Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biednaaga

Facet nie chce się ze mną związac bo jestem biedna

Polecane posty

Gość gość
Jak ludzie naprawde sie kochaja to status materialny nie ma decydujacego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy. Jak nie masz pieniędzy bo sa przejsciowe problemy to ok . Ale jak np komuś żadna praca nie pasuje tobalqbym się być z kimś takim bo oprócz dwójki dzieci musiałabym utrzymywać trzecie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość miłością, ale bez pieniedzy nie wyżyjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś babe pożyczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma bab do pożyczania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ludzie naprawde sie kochaja to status materialny nie ma decydujacego znaczenia X Dokładnie tak :) Xx gość dziś Miłość miłością, ale bez pieniedzy nie wyżyjesz X W miłości praca obojga idzie na jedno wspólne konto np. On ma 1500zł + Ona ma 1500zł = 3000 zł razem :) Oplacają j e d n o mieszkanie :) Gotują w j e d n y m garnku :) Prąd płacą jak za j e d n ą osobę bo wspólna lodówka i gotowanie i razem w tym samym czasie przebywają w tym samy pokoju itd :) Więc nawet biedniejsi są razem bogatsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jedno zarabia 1500a drugie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam p*****le ,biedny patrzyl by tylko na moje pieniadze i sam by nie pracowal a bogaty mnie nie chce, wiec pracuje sama na siebie i mam wyj****e na glupich huji, w zwiazku powinno sie sobie pomagac wzajemnie, na tym polega milosc a nie zeby kogos wykorzystywac tylko dla pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pasozytuje na tamtej osobie ,sytuacja jest inna gdy oboje pracowali a jedno z nich stracilo prace, wtedy trzeba sie wspierac i szukac pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiat jest teraz omamiony mediami, portalami, pieniedzmi ,seksem i traci piekne wartosci no co jest z tymi ludzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efer6u787656434
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi; a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc. może was namierzyć i podglądać. Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+/(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... X Z czasem coraz więcej urządzeń posiada ukryte kamerki połączone z WIFI(telewizory, kuchenki etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super.jeszcze jakieś rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew człowieka zalewa jak taki prawie 40letni pasożyt pieprzy o miłości jak nastolatka. Czy ty sie kobieto z choinki sie urwałaś? No tak ty to nie będziesz marnować czasu na nic nie pewnego i najlepiej leżeć do góry brzuchem u rodziców, swoją drogą to mega poniżające mieszkać z rodzicami w tym wieku. Oczywiście można być inteligentnym bez studiów ale ty tą inteligencją nie błyszczysz, tylko kombinujesz co wziąć co wyciągnąć jak żyć bez wysiłku na czyjś koszt a jednocześnie zgrywać paniusie z wykształceniem jakbyś była po Oxfordzie. Kompletne dno. Spadam stąd bo szkoda sobie marnować nerwy do takiego tępego capa i tak nic nie dotrze, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego ten facet dalej z tobą jest? Dobrze mu obciągasz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak, agencje kosztują, a tak grosz zostaje w kieszeni. Chłop dawno się zadeklarował, że ślubu nie chce, tak mu dobrze na odległość i bez zobowiązań. Trzeba być desperatką by zgadzać się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dla tego to sa skutki grzechu ,po to bóg zakazał seksu przedslubnego jezeli powiecie ze sex po slubie a jest dla sexu to zerwie z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badmen
Huj mnie to obchodzi. Wyrypal bym cie, i dalej będziesz boliedna. Liczysz na darmowe datki? Jesteś tak perfidna że powinnaś wymalowac się i udać się pod bogaty dom by wyrwać bogatego męża, ty beznadziejna suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły policealne nic nie kosztują. Jak chciałaś być kosmetyczką czy florystką to mogłaś się uczyć. W dzisiejszych czasach liceum to żadne wykształcenie. Fakt, że czasem ludziom udaje się zarobić kasę bez szkoły, ale mają łeb na karku i konkretne umiejętności. Ty niestety nie masz nic, w dodatku jesteś już stara, zapewne nieatrakcyjna, a wymagania masz z kosmosu. Siedź dalej w domu, ale cudów nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajnik_
Autorko, nie wiem czego ty nie rozumiesz, patrząc na zawód twojego faceta można powiedzieć że on zbytnio kasą nie śmierdzi w takim stopniu żeby jakaś kobieta z klasą albo chętna nastolatka była nim zainteresowana a on od biedy sobie czasem ciebie puknie a ty biadolisz o jakimś ślubie i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biednaaga
mam was wszystkie głeboko w tyłku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem, skąd problem. Skoro jesteście autorko 6 lat razem, to chyba jest Wam dobrze? A jeśli nie, to dlaczego to tyle trwa? A jeśli tak, to co się zmieniło? I dlaczego ślub jest dla Ciebie taki ważny? Chodzi o wiarę? Sukienkę? Wesele? Może tu pieniądze nie mają znaczenia, tylko inna bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się do roboty głupia kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Dobra Rada 85
Autorko, już Ci wszyscy tak dobitnie napisali, co robisz źle, że sama nie wiem, czego Ty jeszcze nie rozumiesz? Masz 37 lat - dzieci brak i innych zobowiązań, więc już powinnaś mieć kilkanaście lat stażu pracy. Młodsza się nie robisz, więc tym bardziej powinnaś się ruszyć do jakiejś pracy. Z czego potem chcesz mieć emeryturę? Na studia nie poszlas, nie wiedzieć czemu, a szukasz roboty, jak byś przynajmniej 2 kierunki dobre skończyła. Jak ktoś chce pracować, to wszędzie pójdzie. Skąd Ty choćby na podpaski bierzesz? Od mamusi i tatusia? WSTYD !!! Na kurs nie pójdziesz, bo trzeba na to kasy. To skąd ją chcesz na ten kurs wziąć, skoro żadna praca Cię nie interesuje? Czego oczekujesz, jakiej pracy? Skoro kwalifikacji nie masz żadnych, kasy na kursy czy własną działalność też nie, a i chęci do pracy najmniejszej też nie masz? Odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
14:58 Wy też nie cieszcie się tak, bo jak ZUS upadnie to czy ja, czy wy i tak nie dostaniemy emerytury, a jak nie upadnie to jakoś sobie poradzę. Przecież są zapomogi a resztę sobie dorobię. Mówię o sytuacji, gdy już będę w wieku 60 lat. Poza tym jakoś sobie do tej pory radzę. Nie mam dużych wymagań, nie stroje się, mogę kupować ubrania w lumpeksie, to nie problem.Nie maluje się wcale, więc na makijażu i tak oszczędzam. Na laptop sobie sama uzbierałam, nawet na nim oglądam tv, a nie u rodziców w pokoju, innych zabytków mi nie trzeba. Dla mnie pieniądze są nieważne. A byle jaka pracę to mogę już jutro mieć, ale mam ambicje mieć coś lepszego. Jak kto nie ma wyjścia to wiem, że łapie się pierwszej lepszej pracy. Ja nie jestem w sytuacji podbramkowej. A z resztą temat nie jest o tym gdzie mam pracować, tylko o tym, że przez to ze jestem biedna mój facet nie wiaże że mną przyszłości. Jakbym miała pieniądze to już dawno mieszkalibyśmy razem.może nawet zgodził by się na dziecko, bo na razie kategorycznie odmawia. Może jednako powinnam zajść w ciążę, odstawić pigułki, nic by o tym nie wiedział? Wtedy mogłoby to go zmobilizować. Duzo małżeństw jest ze soba tylko dlatego, że kobieta zaszła w ciaże. Facet początkowo ożenił się na sile, ale potem się odmieniło i do dziś są razem, bo pokochał dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Dobra Rada 85
Nie, facet nie dlatego nie chce z Tobą być, bo jesteś biedna, ale dlatego, że jesteś leniwm smierdzacym, któremu się nic nie chce i który czeka, aż ktoś mu podstawi wszystko pod nos, da pracę nieadekwatną do tego, co umie. Myślisz, że uśmiecha mu się utrzymywać takiego nieroba, który nie mając żadnych kwalifikacji, ani chęci do ich zdobycia, siedzi w domu z założonymi rękami i uzala się, że chłop go nie chce utrzymywać? On już dzieci ma, kolejne - w postaci Ciebie do utrzymywania finansowego, niepotrzebne mu. Nie odpowiedzialas na proste pytanie - skąd bierzesz na podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
glupia ciotko pewnie jesteś starą raszplą która już nie miesiaczkuje i zadajesz idiotyczne pytania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahaha ona ma większe ambicje :D wiesz na takie jak ty max 5 dych z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutnaaga dziś ...Wy też nie cieszcie się tak, bo jak ZUS upadnie to czy ja, czy wy i tak nie dostaniemy emerytury, a jak nie upadnie to jakoś sobie poradzę... x Przez konieczność utrzymywania i leczenia takich śmierdzących nierobów, jak Ty, wszyscy już teraz mniej zarabiamy :(. x ...Przecież są zapomogi a resztę sobie dorobię... x Obciągając pijakom, za piątkę na flaszkę :P x ...Poza tym jakoś sobie do tej pory radzę... x Pasożytując na własnej rodzinie. To raczej logiczne, że ktoś, kto Cię zna, nie dopuści takiego PASOŻYTA, do własnej rodziny. x ...innych zabytków mi nie trzeba... x ZABYTKIEM, to już niedługo Ty będziesz :P x ...Dla mnie pieniądze są nieważne... x Bo NIGDY na nie , SAMA nie zapracowałaś. x ...mam ambicje mieć coś lepszego... x Ty nie masz ambicji, tylko marzenia śmierdzącego lenia :P. x ...A z resztą temat ... o tym, że przez to ze jestem biedna mój facet nie wiaże że mną przyszłości... x On nie boi się Twojej biedy materialnej, ale prawdziwej biedy intelektualnej i moralnej. Dajesz mu d_py i jest ok. Przestaniesz dawać, to podobne Tobie ścierwo, znajdzie w ciągu tygodnia :P. x ...może nawet zgodził by się na dziecko, bo na razie kategorycznie odmawia... x Kiedyś istniało prawdopodobieństwo, że podobne Tobie (ale 23-letnie) głupie, leniwe ścierwo, zaszło ze mną w ciążę. Przygotowałem sobie wtedy solidny sznur, bo wolałem śmierć, od życia z takim żywym g_wnem. x ...Facet początkowo ożenił się na sile, ale potem się odmieniło i do dziś są razem, bo pokochał dziecko... x Mojego kolegę pewna k_rwa tak załatwiła. Dzisiaj ona siedzi w wariatkowie, a on jest w tej chwili, na wakacjach z synem. Myślisz głupia k_rwo, że nie można pozbyć się takiej szmaty, nawet na zawsze :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuchy
Ta stara kurwa chce naciągnąć faceta na dziecko :D :D mógłbym cie tak wyruchać że nie mogłabyś chodzić przez tydzień ale na ciebie to bym nawet naszczać nie chciał, tyle jest młodych i chętnych że na chuj mi takie stare i paskudne babsko, lepiej pilnuj tego swojego ogiera bo jak sie zakręci koło niego jakaś małolata to zostaniesz na lodzie... dosłownie :D zostanie ci tylko kręcenie lodów na autostradzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnaaga
Ciocia Dobra Rada 85 dziś Nie, facet nie dlatego nie chce z Tobą być, bo jesteś biedna, ale dlatego, że jesteś leniwm smierdzacym, któremu się nic nie chce i który czeka, aż ktoś mu podstawi wszystko pod nos, da pracę nieadekwatną do tego, co umie. Myślisz, że uśmiecha mu się utrzymywać takiego nieroba, który nie mając żadnych kwalifikacji, ani chęci do ich zdobycia, siedzi w domu z założonymi rękami i uzala się, że chłop go nie chce utrzymywać? On już dzieci ma, kolejne - w postaci Ciebie do utrzymywania finansowego, niepotrzebne mu. Nie odpowiedzialas na proste pytanie - skąd bierzesz na podpaski? Słuchaj nikt mnie nie utrzymuje a na pewno nie mój facet. Jak znajde sensowną pracę to do takiej pójdę. Póki co, to matrochę pieniędzy, zawsze gdzieć albo dziecka popilnuje, albo postoje 3-4 miesiące w sklepie, to potem mi starcza na dłuższy czas. Jak mówie, dla mnie pieniądze są nie ważne, ja nie oceniam nikogo, czy jest biedny czy bogaty. Mieszkam w domu rodzinnym, a co to by byli za rodzice, którzy by wyrzucili dziecko z domu, skoro ono ma kłopoty z pracą? Rodzina musi sobie pomagać. A uciążliwym lokatorem nie jestem, sama sobie piorę, sprzątam. Oczywiście chętnie bym gotowała, ale to mamy królestwo, nie dopuszcza mnie do kuchnie, więc ja się nie wtrącam. Nie jestem wybredna jeśli chodzi o jedzenie, wystarczy mi chleb, ser, na obiad jakaś zupa, albo ziemniaki z surówką, nawet nie muszę jeść mięsa, więc nie zbiednieją przeze mnie. Moze jak bym dużo zarabiała to dorzucałabym się do wydatków domowych, ale nie mam za dużo, ale kiedyś na pewno to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×