Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu tyle Polek farbuje włosy na kruczoczarne choć to nie pasuje do ich urody?

Polecane posty

Gość gość
Naturalność jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a , ja się nie zgadzam , bo każdy jest inny i co to znaczy według was nudna jeśli ,to nie nędzne provo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00 to właśnie mój temat i gdybym miała taką moc, wywaliłabym cię z niego za zachowanie poniżej poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że każdy jest inny w jakiś tam sposób, ale ludzie nie różnią się aż tak bardzo żeby ich wygląd anatomiczny był specjalnie fascynujący - dla mnie bardziej interesująca jest ekspresja stylu. Poza tym mnie zwyczajnie nudzi wyglądanie zawsze tak samo - mam niby swój "rozpoznawczy" makijaż, ale modyfikuję go co kilka miesięcy, w dni wolne maluję się jeszcze bardziej fantazyjnie, często zmieniam kolory włosów, fryzury. Inaczej byłoby nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalić to możesz brudne majtki z duupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:11 żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie fryzjerki namiętnie namawiają na blond. Mnie sie to nie podoba, mam żydowskie rysy twarzy :P blond nie dla mnie, ale to w guście takich pustych ciź i jedna z nich założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu ignorujcie tego trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:12 Żałosny to jest twój temat i "naturalny " styl blondyneczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:15 to wypad z niego, czarna jędzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 Już ci napisałam z czego możesz wypaść :P zmieniłaś te gacie brudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czarnych jędz to jednak i c*****y charakter wychodzi jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to by było na tyle z normalnej rozmowy bo przyszedł troll i autorka pokazała "klasę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudziary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te idiotki myślą, że kolor włosów ma związek z wysokim IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolle mają c*****e charaktery. Co to ma do klasy autorki. Czemu to ona ma mieć brak klasy a nie ta co zaczęła się brzydko do autorki odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jej odpowiedzi mialy ten sam poziom (jezeli to ona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest elastyczna i umie się dostosować, ktoś kto mówi wulgarnym językiem, zrozumie tylko ten sam język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo myślą że będą przeciwieństwem dla głupiej i pustej blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się farbowałam na rudo,czerwono, potem czarno potem znów rozjaśniłam i w rudości i czerwienie przeszłam.A to dlatego,że mi wstyd ,że jestem Polką i mam srakę ciemny blond na dyni naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie farbuję, mam swoje wlasne naturalny sredni blond. Kiedys sie pare razy ufarbowalam na jasny blond, ale uznalam że to nie ma sensu. Po paru miesiącach odrosty i znowu trzeba farbowac... poza tym ten smrod farby... dodam też że wlosy po farbowaniu byly strasznie cienkie. Normalnie mialam takie takie puszyste, a po farnowaniu takie sliskie i cienkie i smierdzące chemią. Tak wiec przestalam sie farbowac i mam teraz moje naturalne średni blond, ani takie jasne, ani takie brzydkie ciemny blond. Mam po 30tce. Moja matka tez blondynka kiedys sie farbowala na jasny blond, a potem juz dala sobie spokoj i ma swoje naturalne ciemny blond, a ma przed 60tką. Uważam że farbowanie wlosow jest bez sensu. Poza tym bardzo szkodliwe, farby zawieraja duzo toksyn, ktore przez skore wnikają do krwi i zanieczyszczaja cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 czyli chcą być bardziej wyraziste, choć moim zdaniem efekt jest gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też farbuję wlosy żeby były wyraźniejsze, naturalny kolor nie pasuje mi do stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne włosy gęste zdrowe lśniące o ładnym kolorze to jest coś... niestety po latach farbowania to prawie nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy przestać farbować i same odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.00 To też.Ale i do stylu mi pasowały.A co do farbowania.Moja mama miała niemal czarne naturalnie.Niestety po tatusiu mi się ta sraczka odziedziczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się nie tyle mój kolor włosów nie podoba co nie pasuje do makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy nosisz brudny przepocony staniczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 22:20 spoko ja nie lubię makijaży typu smoky eyes , ani żadnych arabskich i artystycznych - to jest dla mnie dziwne , ja zawsze uważałam ,że makijaż ,czy kolor włosów ma kobietę upiększyć ,czyli podkreślić naturalne piękno , a nie zmieniać w inną osobę , tak jak te makijaże wyżej co wymieniłam , a teraz jest moda taka ,że dziewczyny mają 5cm rzęsy u górnych powiek ,a na dolnej nie mają , i komicznie to wygląda hahahaha, przepraszam za złośliwość , co do włosów teraz na rynku są naturalne farby gdzie nie widać odrostu jeżeli dobierze sie odpowiednio do koloru włosów i jak to określić hmmm.... sztuczne chemiczne farby mają jeden jednolity kolor ,natomiast czarny z naturalnej farby ma refleksy , więc może być np czarna z indygo czyli niebieskawe refleksy (popularne w Azji ) lub po prostu czarna ,ale w zależności od włosów mogą mieć np czerwienie miedziane refleksy .... ( zaznaczam to nie pasemka )i to wygląda naprawdę naturalnie , więc jeżeli Polka jest szatynką proponowałabym raczej ciepłe brązy , bo większość ma ciepłą urodę , to by przyciemniło włosy ,ale nadal wyglądałoby naturalnie , te farby też włosy odżywiają , ale jest minus dostępność ,nakładanie i cena smutas.gif x x autorko mozesz napisac jakie to sa te dobre zdrowe farby? bo ja na necie widzialam albo jakies niby ekologiczne po 60 zl za tubke = wg mnie na 3 msc ? nie jest to drogo. ale tez nie wiem czy one wytrzymaja 3msc na glowie i czy nie maja problemu z kryciem siwizny? no i henny, wiecej nie slyszalam x x czyli nie podoba wam sie np. taka dr Cuddy? http://my.xfinity.com/blogs/tv/files/2010/02/300-house-cuddy.jpg x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×