Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu tyle Polek farbuje włosy na kruczoczarne choć to nie pasuje do ich urody?

Polecane posty

Gość gość
szkoda że wszystkie takich nie mają mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze kruczoczarne niż rude:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda jak sztuczne czarne futro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co złego w rudym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czarne i rude to beznadziejne kolory, zamiast się pogodzić z wolą natury i zostawiać swoje kolory to kombinują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcą wyglądać jak kim kardashian, ostatnio widuję rudą ufarbowaną na czarno i z doklejonymi rzęsami, chyba myśli że dobrze wygląda taka biało czarna i piegowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic złego w kombinowaniu. Naturalnie jestem ciemną blondynką (ładny kolor, ze złotymi błyskami, nie mysi), a teraz mam wściekle rude włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
bo są patusiarami i chca byc zauwazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pasuje. Nie jestem bladym paszczurem jak autorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor_przybyszewski_krk
łohohoho nie badz taka do przodu, jestes blada jak dupa i wcale ci nie pasuje. kto ci tak powiedzial? Mama? Mamy zawsze mowia ladnie swoim corkom. nie bądź ę ą ;D dodaj zdjecie na instagrama lub fb bo czas leci a młodszai ladniejsza nie bedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to jest tandetne... a byłam właśnie w Paryżu i tam ani jednej takiej nie widziałam i ani jeden z brwiami domalowanymi... kobiety ze swoim stylem i klasą.. To co u nas to jak jakiś ruski targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bądź sobą..znaczy ten...bądź jak te z paryża"...a wyjedziesz poza paryż i kobiety takie same jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mm mm uwielbiam czarnulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja blondi mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chciałabyś pojedz do jakiegokolwiek kraju na zachód a nie wschód to zobaczysz że domena Polek to bądź sobą czyli pofarbuj na czarno albo blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam na tym twoim fantazyjnym zachodzie i w porównaniu do tych kobiet to Polki są w większości bardzo naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:33skoro mieszkasz na tym zachodzie to co Ty wiesz o Polkach w Polsce...ja dzis byłam na ulicach miasta w Polsce, i uwierz, jest gigantyczna różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę żeby następowała jakaś gigantyczna zmiana. Przy wizytach w Polsce też nie doznaje szokum kulturowego, większość kobiet jest bardzo naturalnych - jak blond, to nie platyna, jak makijaż to delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie chyba mam za słabe okulary. Chyba muszę iść do lekarza. Skoro ty mówisz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka tendencja, że ludzie widzą to co chcą widzieć. Może masz jakąś dziwną fiksację i wyłapujesz z tłumu tylko te osoby które są bardzo nienaturalne? Polki raczej nie lubią eksperymentować ze stylem więc wszystko jest stonowane. Jadąc do UK, Francji czy Holandii widzisz masę różnych udziwnień na ulicach, w Polsce to się jeszcze nie przyjęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce sztuczny wygląd jest bardzo krytykowany, dużo bardziej niż na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
igor przybyszewski - znowu mowisz o sobie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, może masz na myśli koleżanki z pracy po czterdziestce. Wśród kobiet w wieku 15-30 raczej rzadko można spotkać naturalnie ładną, z niefarbowanymi ale zadbanymi włosami i z delikatnym makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloondynka50
ale macie uwagi."niepofarbowana-to szara myszka,zakompleksiona",a "kruczoczarna to wiesniara"... Uwazam ze kruczoczrny bardzo postarza,wyostrza rysy i daje kobiecie pazura...One sie czują sexi i drpaieznie w czarnych ,ordynarnych...WIec jak jakas-18-23 ma delikatną urodę to niech sie oczarnia...ALe nie powinny sie postarzac 30 latki,:) Stare baby uciekają przed siwizną. Mnie razą Panie-z rodziny Adamsów- jak macie granatowe włosy i biały ryj,białe brwi i rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 23 lata i mówię o kobietach w moim przedziale wiekowym i trochę starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ryj"....i weź tu z taką rozmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem stety i nie, podobna do Kim K. Słyszę to co jakiś czas. Jestem czystej krwi polką :) ale akurat urode mam nie typowa. Pasuje mi ten kolor włosów i osoby z bliskiego mi otoczenia nie wyobrażają sobie mnie w innyl kolorze. Po prostu żeby nosić ten czy inny kolor włosów, powinniśmy dopasować go do typu urody. Najlepiej zblizonego do naturalnego. Tu nie ma żadnej filozofii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się nie obejrzę tam czarna albo blond. W gorące dni w majtkach zwanych seksownymi szortami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×