodzice zapominaja ze wiecznie nad dziecmi gora nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot i właśnie dlatego nie warto rodzić dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instytucje międzynarodowe niech się zajmą dziećmi umierającymi z głodu, które za miseczkę ryżu posprzątałyby pyskującej gówniarze pokój w 2 minuty won z rozbestwionym gówniarstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogła ją ukarać w demokratyczny sposób zgodnie ze standardami unijnymi , cywilizowanymi a nie stosując przemoc. jeżeli ma z nią kłopot to powinna się zwrócić do odpowiednich organów by może ją umieścili w rodzinie zastępczej albo w ośrodku wychowaczym gdzię się nią zajmą fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem was krytykujących kobiety które tak wychowują swoje dzieci. Przecież te dziewczyny dobrze wiedzą że jak zrobią coś co im mama zabroniła to będzie lanie. Nie popierał bym tego jeżeli dostawały by za darmo ale one bardzo dobrze wiedzą że jak coś źle zrobią to będzie kara. Dzięki temu wyrosną z tych dziewcząt dobre obywatelki a nie osoby które myślą że im wszystko wolno. Pewno zdaniem lewactwa najlepiej było by zaprowadzić je do psychologa za to że np naczyń nie pozmywały. Psycholog oczywiście opłacany z naszych podatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy bijacy rodzic to zwykla k***a i ktora powinna zdechnac opluta przez swoje dzieci,albo powinna zostac sama w biedzie,nedzy o wodzie i chlebie. Powinna byc bita i torturowana. Ciekawe ile dzieci za kare tako los staruszkom sprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze te hetero zboczone rodziny uwazaja się za wzorcowe i jedyne w których mogą się wychowywać dzieci. w rodzinach homoseksualnych przemocy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozjasz Blumsztajn
Osobom które biją swoje dzieci przypominam że te dzieci dopiero na drugim miejscu należą do nich. Po pierwsze wasze dzieci są własnością Unii Europejskiej a za bicie własności unijnej grozi wysoka kara. Wszystkie niepełnoletnie dziewczęta bite przez was opisywane w tym temacie zostaną zabrane przez odpowiednie służby do ośrodków w których zrobimy z nich postępowe europejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popopieram bicia, ale jesli NIC INNEGO juz nie skutkuje, to tak. Autorko, nie skarz siè na kafe, jaka to jestes biedna, bo chcesz tu wszystkich zmanipulowac, a niektórzy siè dają. Kazdy rodzic stosuje gradacjè kar, wièc skoro dostalas lanie, to wszystkie wczesniejsze upomnienia i kary spływały po tobie, jak po kaczce, i miałas je gdzies. Czy myslisz, ze matce jest łatwo i lekko na duszy, jak uderzy swoje dziecko? Jak TY mozesz ją doprowadzac swoją arogancją i nieposłuszenstwem do takiej desperacji? I psychicznego cierpienia? Kazdego, dziecko, nastolatkè, dorosłego, obowiązują pewne zasady postèpowania. Masz chyba jeszcze gówniarskie i roszczeniowe myslenie, skoro matka zdecydowała siè na taki radykalny krok. Zacznij przestrzegac zasad, i dostrzez , ze zycie (domowe, rodzinne) nie krèci sè wokół ciebie i twoich zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słusznie do czego to doszło by zacofana biedota polska zabraniała kupować dziecku tego czego on zapragnie. a tyle się teraz wyprodukowało dla dzieci a tu hamulcowi , biedota -patologia rodzice. nie stać biedoty na zaspakajanie potrzeb dziecka to nie miej dziecka a tym bardziej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziamama zgłosiłam twoje posty do odpowiednich europejskich służb. Specjalni komisarze sprawdzą czy twoje córki spełniają normy demokratyczne. Jeśli nie oddamy je rodzinom homoseksualnym które wychowają te dziewczęta zgodnie z normami europejskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
– „Rózeczką Duch Święty dziateczki bić radzi, rózeczka bynajmniej zdrowiu nie zawadzi” – „Nie kocha ten dziecięcia, kto rózgi oszczędza, rózga bowiem przywary złe z dzieci wypędza”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamama
Hej wróciłam widzę że tu się ciekawa dyskusja rozpętała i również o mnie piszecie. Do tych co krytykują moje metody wychowawcze to uwierzcie że w stosunku do moich dziewcząt się bardzo dobrze sprawdzają. Jak wy byście miały takie córki jak moje i wychowywali je bezstresowo to uwierzcie że już dano by wam weszły na głowę i byście robiły to co one by wam kazały albo byście się załamali psychicznie. Wiem bo sama byłam taka w ich wieku ale moi rodzice mi to skutecznie z tyłka co i rusz wybijali. Dziewczęta oczywiście do kościoła nie chciały iść, starsza skacowana a młodsza chciała sobie pospać, burzyły się ale wystarczyło że je postraszyłam paskiem i od razu wyskoczyły z łóżek jak z procy. Ciekawe jak wy byście ich tymi waszymi bezstresowymi metodami do wstania nakłoniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Trzeba było bez pyskowania posprzątac pokój i nie miałabyś powodu do placzu Po cholerę małolaty w pyskówki brną? na własne życzenie otrzymałaś razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammarzenie
madziamama dziś Hej wróciłam widzę że tu się ciekawa dyskusja rozpętała i również o mnie piszecie. Do tych co krytykują moje metody wychowawcze to uwierzcie że w stosunku do moich dziewcząt się bardzo dobrze sprawdzają. Jak wy byście miały takie córki jak moje i wychowywali je bezstresowo to uwierzcie że już dano by wam weszły na głowę i byście robiły to co one by wam kazały albo byście się załamali psychicznie. Wiem bo sama byłam taka w ich wieku ale moi rodzice mi to skutecznie z tyłka co i rusz wybijali. Dziewczęta oczywiście do kościoła nie chciały iść, starsza skacowana a młodsza chciała sobie pospać, burzyły się ale wystarczyło że je postraszyłam paskiem i od razu wyskoczyły z łóżek jak z procy. Ciekawe jak wy byście ich tymi waszymi bezstresowymi metodami do wstania nakłoniły Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx I to co napisałaś nazywa się zastraszaniem dzieci a nie wychowywaniem. Gratuluję takiego wyrobienia w córkach ślepego szacunku. Widać że chcesz mieć poczucie władzy a ze nie masz nad kim to jesteś dumna ze nad córkami. Obróci się to przeciwko tobie jak skończą po 20 lat i.pójdą na studia. Choć być może tak je stlamsisz ze będą powielaly twoje błędy. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Ja pierdoolmeeem.... 16 latce pozwalać na wypicie KILKU PIW na imprezie nocnej, to się dopiero nazywa bezmózgowie To się tyczy mamamadzia Ja mam prawie czterdzieche ( już bliżej niż dalej) i dla mnie kilka piw ścięłoby z nog, a co dopiero pozwalać małolacie szesnastoletniej na taka ilość alkoholu nie będąc pełnoletnia Wy myślcie jak wy młodzież wychowujecie i na co dajecie przyzwolenie Wbrew prawu i łamanie prawa . Kilka piw dla 16 latki to jest ogromna ilość alkoholu. Jak można na to pozwolenie dawać do upicia się poza domem nie będąc pelnoletnim?? Gdzie wasz rodzicielski rozsądek i staranne wychowanie ? sami narażacie wasze dzieci na niebezpieczeństwo i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Hahahahaa, totalnie nieodpowiedzialna matka pozwala 16 latce na wypicie kilku piw na imprezie a z rana do kościołka lata Kobieto się wyspowiadaj za demoralizacje corki i danie jej prawa na UCHLEWANIE SIE WYpij samo sobie kilka piw a zobaczysz jakz podłogi się nie podniesiesz a ty swoje małoletniej corce dajesz na to wolną reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×