Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulenkaaa23

czy studia przez internet sa gorsze?

Polecane posty

Moja siostra studiuje online na wsb, jest bardzo zadowlona. Sama decyduje kiedy się uczy, kiedy rozwiązuje testy. Ma stały kontakt mailowy z wykładowcą. To jest świetne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlh44
chcialabym isc na studia przez internet na pao albo puw . ale chcialabym wiedziec jak wygladaja egzaminy i kolokwia ? jakies zadania sa do zrobienia jako kolokwium ? trudne to sa studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jak wyglada sytuacja z WSL aktualnie? Chcialam aplikowac na studia online Nauczyciel Jezyka Angielskiego, mieszkam w Anglii, gdzie filologia angielska online z pozyczka studencka to koszt 225 GBP/mc, czyli jakies 1100zl a na WSL jakies 500, bo ok 2500zl za semestr. W UK part time studiuje sie 6 at, nie 3, wiec pozostaja mi studia online. Waham sie jednak, bo tylko zlego sie naczytalam a pozytywne opinie sa tak sztucznie pisane, ze widac, ze sa falszywe. Prosze tylko o wiarygodne doswiadczenia i opinie, te pisane pod reklame rozpoznaje sie odrazu. Prosze o pomoc, z gory dziekuje pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z was studiuje online na WSB jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia online II stopnia dostępne są wyłącznie na kierunku Zarządzanie w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej Chorzowie, Poznaniu lub Szczecinie. Po szczegóły zapraszam na stronę http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-online Dodam, że aplikując na studia do 29 kwietnia można zyskać dzięki promocji aż 1000zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Z kolei wpisowe jest już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena632
No nie wiem czy taki tryb studiów faktycznie jest efektywny. Ja studiuję grafikę reklamową i nie wyobrażam sobie żeby te zajęcia miały się odbywać przez Internet. Co do tego, że kogoś nie stać - obecnie każda uczelnia oferuje stypendia, więc jest to zawsze jakaś pomoc. Nawet na mojej uczelni są: http://grafika.wse.krakow.pl/studia/stypendia/ a jest prywatna szkoła. Wystarczy się tylko trochę postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta WSB jest bardzo ciekawa zwłaszcza że dotyczy kierunków właśnie online bardzo mnie ten system nauki ciekawi czy ktoś z niego korzysta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia online to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą w takim systemie zdobyć tytył magistra. Dodam także, że promocja zniżkowa została przedłużona do 31 maja na takich samych warunkach. Dodatkowo absolwenci WSB mogą liczyć na zniżkę w kwocie 1400 zł: 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 500 zł mniej za pierwszy rok studiów i 500 zł mniej za drugi) oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na WSB online sa tylko studia II stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia Online są coraz bardziej popularne a jeżeli są w ofercie WSB a z tego co wiem to są na magisterce do tego jest promocja cenowa do 31 maja także szkoła się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistolerko
A ta promocja tylko do 31 maja jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milloo
Mnie interesuje jak takie studia online wglądają? Bo przecież egzaminy, zaliczenia nie odbywają się chyba przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistolerko promocja na dotychczasowych warunkach została przedłużona do 15 lipca. Zatem nadal można zyskać można aż 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luwia
milloo wszystko zależy już od wykładowców jaki sposób przeprowadzają egzaminy. Niektórzy znajdują rozwiązanie na odległość, a niektórzy wymagają zjazdu raz w semestrze - właśnie na egzamin. Cóż ja studiuje tak na Akademii Polonijnej i nie mam żadnych zastrzeżeń. Najlepsze rozwiązanie dla osób pracujących. Wszystko, naprawdę wszystko przez internet. Teraz sesja i egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti8712
Osobiście polecam studia mobilne -Więcej czasu -Mniejsze koszta -Dyplom taki sam jak dla zaocznych -Teraz w Polsce jest coraz większy wybór ofert Studiuje aktualnie na Vistuli. Uczelnia ma wady i zalety, ale w formie mobilnej nie odczuwam, aż tak wielu problemów z studiami. Przykład: http://www.vistula.edu.pl/pl/page/rekrutacja-kandydat/studia-mobilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Zastanawiam się nad grafiką na PUW.Studiowal może ktoś w trybie internetowym i może podzielić się opinią czy warto .Czy zjazd jest tylko jeden w semestrze czy wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończyłem w systemie online studia licencjackie na Akademii Polonijnej w Częstochowie i kursy kształcenia- nauka przyjemna, a efekty konkretne i wbrew pozorom uznawane przez otoczenie - P o l e c a m !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Germanista1
Czy ktoś może studiuje Filologię germańską II stopnia ze specjalizacją nauczycielską (w trybie on-line)? Jak wygląda organizacja tych studiów na AHE w Łodzi, WSL w Częstochowie i WSJO w Świeciu? Jakie panują tam zasady i warunki? Czy są jakieś problemy z przepisywaniem ocen z innych studiów magisterskich ze spec. nauczycielską? Czy uznają na poczet praktyk zatrudnienie jako nauczyciel języka niemieckiego w danym typie szkoły? Proszę o opinie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taki pomysł? :) Oczywiście, że nie są gorsze, w moim odczuciu nawet lepsze, ponieważ nie musisz zawsze jeździć na uczelnię, studiujesz w swoim tempie, kiedy masz czas i ochotę. Komfortowe rozwiązanie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że takie studia są tańsze. Sama w ten sposób studiowałam pedagogikę na Uczelni Korczaka i bardzo mi ten system odpowiadał. Możemy rozmawiać przez telefon, zamiast gnać na drugi koniec miasta, by z zamienić z kimś kilka słów, możemy zrobić zakupy przez internet zamiast jechać do sklepu, i to wszystko wydaje nam się naturalne, prawda? No to chyba najwyższa pora, żeby przestać obawiać się e-learningu, tym bardziej że to rozwiązanie z powodzeniem funkcjonuje na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu miały by być gorsze dla mnie jest to nowoczesna forma nauki jak na razie spotkałam się z taka opcją WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driara
Znaczy spotkałeś się na WSB z nowoczesną forma nauki? Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynaar
Ja wybrałam studia online na Akademii Polonijnej i perspektywy zatrudnienia są takie same jak w przypadku studiów stacjonarnych :) Mogę polecić takie studia, dla mnie to było dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie interesują studia przez internet w WSB ktoś z was chodzi na takie właśnie tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotero22
Moim zdaniem najlepszą opcją będzie sprawdzenie tej strony http://wroclawszkola.blog.fc2.com/, ogrom informacji czym kierować się w trakcie wyboru uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budownictwo
Mam pytanie czy ktoś studiował Budownictwo online? albo wie gdzie można studiować, jakieś sprawdzone uczelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Również przymierzam się do studiów online z racji tego, że mieszkam za granica. Czy ktoś ma doświadczenia z wsl lub puw na filologii angielskiej? II stopnia? Jak wygkadaja praktyki? Czy przepisują oceny z innych studiów? Będę wdzięczna za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie w zwiazku z praktykami, czy w ogole sa mozliwe przy takiej nauce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie taka nauka przez internet w niczym nie jest gorsza od nauki stacjonarnej. Oczywiście pod warunkiem, że jest dobrze prowadzona. Ale przyznam się, że sami planujemy posłać naszą młodszą, mieszkającą w Anglii z rodzicami siostrę na kurs do https://polonijka.edu.pl , aby lepiej nauczyła się polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×