Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

Gość kfkkfkfdkfd
Raz piórdłem na mszy w kościóle , ale jajca byli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moim skromnym zdaniem" i właśnie o to mi chodziło ze będąc z facetem jestem sobą nie krępuję się i tak dalej wiadomo ze nie sram mu nad jedzeniem bo to chamstwo tak samo mówiłam ze nie sram przy kolegach w pubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Jak sie wymknie to sie wymknie ale nie rozumiem czegos takiego ze nie chce sie isc do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProstaczekZpomorskiego
Ja to se przy mej dziewczynie wale sraki( pierdy) One tez wali sraki Tyle juz razem se jestesmy ze to nie hasmkie. Jak se czasem walnie to nie szkoda przecie. Nie caly czas se wali nic z tych rzeczy, czasem tylko se walnie , nie to za jakis cham z niej. Ja to czesto se pierdze. Ale to nie hamskie bo przy znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniemmmmm
Droga autorko. Jeśli w związku chodzi tylko o sex a facetowi o to, żeby mieć u boku kobietę, która ma tylko wyglądać i być maskotką to oczywiście, ze w tedy pierd będzie rysą na ich związku:);p ale w prawdziwych związkach oraz małżeństwach to nikogo nie razi bo to naturalne:) wchodzisz do kibelka a tam no cóż nie pachnie kwiatami i to raczej nie powód do wstydu. nie wiem ja jakoś traktuje to jako coś naturalnego i w życiu do głowy by mi nie przyszło zastanawiać się co mój partner o mnie pomyśli bo on nawet nie zwraca na to uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProstaczekZpomorskiego
No dokladnie dziewczyny ja sie z wami zgadzam w 10000 %. To nie konkurs pienknosci . Czasem jak se pierdnie to przecie nie szkoda. Dobże wiedziec ze takich ludzi jak ja jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
ja dzis pierłam przy moim :D niechcacy mi sie wyrwalo...myslalam ze spi... a on za chwile...'" czemu pierłaś ?? " a ja eee ty pierdzisz bez zachamowan przy mnie a ja nie moge?? i na smiechu sie skonczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostaczekzpomorskiego większość dam zgrywa tylko księżniczki a wracają do domu i walą gorsze bony od Ala Bandiego heheh (to nie do osób które wcześniej pisały jak co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniemmmmm
No i o to chodzi:) w związku nie powinno być tematów tabu oraz czegoś takiego jak wstyd. jak słyszę te paniusie, które bez pełnego makijażu i nienagannej fryzurze nie pokażą się facetowi to w tedy sobie myślę jak można tak oszukiwać ukochanego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
bo zazwyczaj ja przy nim nie pierdze :d ale szczerzee to wogole nie przejelam ze mi siw wyrwalo..:) jestesmy ze soba juz 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po latach zaczynają mieszkać razem przychodzi co do czego ukochana wreszcie zmywa tapete a kochany jest w szoku bo to zupełnie inna osoba xD i dochodzi do tego że ślubu nie będzie bo ona chodzi w masce ciągle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do heeeeeehe nie chce wyciągać wniosków zbyt pochopnie ale jeśli jesteście ze sobą w związku już 6 lat i ty wstydzisz się tego, że ci się wymsknęło to troszkę dziwne. i jego pytanie czemu pierłaś... po 6 lat nie powinno się pojawić.. pewnie ma cie za ideał który nigdy nie puszcza baków;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProstaczekZpomorskiego
Te posty wyzej napisalem specjalnie jako swoisty atak w twoja osobe:D Myslalem ze zalapiesz nutke ironii po porstackiej az do bolu pisowni . Widocznie trafil swoj na swego:) Idz se pierć teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
ee tam.. nie wstydzilam sie...:) ale myslalam ze spi :) a te obrazliwe komentarze pozostawcie dla siebie. (bo wy pewnie nigdy w zyciu nie pierneliscie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProstaczekZpomorskiego
!!!!!!!!!PIERDNĘLISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!1 ORTOGRAFICZNE KUTASY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
co za różnica :p proszę mnie nie wyzywać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProstaczekZpomorskiego
Ah dobra prostaki pierdzace swoim chlopakom na ryj przy jedzeniu:) Ide spac :) Zycze wielu ,wielu ,wielu gazow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeehe
raz przez 6 lat PIERDNĘŁAM przy moim chłopaku a ty już... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×