Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydcy polscy faceci

Dlaczego POLSCY Mezczyzni sa TACY BRZYDCY

Polecane posty

Gość brzydcy polscy faceci

Dlaczego polescy mezczyni sa tacy brzydcy ??!! ja mam meza holendra a polaka juz nawet kijem byl nie tknela bo sa brzydcy, zle ubrani i potrafia sie tylko nawalic i wstydu narobic.... Ciekawe ze jakos polki za granica nie maja problemu zeby kogos sobie znalezc i zalozyc rodzine a biedni polacy musza zebrac o czyjakolwiek uwage na zagranicznych portalach randkowych a znalezienie dziewczyny na obczyznie graniczy z cudem bo nie chca ich ani juz nawet polki ani tym bardziej zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydcy polscy faceci
. Angielki wstydza sie zadawac z polakiem. Nigdzie jeszcze nie slyszalam opini ze jestem polish slut czy cos w tym stylu, a A faceci na obczyznie wcale nie sa lepsi, zdradzaja zony na potege, laza po burdelach i sa zalosni. Nie oceniam zwiazkow z ciapatymi czy murzynami, jezeli ktores sie taki podoba to co komu do tego, juz tylko zal polakom d**e sciska ze juz nawet murzyn jest lepszy od nich i panikuja bo za chwile zone beda musieli sprowadzac sobie z chin albo z tajlandii bo nikt inny nie bedzie juz ich chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t tylko zal polakom d**e sciska ze juz nawet murzyn jest lepszy od nich i panikuja bo za chwile zone beda musieli sprowadzac sobie z chin albo z tajlandii bo nikt inny nie bedzie juz ich chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam widzialam..Ja naprawde sie teraz polkom Nie dziwie ze nawet na taki sex chwilke zapomnienia wola wybrac araba,niz polaka!! po wyjezdzie za granice teraz to bardzoo dobrze rozumiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.:( czesto jakas klata zapadnieta,albo zbyt muskularny blle to tez okropnie wyglada taki zbyt napakowany :( "co za duzo nie zdrowo" ..... do tego czesto maly kajtek jakies 16 cm tylko i chce niby tym zawojowac ,wielki MACHO Cool...:( :( ....porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sie puszczaja za granicom, amezom wciskaja ze to ich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t tylko zal polakom d**e sciska ze juz nawet murzyn jest lepszy od nich i panikuja bo za chwile zone beda musieli sprowadzac sobie z chin albo z tajlandii bo nikt inny nie bedzie juz ich chcial. hehe prawda polscy faceci to porażka na całej linii nie dość że brzydcy to jeszcze głupi i mają zawyżone mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to gówno do zastrzelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już teraz sie to zmienia, faceci bardziej zaczeli dbać, przynajmniej w tych większych miastach jest to zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak.Polscy faceci nie należą do najpiękniejszych na świecie.O ile słowiańska uroda sprawdza sie w przypadku płci pięknej do panów się nie aplikuje. Ja osobiście nie lubię łysiejących wujów, ale najgorsze są dla mnie typowe słowiańskie męskie dupska. Bardzo zwracam uwagę na pośladki. U nas, u panów przybierają postać wielkich bezkształtnych bochnów. Jak jeszcze osobnik wkłada do spodni t-shirt i podciąga dżinsy po same jaja eksponując wielką dupę to jest dramat.Panowie w Polsce nie za bardzo również dbają o higienę. Nic nie zbije smrodu potu i brudnego ubrania. Chociaż z tą łysiną to nie jest tak najgorzej...np.Taki Zidane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przez te nadmierne wymagania względem kobiet, egocentryzm, puszczalstwo, niezaradność i zaniedbanie większości Polaków, mam męża z jednego z krajów nordyckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda są paskudni i maja wielkie wymagania i mniemanie o sobie z kosmosu.Podobnie paskudni ale z lepszymi charakterami są Rosjanie.Mój chłopak jest norwegiem i przepaść między nim a polskimi burakami jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„- kochanie, mogłabyś troszeczkę schudnąć”. „ - a Ty?” „ - ja? Ja jestem facetem”. Nie chcę wchodzić na grząski grunt tematów genderowych, jednak patriarchat wykształcił u nas pewne przyzwolenia tylko dla mężczyzn. Brzuchaty facet, który leży na kanapie nikogo nie dziwi. Aa, w międzyczasie popija piwo. Kobieta z kolei przez całe życie musi się ujędrniać, wygładzać, masować, trenować, by tu i ówdzie zgubić nieco ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio w waszym towarzystwie wkładają koszulki w spodnie i chodzą w sandalach?? Bez przesady z holendrami, angolami, irolami itp. Większość wygląda jak zamuleni, spora część w zarodku o włos minęła się z zespołem downa. Wyjątki potwierdzają regułę ( nie dotyczy Irlandii, tam nie ma wyjatkow) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłusty facet powie, że ma to gdzieś, jak wygląda (musiałby przecież zrezygnować z ukochanych kotletów mamy, z soczystej golonki i kebabów na mieście. Nie daj Boże z browara, bo mógłby przestać oddychać). Siłka z kolei jest dla koksów. Poza tym po co wydawać kasę. No i ta silna wola i konsekwencja… … która wiąże się z rzeczą trzecią: „kosmetyki są dla gejów, poza tym nic nie dają”. No może i prawda, że krem nałożony wieczorem nie sprawi cudów. Tu daje efekt coś, o czym mowa powyżej. Rzecz czwarta: używki, stosowane od podstawówki odbijają się w późniejszych latach. Smutny widok sinych twarzy młodych facetów napawa przerażeniem. Szara cera pełna zmarszczek, zmęczony, rozbiegany wzrok… rówieśnik swojej dziewczyny może wyglądać na 10 lat od niej starszego. No ale jesteśmy przecież rozrywkowym, towarzyskim narodem, który w czasie spotkań prześciga się w testach wytrzymałościowych na tolerancję alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy mają pucołowate twarze i dziecinne miękkie rysy twarzy. To może wyglądać sympatycznie u kobiety - taki typ pączusia ale u SAMCA to wygląda totalnie A.S.E.K.S.U.A.L.N.I.E jakby gościu miał same żeńskie hormony Prawdziwy zdrowy męski mężczyzna ma ostre rysy twarzy. To oznaka prawidłowej ilości testosteronu w organiźmie + wąskie BIODRA! Mniam! Większość Polaków ma szerokie doopy jak kobieta. Fuj Jak facet ma miękkiego okrąglutkiego kartofla z szerokim nochalem to wygląda jak chodząca reklama żeńskich hormonów taki obojnak, nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiańscy blondyni są
najgorsi, dużo jest takich blond niedorobionych chłopców, zero męskości, nawet nie chciałoby sie z takim iść do łóżka :/ polscy faceci mają zazwyczaj wąskie bary z natury i duże d**y rzadko spotyka sie sylwetke V raczej jakieś O czy I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oni się ubieraja w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglądają słowiańscy blondyni bo się nie orientuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysieje w wieku lat 25 jeden z drugim. To dziedziczą po ojcu, a także szowinizm i trutniowatość. A głupie toto,a w łóżku też się nie popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo ale ja chodze regularnie do kosmetyczki, ubiera mnie stylistka a ****** ze chocho. Poza tym autorko, Twoj holender pochodzi najprawdopodoniej z nizin spolecznych bo tylko tacy zenia sie z Polkami. Zona z Europy wschodniej to dla Europejczyka cos jak dla nas zona z Moldawii albo Albanii. Mniej wiecej ten sam poziom odbioru spolecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają takie dziewczęce, okrągłe twarze, są niscy- ogólnie niedoroby. Do tego z charakteru totalni fra*erzy przypominający Biebera bojący się zagadać do dziewczyny. Równie często można spotkać tępego przypakowanego dresa czy otyłego zaniedbanego lamusa. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale takowe tylko potwierdzają regułę. Dlaczego tak się dzieje? Czy ci wszyscy normalni wyjeżdżają za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski facet, mijany na ulicy czy w centrum handlowym to przeciętniak, którego twarzy nie da się zapamiętać. Bo to buzia będąca wypadkową setek takich samych twarzy. Sztuka w sztukę. Tej buzi towarzyszy koleżanka sylwetka. Krępawa, odziana w kurtkę lub inszy skafander. Niedopięty często na mięśniu piwnym. Jakieś okulary w niemodnych i małotwarzowych oprawkach. Do kompletu przetłuszczone włosy. I brudne, często podniszczone buty. Typu mokasyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinkas
Również mnie to zdumiewa. Idąc ulicą co chwila spotyka się kobiety które wyglądają jak modelki, ale spotkać faceta który wyglądałby jak model to naprawdę wyczyn. Męska twarz powinna mieć wyraziste rysy a niestety Słowianie takowych nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskiego typa cechuje: -brzydka morda o miekkich rysach -wczesna lysina lub od najmlodszych lat fryzura na rekruta,czyli styl bez stylu. -wiesniackie ubrania tiszerty,dzinsy z szerokimi nogawkami i adidasy -smrod -umilowanie do piwa -nadmierne przywiazanie do mamusi -nieumiejetnosc ubrania sie stosowanie do okazji -oczekiwanie od kobiety,ze to ona bedzie ogarniac cala chate,a nierzadko tez chate mamusi -gowniana praca,slabe zarobki,brak hobby i obycia z kultura.. Polski facecik nie odwiedza np.opery,bo woli zalac ryj najtanszym piwem z marketu. -wielkie EGO i przekonanie o sobie jako o super macho.:O Polskie faceciki to goowno i nic nie warty plebs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno prawda! polscy faceci ten akcencik porywacza imprzowicza mmm kocham ❤️ wrocilam z uk wloch i niemiec tak mozna zygac na mordy ich..:O polscy faceci najlepsi ! tak jak w kazdym kraju i zdarzaja sie mniej urodziwi i bardzo urodziwi :D aaa jeszcze jak ma piwn brzuszek to az rozplywam sie mmmm ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wąską jajowatą twarz i ciemne brwi a brunetem nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski facet to porazka nie tylko z wygladu,ale tez z charakteru.Grubawy,nieumiesniony,cherlawy typ z pucolowata twarza,ktory nic sam nie umie zrobic,wstydzi sie zagadac do dziewczyny,(o tym,zeby ja obronil nie ma mowy)za to czci mamusie,ktore pierze mu skarpety i gotuje pyszne i tluste obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 19 25
Niestety jeszcze nie mam piwnego brzucha:/ Tutaj pieprzycie, a w realu uśmieszki głupie minki i zagadujecie a ja latino nie jestem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 19 25
To się zdecyduj czy grubawy czy chuderlawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×