Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadam pyt bo nie znam odp

Czy można zgłosić gdzieś pianie koguta ????

Polecane posty

Gość zadam pyt bo nie znam odp

Witam :) Mam głupi problem. Mój sąsiad kupił sobie koguta, ma go od jakoś trzech miesięcy. Ten kogut codziennie od punkt 4:00 zaczyna piać na całe gardło i pieje tak do ok 7:00 gdy to sąsiad chyba go wypuszcza z kurnika. Gdy mam okno zamknięte to jeszcze da się to przeżyć, ale teraz były upały, dom nagrzał się strasznie, mamy po 30 stopni w pokoju i nie da się spać z zamkniętym oknem. Codziennie od dwóch tygodni kogut ten nas budzi o 4:00 i musimy zamykać okna i potem już nie potrafimy zasnąć. Mój mąż pracuje, do pracy chodzi nie wyspany, bo najpierw nie może zasnąć do 2:00 przez upał, a potem o 4:00 budzi się przez koguta. Czy mozna zadzwonić np na policję i czy to się kwalifikuje jako zakłócanie ciszy nocnej? Bo już mam dość tego koguta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvtcftft
Ale sie usmialam normalnie do łez z mama sie smiejemy hahah Dzieki za poprawienie humoru tym postem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klione
a jakbyś chciała uciszyc tego koguta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Nie ma za co - przynajmniej komuś na coś się ten kogut przydał. Wiesz, jednak nie jest mi do śmiechu jak codziennie o 4:00 słyszę jak ten kogut się drze. Szlag mnie trafia i normalnie sama bym go na rosół przeznaczyła, ale nie mogę :( A spać z zamkniętymi oknami w te upały to ciężko..... Myślicie, ze jak zadzwonię o tej 4:00 na policję to przyjadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wygłupiaj się dzwonic na Policję z powodu koguta ????? Przeciez oni tam posikaja się ze śmiechu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne że przyjadą
o 4.10 zakują go w kajdany i zaaresztują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
No to będą mieli chłopaki przynajmniej wesoło, ale jakoś zainterweniować będą musieli. Naprawdę nikt nie rozumie, że przez tego dziadowskiego kuraka spać się nie da? Świetnie, ze chociaż Wam humor poprawiłam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
Kolejna, ktora zaraz na policje leci... A nie mozesz pojsc do sasiada i powiedziec "Panie, kogut pieje o 4 nad ranem, moze pan go nie wypuszczac tak rano na dwor? Maz wstaje wczesnie do pracy, panie, badz pan czlowiek!". Po co od razu na policje? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Kurcze, ja już tak robiłam, że sobie mp3 zakładałam do uszu ale mamy dziecko 1,5 letnie i jemu to cieżko założyć słuchawki albo stopery i jak od maleńkiego zawsze całą noc przespał tak teraz też się budzi o 4:00 przez tego koguta i nie potrafi zasnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaakowiankaa
Jeśli to wieś, to się ośmieszysz. :D Jeśli miasto to zadzwoń- pewnie! Skoro dzwoni się z powodu hałasującego na podwórku psa i wlepiają mandat, to kogut chyba też podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia życzę
Wynajmij lisa na godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Na policję nie lecę zaraz, bo nigdy w życiu niczego nie zgłaszałam na policję. A ten sąsiad to nie jest normalny człowiek, z nim się nie da pogadać. Już i my z nim gadaliśmy i inni sąsiedzi i on powiedział, że jak se będzie chciał to se wyjdzie o 4:00 i będzie trąbił i guzik nam do tego.... A kogut nie pieje na dworze, tylko pieje z kurnika, bo jest zamknięty i wypuszczają go dopiero ok 7:00. W kurniku ma okna bez szyb, z kratami tylko i to słychać jak cholera jak pieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
To nie jest wieś, raczej małe miesto. Ale nie ma tu jakoś tak, żeby na kazdym ogródku były krowy, konie, kury i KOGUTY. Raptem tylko ten sąsiad ma kury i KOGUTA i gdzieś tam dalej jest jakiś kurnik. Lisów u nas nie brakuje, bo mamy las 5 domów dalej, ale tego kretyńskiego koguta lis nie chce tknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klione
ponawiam pytanie - jak wg Ciebie ta policja miałaby uciszyć tego koguta? zagrozić mu pałką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sprobuj porozmawiac z tym kogutem??no bo coz ma sasiad do tego? kiedy to kogut pieje na cale gardlo!moze nie jest swiadom tego ze wy wstajecie pozniej niz on.powiedz zeby pial dopiero od 7 do 10 np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Ganaa - w to akurat wątpię. Te kury są przez niego co idziemy na spacer tak deptane, ze wątpię, ze mają coś do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
Zarty zartami, haha, ale mysle, ze pomysl z zaklejeniem okien czyms ciemnym powinien pomoc. Popros sasiada jeszcze raz, a jesli nie, to na policje, owszem. Jesli juz mowilas sasiadowi, a on sie jeszcze stawia, to czas na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertysssska
Napiszcie list do sąsiada, że jak koguta nie uciszą, to rano zastaną go na półmisku nafaszerowanego oddupnie śliwkami i śrutem! :D Podpisz cie Mieszkańcy ulicy.... . Zobaczycie co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Ganaa - w to akurat wątpię. Te kury są przez niego co idziemy na spacer tak deptane, ze wątpię, ze mają coś do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno się tak nie uśmiałam :) Jak byłam na urlopie to tez kogucik piał ok 4 nad ranem:) MIMO ŻE był zamknięty w kurniku. No przecież nie zaklei mu nikt dzioba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Święta racja - żarty żartami ale ja tu mam poważny problem. Dokładnie, gadanie z sąsiadem nie wchodzi już w grę,to jest gbur i cham straszny. Własnie myśmy go prosili, żeby jakoś to okno zatkał, żeby ten oszołom spał se dłużej a nie oznajmiał wszystkim, że słońce już wstało. List? No to jest jakiś pomysł, ale no nieeee, nie możemy g=go nafaszerować, bo to trzeba by się było włamać do niego na podwórko i do kurnika, a to już jest ryzykowne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
Szkoda zabijac kuraka, skoro to nie jego wina - to jego natura przeciez. Sasiad powinien zaplacic, nie kurak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu zakleją okna to straci orientację co do czasu i może piać np o 2 w nocy . U mnie sroki rano robią taki rwetes że musiałabym co chwilę dzwonić na policje bo nas budzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwactwo
Może by tak tłumik mu na dziób założyć???? W Militaria.pl można kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertysssska
Nie no przecież nie mówiłam poważnie o tym nafaszerowaniu! Niechże se kogutek żyje, cóż on winien, że ma takie gadane i że wstaje z kurami ;) Ale o liście możecie pomyśleć- tylko beż jakichś gróźb skierowanych do sąsiada, bo to karalne. Ale grozić w liście kurczakowi możecie- że mu łeb utniecie, czy dziób kropelką zakleicie. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadam pyt bo nie znam odp
Kurde, ludzie, jak bym miała dostęp do tego kurczaka, to owszem, założyłabym mu tłumnik, zakleiła dziób itd itp ale to nie jest mój kogut i dostęu do niego nie mam. Wieie, taki kogut piejący od 4:00 rano do ok 7:00 non stop co ok minutę to jest naprawdę masakra. Rano taka cisza to jeszcze bardziej to słychać.... nie chcę zabijać tego koguta, nie o to mi chodzi. Ale to chyba sąsiad powinien coś z tym zrobić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
To z nagraniem to calkiem dobry pomysl! Najpierw uprzedzic sasiadow, ze przez tydzien bedzie akcja pt. "Pianie", a potem puszczac to z nagrania pare razy w nocy, zeby potem miec pretekst do wspolnego (wszyscy mieszkancy ulicy) stawienia sie u sasiada z prosba o zatkanie okien, czy co. Nastraszyc tez policja; podziala, jesli sasiad robi cos niezgodnego z prawem, np. pedzi bimber, czy nie ma pozwolenia na cos, czy nie placi ubezpieczenia na ciagnik, czy co (nie wiem, nie znam sie, ale ludzie kombinuja przeciez). Moze to podziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×