Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agulenkaaa23

czy studia przez internet sa gorsze?

Polecane posty

Gość _Aleks
Ja studiuje na AP pielęgniarstwo i podobają mi się te studia, także myślę, że ten przez internet też są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7774
Akademia Polonijna to naprawdę fajna uczelnia, więc nie ma co się obawiać studiowania tam, obojętnie czy online czy normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka kojarzy mi się z cichodajką,one wyjeżdzają i zarabiają tam na studiac,myją okna za grosze komuś,wejdz na neta wpisz ile jest studentek cichodajek:) np wgl mi studia nie potrzebne aby znalezc prace płatną, wystarczy mi prawo jazdy i samochod.aby dobrze zarbiac:) nie szkoda wam zycia 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek8766
Pewnie, że nie są gorsze. A Akademia Polonijna super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina09
Jak chce się czegoś nauczyć naprawdę, to warto na AP w Częstochowie. Obojętnie czy online czy tradycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinabue
Mi tak samo wydaje się, że to nie ma znaczenia. Ważne, żeby się uczyć, a na jakich studiach to nie istotne. Ważni są wykładowcy, a na Akademii Polonijnej są bardzo fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara65
Paulinabue, myślę dokładnie tak samo jak ty. I zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat tej uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina1a
Również się tego obawiałam i miałam wiele wątpliwości co do studiowania przez internet. Dałam się jednak namówić koleżance, która teraz jest rok wyżej i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polip1
A skąd taki pomysł? Oczywiście, że nie! Takie studia są tak samo wartościowe jak te stacjonarne. Np na AP w Częstochowie te wykłady prowadzone w internecie nie odbiegają od tych prowadzonych na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tylko nie Akademia Polonijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełRabka
ja się uczę na PUW-ie i jak dla mnie jest ok. Największy minus, że na egzaminy trzeba przyjeźdzać. Dla mnie to fajna opcja bo w dzień pracuję a wieczorkiem siadam do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczeńonline
Ja polecam studia online w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Dostępne kierunki: filologia angielska, niemiecka i pedagogika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaaaaaaaa
Moim zdaniem są gorsze. Tak jak zaoczne zawsze bede ławtiejsze od dziennych ( na tej samej uczleni), nie czarujmy się. Studiowałam i dziennie i zaocznie i mam porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wszib w Poznaniu? Ma ktos jakies doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róż 2
Nie. Ja tak się uczyłam na AP z Częstochowy i nie narzekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czawka
Nie uważam aby były lepsze online od normalnych prowadzonych stacjonarnie. Online to wychodzisz z założenia " a później", "nadrobię" i nie oszukujmy się - nie zrobisz tego. Dlatego ja wole i wręcz preferuję uczelnie stacjonarne tak jak tu np. wspomniana Akademia Polonijna. Opinie o niej są dobre więc jak miałabym wybierać to na 100 % poszłabym do tej AP w Częstochowie choćby z drugiego końca Polski niż na studia "online". Mam zamiar się czegoś nauczyć a nie udawać że studiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzorrka
to trudne pytanie, generalnie uważam, że lepiej jest studiować normalnie, ale wiadomo, że są takie sytuacje, które zmuszają nas do podejmowania różnych wyborów. Osobiście skończyłam Akademię Polonijną, ale wiem, że też można zapisać się do nich na taką internetową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białaska
moim zdaniem nie są gorsze, sama tak studiowałam i nie uważam żebym miała mniejszą wiedzę niż ci, którzy studiują normalnie. Na AP jest taka możliwość na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyko
No na Akademii Polonijnej masz taką możliwość choć u mnie na kierunku ekonomicznym AP są osoby które po takich studiach online mówią fajnie, ale wolą jednak studiować dziennie bo i fajni ludzie i fajni wykładowcy i w ogóle jest inaczej... Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaria
Moim zdaniem nie są gorsze, podoba mi się właśnie, że coś takiego funkcjonuje na Akademii Polonijnej. Bardzo dobra idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na tę szkołę? www.wsfi.edu.pl. Słyszałam bardzo dużo dobrego. Mają pozytywne opinie, mają ekonomię i informatykę. Myślę, że można chociaż podzwonić i popytać. A do tego jest w Kaliszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest z sesja ? I wpisami do indeksu ? Trzeba jezdzic 2 razy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacar
Ależ skąd! Wraz z rozwojem nowych technologii, nowych sposobów komunikacji, zmianą stylu życia proces studiowania też się zmienia. Na świecie e-learning to standard, u nas cały czas nieufnie się do tego podchodzi, mimo że studia internetowe np. w WSP im. J. Korczaka są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Jeśli uczelnia traktuje tę formę studiów jako kwestię priorytetową, nie drugorzędną usługę, e-learning w niczym nie ustępuje tradycyjnym studiom. Nie boimy się rozmawiać na forach, na FB, sięgać po informacje z internetu, czytać e-booki, oglądać materiały filmowe na YT, komunikować się za pomocą sms-ów, skąd więc obawy przed studiami internetowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia w systemie online z pewnością nie są gorsze i jest to szansa zdobycie wykształcenie właśnie w trybie online. Zapraszam wszystkich zainteresowanych takimi studiami do podjęcia edukacji w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, Poznaniu lub Szczecinie. Pełna oferta studiów dostępna jest na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-online. Dodam, że do 31 maja obowiązuje promocja dzięki której można oszczędzić nawet 1000zł (w tym 600 zł promocji w czesnym oraz darmowe wpisowe obniżone z 400 zł). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saniata
Nawet nie wiedziałam że na WSB jest taka możliwość, jak to wogóle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saniata zapraszam serdecznie na stronę http://www.wsb.pl/studenci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-online gdzie możesz poznać szczegóły dotyczące studiów online w oddziałach WSB. Dodam też, że do 15 lipca została przedłużona nasza promocja zniżkowa, dzięki której można oszczędzić nawet 1000zł (w tym 600 zł promocji w czesnym oraz darmowe wpisowe obniżone z 400 zł). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×