Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulenkaaa23

czy studia przez internet sa gorsze?

Polecane posty

Gość gość
nie to te same sa w moich filmikach sa polskie napisy trzeba uruchomic na dole w prawym rogu www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika Głód, ja słyszałam o podobnym projekcie: https://polonijka.edu.pl . I z tego co wiem to jeżeli ktoś faktycznie przykłada się do zajęć, szybko jest w stanie nauczyć się języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jureczek

Masz rację, choć nie jest to taka bułka z masłem, bo wymaga rzetelnej pracy i to samodzielnej pracy. Na PUW trzeba w czasie okresowych zjazdów zaliczać praktyki  i zdać pozytywnie wszystkie egzaminy. To nie są studia w 100% internetowe. Z tego co piszesz możnaby wywnioskować, że przez Internet to dla leniwych. Wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Słyszeliście o "edustrefie"? Tam 100 procent przez internet. Zastanawia mnie to. Żadnych egzaminow na koniec tylko średnia z ocen cząstkowych. Ile to warte? Studiował ktoś tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 25.04.2019 o 14:00, Gość Jureczek napisał:

Masz rację, choć nie jest to taka bułka z masłem, bo wymaga rzetelnej pracy i to samodzielnej pracy. Na PUW trzeba w czasie okresowych zjazdów zaliczać praktyki  i zdać pozytywnie wszystkie egzaminy. To nie są studia w 100% internetowe. Z tego co piszesz możnaby wywnioskować, że przez Internet to dla leniwych. Wcale tak nie jest.

To jest chyba właśnie dla osób, które nie mają czasu w takich standardowych godzinach spędzać czasu na uczelni. Niektórzy mają stałą pracę, która to uniemożliwia.

Dnia 29.06.2019 o 10:49, Gość Inka napisał:

Słyszeliście o "edustrefie"? Tam 100 procent przez internet. Zastanawia mnie to. Żadnych egzaminow na koniec tylko średnia z ocen cząstkowych. Ile to warte? Studiował ktoś tam? 

Brak egzaminów? No nie wiem, nie przemawia to do mnie. Jak wtedy sprawdzić wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

@Klaudia Studia online to w sumie nowość u nas, ale myślę, że wiele osób doceni taką możliwość. Moja siostra w ten sposób studiuje na  AFiB Vistula i daje radę bez problemu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braum
Dnia 21.10.2019 o 15:14, Gość Mia napisał:

@Klaudia Studia online to w sumie nowość u nas, ale myślę, że wiele osób doceni taką możliwość

to krok w kierunku ludzi którzy mają znacznie mniej czasu a chcą inwestować w siebie .

@Klaudia na szkołe nigdy nie jest za poźno nawet jak jesteśmy już dorosli i mamy rodzine, a takie rozwiązanie nam umożliwia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 22.10.2019 o 18:14, Gość braum napisał:

to krok w kierunku ludzi którzy mają znacznie mniej czasu a chcą inwestować w siebie .

@Klaudia na szkołe nigdy nie jest za poźno nawet jak jesteśmy już dorosli i mamy rodzine, a takie rozwiązanie nam umożliwia 🙂

jest wygodniej. Nie musisz być ciałem na wykładzie, tylko słuchasz go tam gdzie akurat przebywasz. A wiedza podobna .

Dnia 21.10.2019 o 15:14, Gość Mia napisał:

@Klaudia Studia online to w sumie nowość u nas, ale myślę, że wiele osób doceni taką możliwość. Moja siostra w ten sposób studiuje na  AFiB Vistula i daje radę bez problemu.

 

słyszałem dobre opinie o tej szkole. Jest otwarta na ucznia, pomocna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość jackson napisał:

jest wygodniej. Nie musisz być ciałem na wykładzie, tylko słuchasz go tam gdzie akurat przebywasz. A wiedza podobna .

słyszałem dobre opinie o tej szkole. Jest otwarta na ucznia, pomocna 

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest bardzo dobre i w pewien sposób zmuszające do większego zaangażowania, ponieważ pouczyć się musisz do egzaminów czy innych zaliczeń i trzeba tego pilnować

 Tak czy siak na studiach online musisz zrealizować pewien materiał od tak dyplomu przecież nie dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

studiuje ktos na puw(ahe) albo pao (san) ? jak to wygląda ? czy to jest legalne ? nie chce żeby sie kiedys okazało ze   papierek mam ale bez wartości ;/   takie studia są trudniejsze od   zaocznych ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krol
4 godziny temu, elfik10 napisał:

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest bardzo dobre i w pewien sposób zmuszające do większego zaangażowania, ponieważ pouczyć się musisz do egzaminów czy innych zaliczeń i trzeba tego pilnować

Lub własnie powodujące że przestajemy się uczyć. Wszystko zależy od charaktery danego studenta. Ja bez motywacji chodzenia na zajęcia raczej daleko bym nie zaszedł.

4 godziny temu, elfik10 napisał:

 Tak czy siak na studiach online musisz zrealizować pewien materiał od tak dyplomu przecież nie dostaniesz 

Różnie to bywa... Ale wierzę, że jest to bardzo dobrze przemyślana forma studiowania i na pewno wiedza jest egzekwowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
Dnia 24.10.2019 o 23:28, Gość Krol napisał:

Lub własnie powodujące że przestajemy się uczyć. Wszystko zależy od charaktery danego studenta. Ja bez motywacji chodzenia na zajęcia raczej daleko bym nie zaszedł.

tak jak mówisz to kwestia studenta. znam takich którzy rzadko są na zajęciach a bez problemu osiągają najlepsze wyniki ;d

Dnia 24.10.2019 o 23:28, Gość Krol napisał:

Różnie to bywa... Ale wierzę, że jest to bardzo dobrze przemyślana forma studiowania i na pewno wiedza jest egzekwowana

za darmo nic nie ma, a uczelnia musi trzymać poziom. tak czy siak za nic nie robienie dyplomu otrzymać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2019 o 23:28, Gość Krol napisał:

Lub własnie powodujące że przestajemy się uczyć. Wszystko zależy od charaktery danego studenta. Ja bez motywacji chodzenia na zajęcia raczej daleko bym nie zaszedł.

Co jak co na studiach też nikt nie prowadzi za rączkę, jeżeli sam się nie będziesz uczył to nie zdasz i dzień dobry warunki 🙂

Dnia 24.10.2019 o 23:28, Gość Krol napisał:

Różnie to bywa... Ale wierzę, że jest to bardzo dobrze przemyślana forma studiowania i na pewno wiedza jest egzekwowana 

Jeżeli ktoś do tego podejdzie byle jak to szczerze mówiąc zmarnowany czas. Po co iść na studia tylko po dyplom, bezsensu. Wydaje mi się, że jak się człowiek decyduje na studia to po to żeby osiągnąć coś zbodyć wiedzę, jak i doświadczenie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa

@elfik10 racja, nieważne jaki tryb studiowania w każdym przypadku trzeba mieć samozaparcie żeby się uczyć, nikt tego za nas nie zrobi.

@elfik10 z tym doświadczeniem to bym nie szalała, bo jego raczej na studiach się nie zdobędzie, co najwyżej na jakimś stażu / praktykach a potem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×