Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

chorob

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 21 lat i pytanie wiem że to może głupie ale może ktoś z was miał podobnie 19.05 miałam fostać okres od tego czasu boli mnie brzuch dzien w dzień i bol jajnika piersi głowa tak samo a do tej pory nie dostałam okresu brzuch boli co chwile jakby takie skurcze to myśle że pewnie nad ranem bedzię okres a tu nic ciąża odpada test byl robiony kiefyś miałam torbiel na jajniku i pękł po antybiotykach itd czy to może być znów to samp ? Proszę p odpowiedz Styl życia Po wypadku jej córka straciła wzrok. Każdy może im pomóc Styl życia Woda najlepsza na pragnienie? Spróbuj tego Styl życia Bądź ALTRO, inspiruj Forum Kafeterii Błędy dotyczące urządzania domu pani na domostwie Wypowiedz się Styl życia Chcesz ograniczyć ilość spożywanych kalorii? Zdrowie Siedzący tryb życia równie groźny jak palenie 6 Styl życia Jaki jest powód otyłości na świecie? 8 Styl życia Coco Chanel dokuczała samotność 7 Seks i związki Wybór partnera zależy od grubości portfela 2 Forum Kafeterii Wypadające włosy - jak temu zapobiec? iwona88krk Wypowiedz się Styl życia Czy Polacy dbają o swoje ubrania? 11 Styl życia Czym dla kobiety jest niezależność? Każda z nas jest w stanie wymienić te rzeczy, które dla niej sta 1 Zamów reklamę w Kafeterii / Redakcja (PR) / Autorzy / Kosmetyki do testów / Patronaty © 1999-2016 Grupa Wirtualna Polska S.A. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×