Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

Czy puszczacie bąki bez krępacji przy swojej połówce?? Ja tak a moja koleżanka się temu dziwi :P Jest z facetem 6 lat i wstydzi się przy nim puścić bąka ale to przecierz ludzkie nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpela miała kiedyś taka sytuacja że kochała się z chłopakiem najeźdźca i w trakcie zachciało sie jej puścic bąka ale jej było głupio i w pewnym momencie mimo wstrzymywania wymckło się jej takie hamskie prrrrrr hehe ale jechali dalej więc gitara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
matko ja sie nawet przy rodzicach wstydze :/ jak sie wymsknie to trudno przy matce czy siostrze, ale przy facecie to najchętniej bym się pod ziemię zapadła ;P ludzkie nie ludzkie, nie wypada przy ludziach, nie ważne czy to twój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie wypada ? w innych krajach jak się beknie przy jedzeniu albo pierdnie to znaczy , że smakowało :classic_cool: wiadomo kwestia wychowania , ale wstrzymywanie jest niezdrowe 🖐️ wystarczy , że palę und piję , to z bąkami nie będę się powstrzymywać kiedy nie muszę ((((((:classic_cool:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Pozdrawiam srodkowym palcem .... w INNYCH to znaczy....yyy...nie wiem gdzie...kurde inne kraje ,gdzie to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Wcale Ci sie nie dziwie, to obrzydliwe pierdziec przy innych. Nie czyn innemu co Tobie niemile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
wiesz ja mieszkam w Londynie, i tu ludzie z Indii i Bliskiego Wschodu tak właśnie uważają. W autobusie taki jedzie, beka i pierdzi i na nic nie patrzy. A najgorsze jest to, że jak się ktoś odwróci to prawdopodobnie nie Anglik, bo oni się już przyzwyczaili ;/ ale nawet jak siedzę z moimi znajomymi, którzy się z bekaniem nie krępują, to unikam picia piwa bo po tym nie kontroluję bekania. A bąków nie puszczę przy nich za chiny, zapadłabym się pod ziemię. Tego się po prostu nie robi, poza tym jest różnica między bekaniem i bąkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Pozdrawiam srodkowym palce powiedz mi tylko prosze w jakim to kraju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
i kraj tu nie ma znaczenia, a wychowanie. ja ani inni polacy mieszkający tu, których znam, nie mają zamiaru się dostosowywać do tych głupich zasad i kompeltnego braku manier. a jak cię matka nie wychowała to będziesz przy ludziach bekać i pierdzieć :D moja najlepsza przyjaciółka (mieszka w PL), się nie wstydzi i strasznie mnie to drazni, ale cóż. Niektórzy tak mają, wada jak każda inna, tyle że bardziej uciązliwa dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Phoebee20 przestajesz z towarzystwem chamow i prostakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
ale dla chłopaka powinnaś być kobieca i prezentować się jak najlepiej, a tak będzie na ciebie patrzył jak na babę ze wsi (w cudzysłowie) która się nie kontroluje i nie umie zachować w towarzystwie. chyba że sam taki jest. jak się wymsknie to się mówi przepraszam i ok, ale nie tak że w ogóle sobie popuszczasz pasa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
nie majonez, po prostu tu jest inna kultura i inne podejście :D oni tak zostali wychowani i nie mam wielkiego wyboru, jak tylko sama ze sobą trzymać się własnych manier, tak w polsce jak i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest tak ze jak z kimś jestem to jestem sobą i jak chce mi się bąka walnąć to walnę ;] to tylko moje zdanie ;] poprostu nie wyobrażam sobie całe życie chować się po kątach zeby sobie bąka jebnąć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Pheobe zgadzam sie z toba. Albo jestes czlowiekiem kulturalnym ,albo wsiowa baba ,ktora za nic ma sobie zasady savoir vivre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Ale jak to , nie chce Ci sie isc do kibla? Wolisz puscic pierda przy swoim facecie ? Wiesz ze to koniec czegos? Juz zawsze bedzie Cie kojarzyl z prostaczka (zwlaszcza jesli bedziesz pierdziala czesto). Potem Twoje zycie seksualne umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
DziewczynaZeSzczecina moim zdaniem jest tak ze jak z kimś jestem to jestem sobą i jak chce mi się bąka walnąć to walnę ;] to tylko moje zdanie ;] poprostu nie wyobrażam sobie całe życie chować się po kątach zeby sobie bąka j**nąć xD W szczecinie wszyscy tacy "obyci" z dobrymi manierami ,oraz ze slownikiem ortograficznyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antos ze wsi
ja pierdzie wszędzie i przy wszystkich bez krępacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×