Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulenkaaa23

czy studia przez internet sa gorsze?

Polecane posty

Gość agulenkaaa23

jak to jest wg was a moze ktos tak studiuje i sie wypowie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można studiować w Polsce przez neta? chyba tylko na podrzędnych uczelniach? Masz odpowiedź prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaa
a kto teraz patrzy z pracodawcow w jakim trybie konczysz studia nie kazdego stac aby studiowac dzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostają zaoczne, jeżeli nie stać. A przez Internet to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic za darmo. jest jakiś tam uniwersytet wirtualny z kadrą jakiejś prywatnej szkoły. przez internet to tak "trochę" zaocznie, "trochę" eksternistycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasein - czy ja wiem czy na podrzędnych - powiem Ci że ja studiuję w tej formie i wykładają naprawdę super ludzie (przeważnie są to dr, prof) uwierz mi że jeśli człowiek chcę się czegoś nauczyć - to nauczy się - czy siedząc w domu czy na wykładach. To zależy tylko od Niego! Taka forma studiowania nie jest dla wszystkich ; potrzeba tu dużo samodyscypliny i mobilizacji. Zgadzam się z zabeczkaaaaaa nie każdego stać na studia dzienne a nawet zaoczne. Ta forma nauki jest dużo tańsza : - odpadają koszta dojazdów - odpadają koszta noclegów - odpadają koszta wyżywienia na czas zjazdów itp Płacisz za samo czesne (ja akurat płace 240zł) cukierasekk - niestety nie ma za darmo takich studiów, a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że w przygotowaniu są też takie kierunki jak : - Logistyka - Filologia angielska Jest też forma taka : że 60 % zajęc e-learning, 40 % zajęc stacjonarnie wtedy jest większy wybór kierunków oraz specjalności. Takie studia prowadzi wiele Uczelni w Polsce już i to nawet Uniwersytety i Politechniki (jeśli chodzi o formę zajęc 60 - zajęcia przez internet, 40 % stacjonarnie) Jest też wiele kursów które są też oferowane przez internet (w zależności co Cię interesują : np. Psychologia zarządzania, Socjologia ogólna, Prawo cywilne, Podstawy marketingu, Rachunkowość - różne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnica :) hehe nie no żartuje :) Takie największe szkoły które prowadzą e-learning to : Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi /PAO/ Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Humanistyczna w Łodzi /PUW/ A ja studiuje na któreś z tych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak to wygląda? mógłbyś opisać. nie jestem zainteresowany, ale z chęcią się czegoś ciekawego dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna na takie studia
Z chęcią bym studiowała przez internet bo mam często problemy ze zdrowiem i nie jestem w stanie przesiedzieć na wykladach cały dzień. A w domu na spokojnie mogę soboie czytać w kółko te wykłady. To fajna sprawa te studia, wiem, że zagranicą tak jest. Tylko że to są studia chyba drożsdze niż zaoczne. Ile one kosztują? za semestr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętna na takie studia - czy droższe - raczej nie, płacisz za samo czesne / odpadają Ci koszta noclegów, dojazdów, wyżywienia, kserówek/ tu już wszystko masz - materiały gotowe :) Czesne 240zł /ale to zależy od uczelni i kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose900320
" a gdzie można studiować w Polsce przez neta? chyba tylko na podrzędnych uczelniach? Masz odpowiedź prostą" -pieprzycie! Politechnika Warszawska od 10 lat prowadzi takie studia. Czy można ją nazwać podrzędną uczelnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapin
Ja też nie mogę powiedzieć nic złego na studia przez internet - może to okreslenie to troche na wyrost, bo w Polsce nie można 100% zajęc zrobić przez Internet. Mój znajomy studiuje na ZPSB w Szczecinie, jeździ na zjazdy 8 razy w roku, materiały do nauki ma, wykładowcy są pod ręką, ogólnie jest zadowolony. No może czasami brakuje mu samodyscypliny, ale z tym to prawie każdy z nas ma problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinia31
Ja właśnie skończyłam Politologię I stopnia, i zaczynam studia magisterskie II stopnia administrację, właśnie przez internet. Studiowałam kiedyś przez rok na studiach zaocznych na Uniwersytecie Łódzkim, i powiem Wam, że to jest luzik, uczysz się w zasadzie przed sesją, tutaj uczysz się 7 dni w tygodniu, przez 10 miesięcy, ale nie ma a kuku przed sesją, ale to studia dla wytrwałych i chcących studiować, ze mną zaczynało ok. 100 osób, myślących jak niektórzy na tym forum, że studia online to jednocześnie gg i obserwowanie aukcji na allegro. Skończyło ok. 30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzolka0
Witam:-) Ja właśnie się zastanawiam czy wybrać studia przez neta hmm... Ale raczej nie bede miec innej możliwosci poniewasz pracuje. Piszcie jak wiecie jeszcze coś na temat studiowania przez internet z góry dziękuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literowanaokrapiana
podobno najlepsze są kursy tańca przez internet hahahahhaha, to ja ide na tango:):):):) rozsmieszylo mnie: studia z kadra uczelni prywatnej:):):) a jaka dokladbne to kadra???? przeciez na prywatnych wykladaja ci sami co na pastwowych ech widze ze mit prywtanych uczelni jako gorszych nadal istnieje...i ludzie tak gadaja a nie maja na ten temat zadnego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literowanaokrapiana
skad ta teroria ze odpuszczaja???? dyrektore uwierz mi ze studiowalam na prywatnej uczelni drugi kierunek. skonczylam UW iposzlam na prywatna...i naprawde musze powiedziec ze nie culam roznicy w tym ile sie ode mnie wymagalo, a studenci odpadali i to po pierwszym roku masowo. nauki bylo multum, a jak nie zdalo sie egz jednego drugiego itd to komis i duzo moich znajomych odpadlo na komisie wlasnie. bo im sie wlasnie wydawalo ze jak zaplaca to nie beda musieli sie uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dyrektore, ja tez studiowalam i tu i tu i fsktycznie nie widzialam roznicy jesli chodzi o poziom. jedyna roznica byal taka ze na pryw. wykladowcy byli pro student, bardziej serdeczni, nie spotkasz tam pojebancow jak na pasntwowych co to krzeslami rzucaja na egzaminie(mialam taki przypadek) ale to ze sa milsi nie znaczy ze mniej wymagaja, nigdy sie z tym nie zgodze, material jest taki sam, wymagania takie same jak na panstwowej. a mzoe w tej kwestii powinny raczej zabierac glos osoby majace dosw zarowno na panstw jak i na prywatnej powiedzialabym nawet ze charakter uczelni prywatnej jest dokladnei taki sam jak na uczelnbiach zachodnich. pelna kulturka, mila kadra, nastawienie na studenta ...a nie jak na panstwowych. na prawde koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprost przeciwnie. sa lepsze od prywatnych uczelni. dobrą ofertę przedstawia www.e-studia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandrex
Wyższa Szkoła Lingwistyczna proponuje studia on-line, filologię angielską i germańską i pedagogikę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lozzzna
A czy ktoś może mi powiedzieć gdzie najlepiej zrobić takie studia? Sory za odkopywanie tematu ale potrzebuję po prostu info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonnna_waw
możesz zobaczyć np. na puw.pl, wiesz wszystko zależy od tego co chcesz studiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×