Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulenkaaa23

czy studia przez internet sa gorsze?

Polecane posty

Gość gość
a to dobra promocja na WSB jak dla mnie wręcz idealna szkoda że mieszkam daleko od miast w których są uczelnie WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaU
A WSB nie ma jakiś studiów zamiejscowych, raczej nie bo magisterkę raczej robi się w większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi5
Polecam studia online w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Tylko 2 zjazdy w semestrze plus 1 sesja egzaminacyjna. Zajęcia tylko w soboty i niedziele (bez piątków). Czesne rozłożone na nieoprocentowane raty. Dostęp do platformy 24 h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarinaH
A jak rachunkowością online? można II stopnia tak studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarinaH studia II stopnia w formie online można podjąć obecnie jedynie na kierunku Zarządzanie w Chorzowie, Poznaniu lub Szczecinie. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewantka
Mam nadzieję, że planowane jest rozbudowanie tej opcji bo chciałabym zaczac u was magistra ale internetowo byloby to duzym udogodnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mieszkam za zagranicą i poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów przez internet. Interesuje mnie konkretnie: Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Humanistyczna w Łodzi /PUW/ kierunek pedagogika. Czy mógłby mi ktoś napisać jak dokładnie to wszystko wygląda? Na czym polegają te studia, ile razy są zjazdy i czy są one obowiązkowe? Czy to prawda że trzeba codziennie wchodzić na tą platformę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie zastanawiałam się nad studiami przez internet - jestem na kosmetologii na wszuie w poznaniu i przy takich studiach raczej nie ma możliwości studiowania przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula871
Czy każdy kierunek jest możliwy do studiowania online? chodzi mi o wsb studia II stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula871 studia online można obecnie podjąć jedynie na kierunku Zarządzanie. Pozostałe kierunki można studiować dziennie oraz zaocznie. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria7
Nie sądzę żeby były gorsze, poziom raczej musi być ten sam. Mam tylko licencjat i szczerze wybrała bym się jeszcze na magisterkę ale brak czasu, gdzie polecacie takie studia online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przekonaniu studia online są wygodną alternatywą dla osób już pracujących i posiadających rodzinę. Sam chętnie bym zaczął takie studia online na WSB w Chorzowie, ale na kierunku Zarządzanie są tylko dwie specjalności, a mnie interesuje Psychologia Zarządzania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia91
Czemu gorsze, wcale tak nie uważam. Studiuję ktoś z Was na wsb online ? bo wiem że na magisterce jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Jakieś studia to są, ale nie oszukujmy się, nawet jeśli włoży się w nie tyle samo wysiłku co na zwykłych dziennych czy zaocznych, to pracodawcy będą na to krzywo patrzeć. Najbardziej cenione są w kolejności: dzienne na państwowych renomowanych uniwersytetach, potem zaoczne na renomowanych uniwersytetach, potem uczelnie prywatne, a na końcu studia przez internet. Oczywiście kierunek też ma duze znaczenie. No ale lepsze studia przez internet niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Zreszta nigdy nie studiowałam przez internet,może nauki jest tyle samo co na innych studiach, ale jednak wydaje mi się, ze są gorzej widziane niż studia, gdzie trzeba normalnie chodzić na wykłady, szczegolnie jesli pracodawca nie ma za bardzo pojecia o poziomie takich studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy "gorsze", ale teraz jest tylu absolwentów "normalnych" studiów, ze nie wiem czy po studiach przez internet znajdzie sie prace bez znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to nie ma znaczenia jakie. Pisałem na rekrutację do WSB i nie ma żadnej informacji, że studia są skończone online, tylko w formie niestacjonarnej. Sam mam licencjata i pracuje od 5 lat i mocno się zastanawiam, żeby w końcu zrobić magisterkę. Nie oszukujmy się. W dobie studentów i tylu uczelni moim zdaniem nie ma znaczenia jaki papier a bardziej liczy się wyższy stopień jak doktorant albo jakieś studia MBA albo doświadczenie zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktoraNt to nie stopień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są gorsze. To w ogóle nie są studia, tylko jakieś nędzne kursy podciągane pod studiowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że doktorant to nie stopień, tylko naukowy, to raczej miał być skrót od ukończenia studiów 3 stopnia, czy otwarcia przewodu doktoranckiego. Z resztą czy to ma znaczenie ? :-) A co do studiów, to trzeba sobie zadać pytanie jak bardzo nam potrzebny papierek z renomowanej uczelni. Ja akurat pracuje w takiej branży, że tym papierem można tyłek podetrzeć i zrobiłbym go dla siebie albo na przyszłość. Wszystko zależy od zawodu, a nie wiem jak patrzą na papierki w innych zawodach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jest oferta nauczania przez internet tak jak piszecie min na WSB na magisterce to zapewne egzaminy muszą być stacjonarne także poziom nauczania musi być zachowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę poinformować, że do 19 września przedłużeniu uległa promocja zniżkowa w Wyższej Szkole Bankowej. Tak więc nadal można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego można zaoszczędzić na dojazdach a ten czas wykorzystać na naukę z czasem studia online będą bardziej dostępne i na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotika
Ktoś studiuję w ten sposób chodzi mi o magisterkę na wsb? dużo razy trzeba normalnie pojechać na uczelnię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotika są to studia 100% online. Zajęcia prowadzone są zarówno w sposób tradycyjny, jak i z możliwością wyboru formy w pełni e-learningowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy do takiej formy nauczania na magisterce na WSB należy zakupić jakieś oprogramowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest ono potrzebne. Studia są w 100% online. Zajęcia prowadzone są zarówno w sposób tradycyjny, jak i z możliwością wyboru formy w pełni e-learningowej. Wysoką jakość kształcenia na studiach online zapewnia partner- firma IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Zapraszam zatem do Wyższej Szkoły Bankowej! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaOl
Jest jakaś ilość zajęć na które po prostu trzeba być? wybieram się właśnie w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Głód
W dzisiejszych czasach wiele rzeczy załatwia się przez internet. Już nawet o szkole http://www.libratus.edu.pl/ słyszałam, gdzie ponoć i normalne świadectwa się dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×