Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy warto brać projektanta

Polecane posty

Gość gość

witam mam pytanie czy warto brać projektanta wnętrz. Mój znajomy kpił mieszkanie i projekt robili nu http://pskprojekt.pl . Ja teraz jestem też na zakupię mieszkania i zastanawiam się czy wato brać projektanta wnętrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie korzystałam z usług projektanta, chociaż teraz trochę tego żałuję, jak patrzę na wnętrza mieszkań osób, które na taką współpracę się zdecydowały. Od razu widać, że nad tymi pomieszczeniami pracował ktoś, kto się po prostu zna na aranżacji i projektowaniu wnętrz. Znajomi w Zielonej Górze korzystali z usług Prodecor http://www.prodecor.com.pl/oferta.html Z tego, co wiem, jeśli chce się brać projektanta, to warto przyjrzeć się ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykupcie sobie szmaciarze baner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto bo będziesz wiedziała jak twój dom będzie wyglądał. Ja robiłam taką wizualizację 3d w visual image. Byłam bardzo zadowolona, bo wiedziałam co chcę zmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jak najbardziej. Nie sa to kosmiczne pieniadze a mamy mieszkanie idealne, w którym będzie nam się cudownie mieszkać! My się zdecydowaliśmy na takie rozwiazanie i polecamy. Dla ludzi z krakowa i okolic - koniecznie sprawdźcie obie dd projekt, bardzo solidna firma, która u nas pracowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też uważam, że najlepiej wziąć projektanta. Tak przynajmniej masz mieszkanie całkowicie pod swój gust i profesjonalnie zaprojektowane. Ja też już kilkakrotnie korzystałam z usług dd projekt i też mogę ich polecić. Do tej pory w Krakowie na lepszą firmę nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do tej pory w Krakowie na lepszą firmę nie trafiłam. X A z usług jak wielu firm pani korzystała procz tej jednej kilkakrotnie? ... Rozumiem, że z większości przynajmniej tych krakowskich... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elementarz

Jeśli masz super projektanta to myślę, że warto. Ja złego słowa powiedzieć nie mogę, bo korzystałęm z usług firmy DD Projekt i zrobili naprawdę kawał dobrej roboty, a nam zaoszczędzili łażenia po sklepach i szukania tego co pasuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudna sprawa bo niestety wielu tzw "projektantów" to osoby z programem do projektowania, bez wyobraźni przestrzennej no i bez gustu. Oczywiście są profesjonaliści, którzy robią fantastyczne wnętrza ale to są jednostki. Mówię to z perspektywy firmy do której przychodzą projektanci ze swoimi klientami, w 90 % łapię się sa głowę gdy widzę ich pomysły. Pół biedy jeśli klienci mają jako takie pojęcie o urządzaniu wnętrz i nie zgadzają się na "cudowne pomysły" tych pożal się boże artystów, inaczej jest płacz i zgrzytanie zębami:
Poza tym proszę zwrócić uwagę na fakt, że oprócz wynagrodzenia za projekt, baaardzo często projektant ma umówioną prowizję ze sklepem, czyli zwyczajnie dostaje kasę za to co "sprzedał" klientom w projekcie.

Jeśli chodzi o mnie to samodzielnie wolę szukać pomysłow na dekoracje wnętrza oraz urzadzać swoje mieszkanie, ze swojej strony polecam tę stronke:

https://wallcolors.pl/tapety/4504-tapeta-pawie.html 

Jest tutaj wiele pomysłów na dekoracje do wnętrz ( obrazy, fototapety). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma zmysł estetyczny i nie kupuje rzeczy do mieszkania z przypadku to może stworzyć fajne wnętrze, którego nie powstydzilby się projektant. Nie łączyć skrajnie różnych stylów, zainspirować się wystawkami w sklepach, poprzegladac katalogi.. Sama na pewno nie zatrudnialabym projektanta. Jak dla mnie zbyt wysoki koszt. Skoro chwalimy się tutaj sklepami, w których mozna kupić dobrej jakosci meble oraz dekoracje do mieszkania, dorzucę taki sklep od siebie:

https://meblearkadius.pl/tanie-narozniki-prosto-od-producenta/

W sklepie mozna dostać dobrej jakości narozniki prosto od producenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kwocie budowy domu wydatek na projektanta wydaje się niezbyt duży a przynajmniej można mieć idealnie dobrany pod siebie wystrój, ja już na niego ciułam, żeby było funkcjonalnie i pięknie:)

Jeszcze nie zdecydowałam się w 100% na studio projektowe które wybiorę, ale znalazłam kilka projektantów których wykonania podobaja mi się najbardziej:

https://marengo-architektura.com/

Podobają mi się na przyklad te aranżację wnętrz w Krakowie. Najlepiej na spokojnie samodzielnie sobie przysiąść i zobaczyć poszczególne projekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×