Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowa1975

czy dzisiaj są imieniny Lilianny ?

Polecane posty

Gość kolorowa1975

proszę o informacje zwlaszcza od posiadaczek tak pięknego imienia jakim jest Lilianna są różne imiona bardzo podobne: Liliana Lilia Lidia itp. a mi chodzi o Lilianne pisaną przez dwa "L " w internecie wyszkukałam, że imieniny obchodzi 4 września, lecz w kalendarzu , który posiadam widnieje Lilianna dzisiaj - 14 luty tak więc zastanawiam się czy oni , nie pomylili się z Lilianą - pisaną przez jedno "L" , a to jakby nie było dwa różne imiona z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w kalendarzu jest napisane Walentego i Liliany, a nie Lilianny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba przez
2 "N" bo nie spotkałam się z Lilliana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa1975
to są dwa różne imiona: Liliana i Lilianna juz w USC zwrócono nam na to uwagę, że to nie jest jedno imie i dlatego prosili o określenie dokładnie o które imię nam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak, przeciez Lilianna jak najbardziej jest przez dwa \"L\" :) Liliana i Lilia zreszta tez sa przez dwa \"L\". natomiast Lidia juz jest przez jedno \"L\". a Lilliana byloby juz przez trzy \"L\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak wol pisze LiliaNa:P To sa rozne imiona np. Adriana i Adrianna tez sa rozne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa1975
czy nie ma na forum ani jednej Lilianny bądź Liliany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa1975
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiana
Nie! ja mam 4 września imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ll
Dzisiaj sa imieniy Liliany a nie Lilianny. Ja mam na imie Lilianna i od zawsze miałam problem z obchodzeniem imienin. W latach siedemdziesiątych wpisali w kalendarz 14 lutego Liliany i po prostu w ten dzien obchodziłam imieniny. Potem Dopisali 4 wrzesnia lilianny, ale juz nie zmieniam tamtej daty. pozdrawiam Lilianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. WOw. jestes pierwsza osoba oprócz mojej najbliższej rodziny, ktora zwraca na imie 'Lilliana' pisane przez 2 'L' a wlasciwie 3 'L' bo dwa "L' w srodku. Moja mama miała na imię Lilliana , tak LiLLiana . I była jedyną osobą którą znałam o takim imieniu. Zawsze w urzędach się mylili. Nawet w akcie ślubu moich rodziców napisali źle. Rzadko kto ma 2 "L" w środku. Jednak moja mama miała raka i zmarła zanim byłam pełnoletnia... dla mnie byla jedyna.. nie znałam innej LiLLiany.. ciekawe czy jakaś inna osoba ma tez na imię przez 2 "L" w środku. właściwie z jakiego powodu powstał ten temat o LiLLianie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakgość
No i cóż że przez jedno n,ja obchodzę właśnie 14 lutego bo jestem z listopada.Najbliżsi wiedzą,szkoda tylko że w kalendarzach tak rzadko występuje nasze przecież piękne imię coraz modniejsze.Pozdrawiam wszystkie Lilianny Liliany i podobnie brzmiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×