Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

A tak na poważnie to nie widzę nic złego w bąkach:) ;udzkie to i już:) Jak nie idzie to w fetysz:) Wiadomo ze jak mieszka sie razem to bąka sie nie da ustrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
heee - macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylor skyler gdybys mi pierdzial na 1 randce to pewnie na koniec dalabym Ci nr do gastrologa... I wezmy jedno pod uwage, co innego przypadkowy bąk a co innego pierdzenie na chama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
no nie... :) masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Jak najbardziej sie zgadzam Lay all night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylor mam dwie córy, pierdzą cały czas właczając w to nawet niekontrolowane bąki przez sen, takze mam w temacie bąka wielki luz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Jestem babka :) Lece juz spac, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Lay all night - co innego dzieci co innego partner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Świetny temat tu rozkreciłyście muszę powiedzieć! Rzadko się zdarza, ze jestem w pozytywnym szoku, bo prawdę mówiąc z reguły to temat tabu, a dla kobiet to już całkiem :) Oficjalnie żadna nie pierdzi i zawsze pachnie fiołkami :D Ja aktualnie nie posiadam oblubienicy, ale powiem tak... Za nic nie chciałbym niewychowanego babsztyla, który o siebie zadbać nie potrafi i robi różne obleśne rzeczy. Oczywiście wyłączając z tego bąki, bo to przecież zwykła fizjologiczna czynność, którą no nie oszukujmy się każdy robi. Wiadomo, co innego za przeproszeniem srać w towarzystwie co chwilę, a co innego puścić sobie bączka w domowym zaciszu przy ukochanej osobie ;) To drugie jak najbardziej dopuszczalne. Więc jak już będę miał dziewczynę, to problemów z tego tytułu robił nie będę, bo trzymanie niezdrowe i niewygodne jest ;) A że to fiołkami nie pachnie... cóż, jakoś się trzeba przyzwyczaić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylor!! Wiem ze co innego dzieci a co innego Mąż/partner, ale pytałas czy mamy dzieci? I tak od siebie dodalam o bączkach dziecinnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Lay- luz:) Facet-nie, wcale nie trzeba sie przyzwyczajac do smrodu pierdow, nalezy wychodzic z pokoju Naprawde ide juz spac, dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
ja tez już uciekam spać.. paa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc:) Na szczescie mój z tych wstydliwych i nie pierdzacych-niczym kobieta:) wiec nie musze sie martwic:) Ale czasem w nocu daje jak kazdy:) A najgorzej jak komus sie wymsknie w samochodzie:)\ Miałam taką "przygode" w taksowce, Kierowca puscił baka i kazdy wiedział o co chodzi i nic nie mowiłismy zeby bąk nie przykleil sie do jezyka:) Moj brat mlodszy nieomieszkal stweirdzis" Co tak smierdzi? kto sie spierdział" Matka prawie zemdlala ze wstydu!!! Ciekawe czemu przeciez bąka puscil taksiarz!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
DziewczynaZeSzczecina - no i bardzo dobrze zrobiłas ;) Przy okazji gratuluje odwagi, bardzo mało tutaj takich jest :) Tylor Skyler - Z biegiem lat podobno idzie sie przyzwyczaić do wszystkiego, nawet do zapachu bąków swojej drugiej połówki :P Jakkolwiek to brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
Ehh żałuję, że dopeiro teraz ten temat zauważyłem... teraz już tez uciekam spać 🖐️ Karaluchy pod poduchy! Podkołderników jadowitych! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jakich tu mało dziękuję za uznanie :P na początku rozmowy na tym temacie myślałam ze faktycznie z nikim sie tu nie pogada normalnie ale jednak dało rade heh dzięki wam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH dobrze ze ludzie potrafią sie smiac z takich rzeczy:) Anie jak gwiazdy krecic nosem:) Fajny temat Dziewczyno ze szczecina:) A bąki faktycznie niech nie unoszą kołder w nocy:) a jesli juz to aby to nie byly podkoldrniki zjadliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh lay all night mam nadzieje tylko ze ten temat przetrwa i bedziemy się dalej wymieniać siarczystymi wspomnieniami heh jak mówiłam ma byc śmiesznie!!! ;] Buziole dla wszystkich pierdzących a teraz powaga ide spać apappa ;]:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc i nie pierdziec na noc!!! :)\ Swietny temat i az dziw ze jeszcze nie ma obrazliwych wrzutów jak na kazdym nowym topiku:)\ Jednak ludzie potrafia sie smiac z siebie i swoich "ułomnosci" o ile bąka ułomnoscia nazwac mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołje
fajnie jest czasem sobie bąka puścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
No i można wrócić do naszego tematu tabu dzisiaj :D Przeczytałem nieco dokładniej temat i nie zawaham się doprawić go o swoje 0,03 PLN. Na początku wątku widziałem spore wzburzenie i falę odrazy, bo bo jak tak można pierdzieć przy kimś, przecież to szczyt prostactwa itp itd... Inni z kolei nie wyobrażają sobie trzymać tego nieszczęsnego bąka w nieskończoność, bo do przyjemnych to nie należy z pewnością. Już pomijam skrajne przypadki różnych obleśnych zachowań i uważania tego za naturalne, bo w końcu po coś z drzew zeszliśmy, a to do czegoś zobowiązuje :) Mi osobiście wydaje się, że to raczej kwestia dogadania się w zwiazku. Bo wiadomo, są ludzi przy których można można robić wszystko i im to najzwyczajniej w świecie zwisa jak kilo kitu na agrafce. Ale są też tacy, co obrażą się o byle bączka i będą od niego umierać dosłownie snując jednocześnie myśli o błyskawicznym rozwodzie :P Ocenianie kogoś pod tym względem i mówienie, że jest dziwny, bo woli tak a nie inaczej jest nie dość że nie na miejscu, to jeszcze bezcelowe. To są z reguły śliskie tematy i zazwyczaj kończą się zajadłymi wyzwiskami i udowodnianiem za wszelką cenę że "to przecież ja mam rację". Jak dla mnie to kwestia dogadania się między sobą w związku. Jak komuś pierdzenie nie pasuje, to trudno... najlepiej to uszanować i jednak wyjść jak sie chce. Jak się zdarzy raz na ruski rok, to też problemów być nie powinno (pomijając skrajne przypadki). Jak sobie obgadacie wspólnie, że takie czy takie rzeczy są dopuszczalne, to dlaczego się ograniczać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow niedowiary
dziewczyny pierdzą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
jeśli się wymsknie, to trudno, stało się. Sensacji jakiejś wielkiej nie ma. Ale żeby tak chamsko, specjalnie?? W życiu. Jesteśmy ze sobą szmat czasu i w różnych sytuacjach się widzieliśmy, różne rzeczy razem przeszliśmy, by martwić sie puszczaniem bąków.Ot, fizjologia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jakich tu mało
wow nie do wiary - Hmm Jakby Ci tu powiedzieć żeby Cie nie zszokować... Ależ skąd! Dziewczyny to takie urocze istoty, które nie robią takich przyziemnych rzeczy jak pierdzenie :D Co prawda czasem wyrównują ciśnienie w jelitach poprzez dyfuzję, ale pierdzeniem bym tego nie nazwał :classic_cool: Możesz żyć w spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×