Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu tyle Polek farbuje włosy na kruczoczarne choć to nie pasuje do ich urody?

Polecane posty

Gość gość
do gościa 21:58 nie podoba mi się Twój komentarz i to bardzo ,ciekawe co byś powiedział jakbyś mnie zobaczył ,bo mam swój kolor włosów ciepły brąz , czarne swoje brwi , oczy piwne , jasna promienna cera , chodzę bez makijażu , a jak już to lekki podkład ( jezeli wiesz ,co to znaczy lekki :P na Twarz i balsam do ust lub błyszczyk w soczystym kolorze i tyle ,a wcale nie jestem aż taka ładna ja tak uważam , mam 30 lat i jak wchodzę do tramwaju to wszyscy się dziwnie patrzą , bo weszłam bez makijażu.... a faceci mnie się przyglądają ,a w pracy dawali mi max 21 -22 lata , więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W drogeriach mogłyby być tylko farby czarne i platynowy blond :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 wybacz że cie nie uwzglednilam. nie miałam okazji ciebie poznać chyba że jesteś moją koleżanką. Jedziemy w takim razie na tym samym wózku, też mam wrażenie że facetów kręci to że się wyróżniam naturalną urodą. Gdzie nie jadę, to ktoś obok się bardzo mi przygląda. Czasem potem zagaduje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do każdej ładnej kobiety zagadują i właściwie każdy styl i typ urody znajdzie amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platyna zdecydowanie gorzej sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platynę widuję raczej u bardzo młodych dziewczyn ktore dopiero zaczęły farbować włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 spoko ja nie lubię makijaży typu smoky eyes , ani żadnych arabskich i artystycznych - to jest dla mnie dziwne , ja zawsze uważałam ,że makijaż ,czy kolor włosów ma kobietę upiększyć ,czyli podkreślić naturalne piękno , a nie zmieniać w inną osobę , tak jak te makijaże wyżej co wymieniłam , a teraz jest moda taka ,że dziewczyny mają 5cm rzęsy u górnych powiek ,a na dolnej nie mają , i komicznie to wygląda hahahaha, przepraszam za złośliwość , co do włosów teraz na rynku są naturalne farby gdzie nie widać odrostu jeżeli dobierze sie odpowiednio do koloru włosów i jak to określić hmmm.... sztuczne chemiczne farby mają jeden jednolity kolor ,natomiast czarny z naturalnej farby ma refleksy , więc może być np czarna z indygo czyli niebieskawe refleksy (popularne w Azji ) lub po prostu czarna ,ale w zależności od włosów mogą mieć np czerwienie miedziane refleksy .... ( zaznaczam to nie pasemka )i to wygląda naprawdę naturalnie , więc jeżeli Polka jest szatynką proponowałabym raczej ciepłe brązy , bo większość ma ciepłą urodę , to by przyciemniło włosy ,ale nadal wyglądałoby naturalnie , te farby też włosy odżywiają , ale jest minus dostępność ,nakładanie i cena :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co farbowac wlosy na taki kolor , zeby nie bylo widac odrostu? Nie zmieniacie nigdy koloru? Ja mam ciagle inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 Poza tym napisałam "rzadko można spotkać" więc ciebie nie wykluczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu , bo jak widać odrost ,to sztucznie i brzydko to wygląda !! a te naturalne farby pogłębiają Twój naturalny kolor i wygląda to bardzo ładnie jest zmiana ,ale jest to bardzo delikatnie , jeżeli dobierzesz do swoich naturalnego koloru włosów chyba, że wybierzesz czerwień , no to będzie zmiana i będziesz musiała robić odrost , nie polecam kłaść farby naturalnej na chemiczną , bo możesz mieć zielone włosy , naturalne farby kładziemy tylko i wyłącznie na swoje naturalne włosy, to jest bardzo ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się ta "moda" podoba, sama lubię artystyczne makijaże. Potrafię tak się umalowac, że ludzie komplementują moją kreskę z eyeliner'a. Do tego mam kolorowe włosy. Jak chcę być naturalnie piękna to się po prostu nie maluję i niech skóra odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 a jak często jesteś bez makijażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko co się tobie niepodoba bo jest "nienaturalne" jest brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy do nastroju, z zasady jak zaśpię, jest za ciepło na makijaż albo mi się zwyczajnie nie chce. Z zasady jest tak, że im mam lepszy humor tym mocniejszy makijaż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko ja rozumiem , tylko ja mówię ,jak to wygląda , bo ja widziałam dziewczynę z różowymi włosami i tatuażem i ok ale NIE MIAŁA odrostu z 5 cm .... mi chodzi o to ,że jak ktoś chce mieć włosy nawet fioletowe to niech ma i tego pilnuje ,a nie że widzę sama dziewczyny ,że mają odrosty z 10cm ,tłuste włosy ale make-upy i inne dziadostwo mają , ale wiem ,że nie wszystkie są takie ,ja mam swoje zdanie Ty swoje , tylko widzisz ja rozumiem makijaż artystyczny na imprezę ,Sylwestra ,ale nie na co dzień , posłuchaj też ,co mówi płeć przeciwna mężczyźni nie lubią makijaży ,które zmienia kobiety , chcą w miarę naturalne , oczywiście są kobiety ,które maja trądzik i zakrywają rozumiem wstydzą się ,czują się pewnie itd .. ale czy mamy każdą grupę ludzi tu przedstawiać ?Polkom nie pasuje czarny zimny odcień ,bo większośc ma ciepły odcień skóry rózne kolory oczu itd... ja jestem typowa jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktos ma 5cm odrost to prawdopodobnie próbuje wrócić do naturalnego koloru albo się nie znasz i nie potrafisz odróżnić odrostu od celowego zabiegu (parę miesięcy temu wszedł trend na takie 5-10cm ciemne odrosty na kolorowych/jasnych włosach). Też mam czasem widoczne odrosty, włosy szybko mi rosną i nie będę ich męczyła co 3 tygodnie (dokolorowuję tylko farbą tymczasową). Moim zdaniem artystyczny makijaż może być na co dzień, dopasowuję makijaż do mojego nastroju i ubrania. Dla mnie to jest cała "kreacja" czy "look" (jak to się podobno mówi). Argument o mężczyznach jest akurat beznadziejny. Co mnie obchodzi co wolą mężczyźni? Mam się pytać o zdanie obcych facetów? To jest dopiero głupie. Nie wiem też jaką jestem porą roku, ale mam zdecydowanie zimną tonację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:29 nie tak często. 90% kończy się na samym gapieniu się. Zerkaniu ewentualnie. Zagadują nieliczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to, że każda ładna kobieta ma powodzenie, nieważne jak i czy w ogóle się maluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:26 powodzenie... no nie wiem... jednak takich co zagadują jest niewiele. I naturalną urodę doceniają raczej panowie 30-40, a nie 20-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie... ? Jak nawet widuje się murzynki w blond włosach... uważam, że wielu dziewczyną pasują kruczoczarne wlosy - zalezy od urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam się i to bardzo dobrze ,bo mam koleżanki i jeżeli chcą zejść z koloru ,to po pierwsze myją włosy , po drugie upinają włosy i wygląda to fajnie nie rzuca się w oczy , po trzecie sama piszesz ,że nie będziesz włosów męczyć co trzy tygodnie hahaha to po co Ty farbujesz? większość Polek nie schodzi z koloru tylko nie ma czasu na farbowanie ....i wygląda to jak wygląda .. a jak widzę platynę i czarny odrost śmiać się ,czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że płakać bo to zwyczajne oszpecanie się. Kobiety w Pl potrafią się niesamowicie oszpecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzynki w blond włosach? ja też widziałam w tv i powiem szczerze ohydnie to wygląda , chyba ,że jest murzynka , np celebrytka ,która ma dopasowany odcień blondu to ok , ale dopasować do takiej karnacji jest bardzo ciężko ... a blond to nie tylko platyna są różne odcienie zimne i ciepłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:28 Starsi tez lubia makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie to obchodzi jak ktos sie farbuje / maluje? Swojego ryja nie masz? Masz, to sie nim zajmij i tym, co twoj facet lubi a nie reszta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może u ciebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy rosną około 1.5 do 2cm miesięcznie...5cm o których mówisz to kilka miesięcy niefarbowania. Więc niefarbować włosów 3 tygodnie (farbuję co 6), a 3 miesiące to jednak spora różnica :) Niektórym też po prostu ten odrost nie przeszkadza, zwłaszcza na kolorowych włosach :) Ciemnoskóre kobiety w rosjaśnianymi włosami wyglądają bardzo fajnie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, zapomniałam odpowiedzieć po co farbuję włosy...jak to po co? Zeby mieć inny kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 powiedziała czarna jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 - wiesz nie wiem ,czy to do mnie , czy do autorki ,ale ja mam buzie , a ryj mają takie świnie ,jak Ty , a jak Ci się temat forum nie podoba , to po co tu wchodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×