Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulenkaaa23

czy studia przez internet sa gorsze?

Polecane posty

Gość właśnie skończyłam
hej, ja miesiąc temu skonczylam licencjackie przez internet i naprawdę nie było łatwo. Nauczyłam się dużo... dużo więcej niż kiedyś studiując na zaocznych. Mieszkam zagranicą i najbardziej motywowało mnie do nauki to, ze jak nie zdam to będe znowu musiała jechać na egzamin ponad 1000km. Naprawdę chwalę sobie studia internetowe. Rzadko kiedy było obijanie się, pierwszy rok był tak ciężki, że spędzałam przy komputerze każdy wieczór i prawie cały weekend.. Wiadomo, że każda szkoła jest inna i różnie wymagający są profesorowie więc zdania są podzielone. Za kilka dni zapisuję się na magisterkę przez internet - już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretkad
No właśnie mam nadzieję, że nie są gorsze!!! Chyba na takich właśnie wyląduje, tez te same: http://www.puw.pl/studia-online Póki co jestem na tańcu tylko w standardowej wersji. Chce podyplomówkę online właśnie. Póki co jak zbierałam opinie to były bardzo dobre, wydaje mi się, że nie są i tak naprawdę wiele zależy od naszej postawy i determinacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marenna
Dokładnie, wszystko zależy od podejścia. Ja zrobiłam magisterkę przez internet i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praszanka1
a na jakiej uczelni robiłaś? będę wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Mieszkam za granica i mysle nad podjeciem nauki przez internet. dokladnie mowiac mysle o PUW i tam o pedagogice. Czytalam wiele opinii jednak wolalabym porozmawiac z osoba ktora ma jakies doswiadczenie i moze mi udzielic pomocnych rad. Przedewszystkim mam pytanie: Co jesli nie bede mogla przyjechac w ustalonym terminie na zjazd? Czy po uzyskaniu licencjata w taki sposub (przez internet) mam mozliwosc robienia magistra np. na Panstwowej uczelni? Z gory dziekuje za rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie skończyłam
w lipcu tego roku skończyłam pedagogikę 1.stopnia na puwie. Na dyplomie nie jest nigdzie napisane, że to były studia przez internet. Teraz zapisałam się na magisterke. Zjazdy na uczelni nie są obowiązkowe. Ja jeździłam tylko na egzaminy i zawsze zdawałam ale musze powiedzieć, że dużo się przygotowywałam. Polecam tą uczelnię pod względem merytorycznym, organizacyjnie troche kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZyli zachecasz! Ciesze sie bo mieszkam za granica i mysle ze to jedyne rozwiazanie dla mnie zeby skonczyc cos w "Polsce". Wyobrazam sobie ze nie jest to latwe skonczyc taki rodzaj nauki ale chcialabym sprobowac. Najbardziej wlasnie boje sie o przyjazdy czy bede mogla w danym okresie wrocic na czas... na egzaminy czy zjazdy. Czytam wszystko co moge by dowiedziec sie jak najwiecej ale mysle ze warto zaryzykowac! Bardzo dziekuje za odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleminka
@właśnie skończyłam no to właśnie szukałam kogoś, kto mi coś więcej o tym kierunku powie, wybrałam co prawda filologię, ale może warto coś do tego dobrać, nie chcę raczej zostać nauczycielem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 'własnie skończyłam' czy mogę liczyć na kontakt e-mail z Panią? Jestem w podobnej sytuacji, mieszkam za granicą i poważnie rozważam studia na PUW. Ma kilka pytań odnośnie studiów i uczelni..Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi11
ja też zapisuję się na filologię magist, czy możecie mi powiedziec jak wyglada sprawa tych czatów z dydaktykami? pracuję po południu i boję się czy moja nieobecność nie wpłynie na problem z zaliczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie skończyłam
nie wiem jak jest na innych studiach przez internet. Mogę Ci powiedzieć jak to wygląda na Puwie. Wykładowcy proponują jakiś termin na czata i dobrze jest być, jeśli nie bedziesz mogła to raczej nic się nie stanie (chyba że profesor żyleta). Wykładowcy przeważnie po odbytym czacie zamieszczają całą rozmowę na platformie przedmiotu, żeby nieobecni mogli zobaczyć o czym była rozmowa. Ja w przeciągu 3 lat byłam może ze 2 razy. Nie ma sie czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 11
Dziękuję za odpowiedż, ja tak sie zbieram od początku pażdziernika i dopiero teraz w piątek zawoże dokumenty.też będę studiować w PUW i fajnie że piszesz że aż tak bardzo na to nie patrzą, jest jeszcze jeden problem. Czy po prawie miesiącu nieobecności jestem w stanie nadrobic to co inni juz mieli. Z góry dzięki za odp. Jak masz coś jeszcze ważnego to chetnie posłucham opinii kogos kto bezpośrednio miał kontakt z taką formą studiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problemos
gorsze, nie gorsze - kogo to oschodzi - grunt że mgr jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie skonczylam
nie wiem czy jeszcze rekrutuja ale jesli Cie przyjma to nadrobisz. Musisz wtedy napisac jakies krotkie zalegle prace i uzupelnic forum. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinahm
witajcie, własnie zapisałam sie na takie studia, zastanawiam sie czy mnie przyjma, ponad miesiac juz zajecia trwaja, dla mnie taka forma wygodna jest dlatego ze opiekuje sie babcia z alzheimerem . chodzi mi o kierunek pedagogika, jesli ktos ukonczyl bardzo prosze o informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeczerecze
Można pedagogikę studiować online? To byłaby całkiem fajna wiadomość, ale poproszę o jakiś link czy więcej informacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeme
Może nie da się tak powiedzieć jednoznacznie lepsze czy gorsze. Zupełnie inna działka, więc nie ma sensu tego rozgrzebywać. Najlepiej zwyczajnie wybrać jakiś kierunek online, tym bardziej, że w naszym kraju popularne jest studiowanie i studiują nawet ludzie, którym na wykształceniu nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roozenka
Wszystko zależy od motywacji, prawda jest taka, że jeśli ktoś się nie chce niczego nauczyć to nawet przy indywidualnych lekcjach niczego nie wyniesie. Dla mnie taki tryb studiów to po prostu najlepsze z możliwych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaki76
Ja studiowałam na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym i uważam to za świetną formę. Mozna pracowac i studiować, czas wolny w pracy czy w domu wykorzystywałam na naukę. Dzieki temu teraz mam ukończone studia podyplomowe i nie boję sie że stracę pracę:-) Gorąco polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM PYTANIE ODNOŚNIE UCZELNI WSZIB -STUDIA NA ODLEGŁOŚĆ jaki wybrać kierunek aby nie poświęcać nauce zbyt wiele czasu a uzyskać wykształcenie ponieważ chodzi mi tylko o wyższe wykształcenie w krótkim okresie czasu .jaka najlepiej uczelnię wybrać czy wszib czy puw ,czy są to pewne uczelnie ,bo wiele się słyszy n,że co niektóre biorą kasę a po dyplomie ani śladu.proszę o kontakt pilnie wwwbanderoza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile czasu trwa nauka chodzi mi o uzyskanie tytułu mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilociak
hej, ja się zastanawiam nad Zarządzaniem na Łazarskim. Może ktoś z wypowiadających się powyżej tam studiował?Jak wyglądają zaliczenia? Czy to nie są pieniądze "wyrzucone w błoto"?Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej poprostu zaocznie niż przez internet? ja np miałabym mniejsza mobilizacje do takich wirtualnych studiow, a jak są zajęcia to wiadomo ,że trzeba na nich być itd, poza tym mozesz tam zebrac czasem bezcenny wywiad odnosnie egzaminu (jak kto pyta, jakie sa ulubione pytania egzaminatora), wydaje mi sie ,że przez internet może być nawet trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilociak
Niestety przebywam w UK i nie mogę sobie pozwolić na studiowanie chociażby zaocznie ze względów na wysokie koszty transportu...dlatego staram się zapoznać z ofertą studiów e-learing. Jak wygląda sposób zaliczenia i obecności?poprzez "skype" lub inny program ?Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź :) Może ktoś akurat studiuje lub studiował na Łazarskim i będzie w stanie mi trochę podpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA007
witam czy ktoś studiuje online pedagogike na wsl częstochowa proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są gorsze :) studiuję Pedagogikę ale nie na wsi Częstochowa ;) polecam tylko aby zwrócić uwagę na zasady panujące na uczelni , upewnić się że zjazdy są max 2 x w miesiącu , bo potem problemy z zaliczeniami u wykładowców ,zaniżają oceny za nieobecność i żadne argumenty do nich nie trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA007
chodziło mi o szkołę" wsl" w częstochowie czy ktoś tam studiuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chcialabym sie dowiedziec czy jest mozliwosc przeniesienia sie ze studiowania online na zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska97
Ja bym nie powiedziała, że są gorsze. Coraz więcej uczelni ma takie studia w swojej ofercie. Jeżeli o mnie chodzi to mam małe dziecko i nie mogłabym go zostawić samego w domu i jechać na zajęcia, więc takie studia online są super opcją. Uczę się na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Tu macie link http://online.ap.edu.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Małkowska
Dokładnie, tak samo uważam :) Też studiuje online na Akademii Polonijnej. Uważam, że takie studia są tak samo wartościowe jak dzienne czy zaoczne. Tylko na pewno wymagają więcej samodyscypliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×