Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biednaaga

Facet nie chce się ze mną związac bo jestem biedna

Polecane posty

Gość Biednaaga

Jesteśmy razem już 6 lat, mimo tego związek utknął w martwym punkcie. O slubie nie mam co marzyc.Wszystko przez pieniądze. Dlaczego jak ktoś jest biedny, zaraz jest skreślony? -Czy to, że ktoś nie ma pieniędzy, to znaczy że jest gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw faceta, jedz na podbój świata i potem wróć bogata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeszcze gorzej, bo mamy dziecko.Tez nie mam co marzyc o slubie, bo on jest bogaty a ja biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłaś na niewłaściwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste tez bym biednej nie wziął dlatego wziąłem bogata i teraz pierdze w stołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem biedna i nawet nie myślę o związku. Od mężczyzny bym pieniędzy nie przyjęła bo przy byle kłótni mógłby mnie poniżyć i mi to wytknąć a to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poszukaj sobie biedaka, co za problem, teraz mnóstwo takich z pokolenia 1500. Co, nie pasuje i "facet ma być zaradny"? :D to są właśnie typowe kobiece podwójne standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl logicznie kto by sie chciał związać z kimś kto nie ma kasy, co on ma cie utrzymywać? Taa uczucie i motyle w brzuchu są najważniejsze ale chyba dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biednaaga
Widzę, że są jeszcze jakieś kobiety w takiej sytuacji. Czy naprawdę pieniądze są aż takie ważne? Kiedyś było lepiej. Teraz liczy się tylko pieniadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kobiety to są typowe, facet ma dobrze zarabiać a ona siedzieć w domu i dawać dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś głupia, no pieniądze nie są ważne a potem sobie tą miłość wsadź do garnka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze z biednym warto sie zwiazac. niech bedzie tylko pracowity. moi rodzice zawsze ciulali grosz do grosza, a po 40rz. ojciec zaczal zarabiac 10 tys./msc, do dzis nie schodzi ponizej 5-7tys., mama tez calkiem niezle wyciaga. tak, biedny tez moze sie dorobic. smieszy mnie wasze podejscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tonieon chce sie wiązac tylko ty mu zatruwasz zycie, co przez 6 lat nigdzie nie pracowałaś nic nie odłożyłaś, złapałas bogatego i sie go uczepiłaś nie dziwie mu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech twój facet załatwi ci dobrą pracę. Wtedy też będziesz bogata, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biednnnaaa teraz świat jest brutalny. Poczytaj te wątki. Jak kasa to zaraz seks. Zero szacunku zero refleksji. Zamieszczają zdjęcia penisa do oceny zamiast książki czytać. Wyzywają się nawzajem od kurew bo ktoś miał 6 partnerów. A ktoś miał mniej bo tak wpiera otoczeniu. Nie jestem lepsza bo też mnie poniosło ale "gwałt się gwałtem odciska" wyjdź na ulicę i posłuchaj ludzi. Tylko kurwy lecą jako przecinki. I to młode dziewczyny tak klną. Jest wysoki poziom agresji w społeczeństwie dlatego pieniądze są takie ważne bo dają władzę nad innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
Przeraża mnie dzisiejsza znieczulica.Kiedyś kobiety nie pracowały i nikt się nie skarżył.Był podział obowiązków.Moja babcia w życiu nie pracowała. A przeżyła z dziadkiem 40lat. Teraz tylko kasa się liczy. A ja nie szukam bogacza.Liczy się człowiek.Z resztą moj facet zarabia na rękę około 2500 więc super bogaty też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
Przeraża mnie dzisiejsza znieczulica.Kiedyś kobiety nie pracowały i nikt się nie skarżył.Był podział obowiązków.Moja babcia w życiu nie pracowała. A przeżyła z dziadkiem 40lat. Teraz tylko kasa się liczy. A ja nie szukam bogacza.Liczy się człowiek.Z resztą moj facet zarabia na rękę około 2500 więc super bogaty też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jaka znieczulica a trzeźwe podejście do świata ta wasza miłością sie nie najecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
13:13 Kiedyś tylko jedno pracowało o jakoś żyli.Nawet dzieci mieli .Więc da się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotki porównują co było kiedyś a życie sobie w średniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedyś w Polscw była wojna jedna z drugą, nazizm, komuna itd. i co wtedy też było lepiej? leczcie sie co tu porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
Ale to faceci pracowali.Nikt się jakoś nie skarżył.A dzisiaj jak nie masz pieniędzy to Cię uważają za gorszego,niewaznego.A to tylko pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutnaaga Czyli wychodzi że chcesz być utrzymanką męża :D Co z tego że kiedyś żyło sie z jednej pensji poza tym to nie był luksus tylko wiązanie końca z końcem, takiej chcesz przyszłości? Takie jak ty to po prostu niziny społeczne bez ambicji i próbujesz sie wybielić dawnymi czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
Nie chce być utrzymanka.wiem że muszę iść do pracy .Ale w dzisiejszych czasach praca to luksus.Nie każdy ma plecy i znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
Nie chce być utrzymanka.wiem że muszę iść do pracy .Ale w dzisiejszych czasach praca to luksus.Nie każdy ma plecy i znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 54 lata i nie mogę uwierzyć w to co piszesz. Dobrze że nie masz ślubu bo jesteś niedojrzałą dziewczyną. Kiedyś kobiety nie pracowały ale to było ubogie życie, nikt sie nie skarżył bo mało kto miał życie na poziomie i ciężko to było zmienić więc co nażekanie zmieni? Teraz są inne czasy, tyle możliwości. Co jeśli Twój facet będzie miał wypadek albo zachoruje, to też będą dla ciebie tylko pieniądze? Za co sie utrzymacie? Życie to nie tylko jakaś szczeniacka miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć dobrą prace nie trzeba pleców i znajomości tylko ambicje i pomysł na siebie :) A z tego co widać ty jesteś tylko kombinatorką i łapiesz co łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żyj sobie jak nizina społeczna, plebs i najgorsze mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
13:31 W razie wypadku wystarczy mieć odpowiednią polisę. Wtedy partnerka będzie zabezpieczona. No i jest jeszcze mieszkanie. Oczywiście ja szukam ciągle pracy, ale nie jest łatwo. Czasem coś złapie dorywczo, ale o stała umowę jest ciężko. Z resztą jak popracuje 3 miesiące to umiem odłożyć, nie jestem rozrzutna, więc na pół roku mi starcza.Ubieram się w ciucholandach, a kosmetyków praktycznie nie używam, to znaczy do makijażu, nie jestem typem pustej panienki. Jest mi tym łatwiej odłożyć, że mieszkam z rodzicami,a oni nie wymagają ode mnie wkładu na życie, bo wiedzą, że mam trudna sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównujemy co było kiedyś bo kiedyś w komunie wszyscy mieli po równo. Wiem że komuna to zły system i nie tęsknię za tym ale wskazuje że wtedy prawie nikt nie miał więcej bo nie mógł mieć. Więc pieniądze były tylko środkiem a nie celem i nie było takich różnic jak dzisiaj.A w związku z tym inny był system wartości. Wtedy bardziej imponowało wykształcenie bo nie było łatwo o mgr. Teraz można kupić sobie tytuł i to znów pieniądze są ważne. Wtedy szczytem marzeń był 126 p FSO a teraz jedni drugich wyśmiewają bo ktoś ma tylko rower. Dajcie mi spokój z tym postępem jeśli to jest tak naprawdę umysłowy regres. Dzisiaj jest to średniowiecze a na tym forum to na pewno. Poczytaj wątki o niedziewicach . To kolejny powód do dręczenia innych osób . Tutaj jedni drugich gnoją bo nie mają pieniędzy. Ci co mają tutaj nie piszą bo muszą mnożyć dobytek a to pochłania czas i energię. Potem mogą robić castingi na żonę albo męża. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×