Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci uwierzcie ze sa jeszcze 30letnie szanujace sie dziewice

Polecane posty

Gość gość

I jest ich duzo wiecej niz mozecie sobie wyobrazic. A nie mozecie na takie trafic bo zwyczajnie generalizujecie i wrzucacie wszystkie kobiety do jednego wora i podpisujecie jedna konkretna metką, nie bede mowic jaka. Macie klapki na oczach i niestety wiedzcie jedno, bardzo wiele przez takie podejscie tracicie i omija Was nie jedna wymarzona dziewica. Zycze powodzenia w szukaniu ale powodzenia Wam nie przewiduje, dopoki sami nie zmienicie swojego myslenia. Narzekajcie na kobiety dalej a bedziecie gnusniec w swoim ograniczonym mysleniu do usranej smierci. Bo takim ograniczonym mysleniem zadnej szanujacej sie dziewicy nie przyciagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie... ja mam 23 lata i nadal jestem dziewica, ale faceci i tak traktuja mnie niepowaznie, pchaja sie ze lapami. To, ze umiem sie bawic nie znaczy od razu, ze jestem puszczalska jak wielu facetow uwaza. jestem nadal dziewica, ale nie robie z siebie jakiejs niewinnej cnotliwy dziewicy orleanskiej. Jakos wszyscy probuja zrobic ze mnie dziwke, gdy opiekuje sie dzieckiem to slysze osoby starsze plotkujace za plecami "taka mloda a juz dziecko ma, ta dzisiejsza mlodziez" (mlodo wygladam), facet sie mnie pyta "jakie pozycje lubie" itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie tylko ograniczonym mysleniem, ale przede wszystkim degradujacym kobiety na wstepie. Nie wiem zatem jak mozecie oczekiwac ze ktoras szanujaca sie dziewica i w ogole szanujaca sie kobieta bedzie chciala sie wami zainteresowac po czyms takim. Ogarnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. To sa wlasnie wspolczesni "faceci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wdoop
30 letnia dziewica nie jest normalna. Albo nikt jej nie chciał czyli brzydka albo ona nikogo nie chciała czyli psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdoop, albo nie chciala takiego patalacha jak ty z ograniczonym mysleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×