Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DziewczynaZeSzczecina

Bąki a związek :P

Polecane posty

Gość Tylor Skyler
A ty yntelygencjo Pozdrawiam.... super jestes, przy obcych wielka kultura a przy ukochanym zwykly kmiot. Napewno juz sie na tobie poznal , czym ehem pachniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
autorko mam nadzieję że się nie obrazisz ale pojawia mi się przy tym co mówisz taki obraz przed oczami - siedzisz z nim na kanapie przed telewizorem, on z łapą w spodniach a'la Al Bundy, oboje brudni z piwskiem w rękach, na zmianę bekacie i pierdzicie. Sorry, ale albo masz maniery, albo nie masz. Albo tego unikasz zawsze, albo nigdy. jak on będzie na Ciebie patrzył? Nie jak na kobietę tylko jak na nie szanującą siebie i innych prostaczkę do *chania, a i to mu pewnie przejdzie jak mu prześmierdnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra mój facet jakby mnie kojarzył tylko z gównem nie byłby ze mną proste xD ok jak księżniczkom nie pasa to mówiłam są inne tematy tak?? nie chce mi się z nikim kłócić więc od teraz takie posty olewam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
ja wcale nie uważam że facet to ma sobie prawo "pierdnąć" a kobieta musi być "pachnąca i nie srająca", jak napisałaś. To dotyczy każdego, albo jest się kulturalnym człowiekiem albo prostakiem i prymitywem bez szacunku dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
to po co zakładasz temat? większość ludzi w tym temacie przyznaje mi rację, że dobrze wychowany człowiek tego nie robi. Wolę być nazwana księżniczką niż prymitywem i prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Świnia ze Szczecina ...Wiesz po co sa fora?? Zeby kazdy mogl wypowiedziec swoje zdanie. A ty zalozylas temat , chcesz znac nasze odczucia, i mowisz ze bedziesz czytac tylko posty ,ktore cie nie krytykuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
sam jesteś tępy kretynie, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Raz przypadkiem - ludzka rzecz, chodzi o kompletny brak hamulców i smrodzenie ludziom czy konkretnie partnerowi notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
CHam jak już. Nauczcie się czytać ze zrozumieniem i podszkolcie się w ortografii, chociaż tyle skoro zwieraczy nie umiecie utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walnięty
no i popsuła się atmosfera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Ludzka rzecz piernac ale nalezy sie wstrzymywac a najlepiej wychodzic. To swiadczy o naszej kulturze. Moj chlopak tez przy mnie nie pierdzi. I wcale nie jestesmy sztywniakami tylko bardzo sie szanujemy i chcemy byc dla siebie sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ale nie znając mnie stierdzili ze chleje piwsko jestem brudaską ze wsi itd a i mój facet widzi we mnie tylko gówno ahahha i to wszystko przez jedno pierdnięcie brechtam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Swinio ze szczecina masz wyjebane na zasady ortografii i podstawy dobrego wychowania. Jestes niechlujnym prosiakiem wychowujacym sie wsrod slumsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antos ze wsi
kozwa wszyscy udaja i graja wielkich ynteligentów ze nie wypada ze tamto itd... a w zyciu zdradzaja na lewo na prawo oszukuja itp... a jak chodzi o pierdniecie to zaraz nie wypada jak komus nie pasi topik to wypad na ynteligentniejszy topik nikt nikogo na siłe tutaj nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylor Skyler
Ja wcale nie uwazam Dziewczyno ze Szczecina ze jestes Alem Bundy:D ale mowie Ci szczerze nie folguj sobie tak przy swoim facecie i jego tez tego oducz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majonez na Kanapke ze serem
Twoja wartosc jest gowno warta , bo dla innych zawsze bedziesz zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
Dziewczyno najwyraźniej nawet kilkukrotne przeczytanie moich wypowiedzi nie sprawi, że zrozumiesz ich sens. Nie to napisałam, słyszałaś o przenośni i uogólnieniach? Dam sobie z tobą spokój bo najwyraźniej nic do ciebie nie dociera, szkoda mi dla ciebie czasu prostaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
antoś ze wsi "kÓźwa", nic o mnie nie wiesz więc się odchrzań prymitywie. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
jak jesteś dumna z takich sojuszników jak antoś, to Ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phoebe20
więc nawet nie umiesz prowadzić dyskusji, gratulacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym zdaniemmmmm
Jak ktoś z kimś jest to moim zdaniem nie powinien się krępować. my z moim nawet się ostrzegamy, że zaraz może coś wylecieć;p. jak się wstydzi ktoś przy drugiej połówce bekać, pierdzieć, sikać itp to troszkę dziwne. ktoś pisał, że kobieta nie powinna bo facet będzie ją inaczej postrzegał... halo to co z makijażem spać, nienagannie wyglądać 24 na h? jak ktoś kocha to akceptuje wszystko nawet przypadkowego baka przy sexie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×