Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu tyle Polek farbuje włosy na kruczoczarne choć to nie pasuje do ich urody?

Polecane posty

Gość gość
mnie się ona bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie zawsze podobala chociaz jestem kobieta. pamietam tez jej fenomenalny tyleczek "sliweczke" w spodniczce :P wg mnei czarne pasuja wlasnie takim kobietom - z wyrazistymi rysami twarz, pociagle twarze, duze nosy itd. taki zydowski typ urody. jak zas kobieta ma mala twarzyczke, pucata, kragla dziecieca to lepiej jej w blondach, brazach, szatynowym. a bladosc mozna brazerem niwelowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pisałam nic o farbach. Nie farbuję, farbowalam dwa razy ale u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chodziło o te farby khadi można je kupić na helfy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem tych nie miałam ,ale pamiętaj ,żeby nie kłaść na farbę chemiczną tylko na swoje włosy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitoproteinowy krem a taki sklad brzmi bardzo chemicznie dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za info. no mam 29l i nigdy nie farbowalam a juz troche siwych jest i kolor wyplowialy, niedobory miedzi i cynku :/ x ale mialam problem z wypadaniem wlosow- niska ferrytyna, stres, tarczyca, rok temu, i tak czekam az mi sie wzmocnia i moze odrosnie ich troche wiecej, na pewno nie chce zadnej chemicznej mocno farby. chcialabym przyciemnic i nadac zycia swoim wlosom - szatynowy odcien - i biore pod uwage tylko naturalne farby, no ale jak wchodze w ich sklad to cala litania chemiczna - no to co to za eko farba? a i czy farba moglaby odzywic i pogrubic wlosy? boje sie ze po farbowaniu beda bardziej wypadac i skora glowy bedzie szalec, bo mam ja przesuszona i nawilzam ja lotionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po khadi nie poczytaj w necie na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy nosicie brudne przepocone staniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piore co 2 tyg. staniki, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po khadi nie poczytaj w necie na ten temat usmiech.gif x ale co po khadi nie? nie wybaczylabym sobie zafarbowac i zeby mi zaczely leciec wlosy. wiecej nie zdzierze - teraz mi duzo odroslo ale z przodu nie jest jak dawniej - nie zaczeszę kucyka tak zeby zakryc przedzialek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tu o naturalnych farbach, a na moich włosach jest tyle chemii, że powinny świecić w ciemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziło o to ,że po farbach khadi wzmocnią się włosy ,a nie wypadną , bo one są w 100% naturalne i nawet w ciąży można stosować i wiesz jak mi włosy wypadały po ciązy? masakra a po tej hennie mi przeszło , kupiłam różne olejki i maski , z tej strony ja jestem ich stałą klientką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyli khadi jest henna? ok, widze ze sie duzo znasz to jeszcze co bys na to powiedziala. dawniej brwi musialam skubac co miesiac. jaka moze byc przyczyna tego ze teraz mi nie chca odrastac, a jak juz to na dole luku brwiowego i moge w zasadzie co 4-6msc je regulowac. czy 13lat skubania brwi (ale robilam to delikatnie, mialam naturalnie grube brwi - a nei tak jak te cienkie kleksiki). co moze byc przyczyna tego? lecace wlosy i nieodrastajace brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nosicie brudne majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się czarne włosy podobają i jest to kolor który najmocniej trzyma, nie zmywa się tak szybko jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×