Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

Podobno jak sie wstrzymuje gazy"bąki" to moze bok rozerwać:) Nie wydaje mi się zeby bąk po ilus tam latach rzucał purpurę na twarz... Chyba jak sie razem mieszka i zyje to nie takie rzeczy sie widziało/ slyszalo/ czuło... Ale co do bąka podczas sexu to nie wiem...Mogłabym rzygnąć gdyby podczas francuza mąz poczęstowałby mnie soczystym bąkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Z Audi
DziewczynaZe Szczecina czy mi sie wydaje ,czy ty mnie podrywasz ,bo chcesz mietosic mojego penisa:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
nie było to podczas seksu. Ja wstałam i piłam sok. No a on .. myślałam że śpi :D No tak... o jednego bąka zostałam prostakiem.. aha..nie mieszkamy razem.. jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie dobrze ze zanim zamieszkaliscie razem pokazałaś mu ze tez umiesz bąka walnąc bo co to by było jakbyscie razem zamieszkali i wtedy by było "nie podejrzewałem cię o to!" hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzzz ja i moj mąż nie mamy nic przeciw bąkom.. Mieszkamy juz troche razem i wciaz oczywiscie głosnybączek wzbudza emocje ale jakos nie bierzemy rozwodu z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
hahah :)) raczej domyśla się że dziewczyny też bąki puszczają :D jest realistą a nie marzycielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy facet na poczatku mysli ze kobiety nie piedzą i kuoy nie robią:) Ale musi miec zawod jak jego baba nagle po jakims czasie bonia zasadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
noo to rzeczywiście jakieś "zboczenie" tego twojego kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeehehheeh wąchanie bąków to juz pzegięcie:) ale kazdy cos tam lubi wiec luz:) W kazdym razie bączek(wysmyk fotelowy) na 1 randce i wielki bąk jak dwubugot wanienny nie ida w parze.. Przyjeło sie w naszej kulturze ze nie sra sie na 1 randce, a potem? Jak kto lubi/toleruje:) mi to wisi i nie mam problemu z bąkami faceta:) byle nie waliły po twarzy(oral):) wysmyk fotelowy dwubulgot wanienny podkołdrnik zjadliwy 3 najgorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
:) a tak po za tymi bąkami, to jak spędziliście walentynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystry Jarek z Kielc
właśnie przed chwileczka puściłem siarczystego śmierdzącego bąka co za ulga i tym optymistycznym akcentem idę spać na koniec poemat bąkowi: po co trzymać bąka w dupie niech se lata po chałupie nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolacji z mężem i mlodszą coreczką:) Baki były ale jaos juz po wielu latach bez ekscytacji do tego podchodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lay all night ten wysmyk fotelowy hahha niezłe nazwy hehehe heeeeeeeeehe ja siedziałam w domu i czekałam na chłopaka jak wrócił z pracy to zjadł obiad i poszedł spac heheh tyle z moich walentynek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna ze szczecina,,ja też nie powiem zebym sie nacieszyła walentynkami.. Kolacja owszem byla ale w towarzystwie córki mlodszej:) potem film na którym zasnęłam :) Teraz po przebudzeniu mogłabym swietowac ale niestety mąz w trase jedzie wiec dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
m.in. przez pierdy nie ma w was juz ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
to ja sie musze pochwalic :) siedzielismy chwile u mnie w domu. on zaproponowal wyjscie na pizze. zgodzilam sie. Pojechalismy. wchodzimy do restauracji (pyszna pizza tam jest wiec zazwyczaj tam jezdzimy), a tam stolik zarezerwowany, inny od wszystkich, jakieś amorki powycinane leżą na czerwonym obrusie, za chwilę bez żadnego zamówienkie przynoszą nam kolację (nie pizze), a na końcu dostalam róże. no a potem w domu dokończyliśmy walentynki butelką wina i ... :)) jak sobie pomyśle że on to wszystko dla mnie przygotował to aż mam łezkę w oku... że jeszcze mu się chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lay all night ja miałam mieć inne walentynki ale chłopak teraz pracuje ciągle musi wstawać o 4 dlatego zaraz spac poszedł heh w sumie jak jeszcze posiedze troche moze go obudze do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w was jest? Pierdy rzecz ludzka, a ludzie to i kobieta i mężczyzna... Jak facet sie zbączy to ok a jak kobiecie sie wymsknie to juz tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
lay all night - jak facet pierdzi to tez nie jest ok, staje sie mniej atrakcyjny dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
a mój mnie dziś zaskoczył.. nie wiedziałam że jeszcze potrafi być romantyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×