Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sushi fan

Gdzie można zjeść najtańsze SUSHI w WARSZAWIE ???

Polecane posty

Gość sushi fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godne polecenia są restauracje SAKANA. W przeciwieństwie do tego co mówią, jedząc we dwoje nie wydamy tam 400zł a koło 40-50,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość des des
na stadionie 10 lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushi fan
dzieki edith 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://sakana.pl/ Tu jest adres. A sama restauracja jest cudowna, przy tych pływających łódeczkach sushi o wiele lepiej smakuje. Rozkosz dla podniebienia i duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomo
podobno kolo Centralnego na gdzies na tylach Mariotu jest jakas tania restauracja sushi. ktos kojarzy jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Sakanie ostatnio - jest przepysznie! Polecam też Akashię w Al. Jana Pawła. Na pewno tanio, ale trochę mniej smacznie, jest na Żelaznej, niedaleko skrzyżowania z Pańską, na przeciwko Roberta (?). Bardzo smacznie i w miarę tanio jest w Sensi Sushi na Drawskiej. Smacznego! FanKa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Nippo-Kan jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze watek, trochę umarł, no ale w sumie nie wiadomo do końca, gdzie w tej Warszawie jest najlepsze Sushi. Może ktoś by wrzucił nazwę i namiary na jakieś miejsce, które teraz ma dobra opinię i podaje smaczne sushi. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
W Warszawie robią chyba najsmaczniejsze Sushi w kraju. Z tego co wiem to bardzo dobrą restauracją jest Sensi Suhi, istnieje też u nich możliwość zamówienia jedzenia do domu:) No i mają duży wybór co też się liczy. A tak swoją drogą to dziwnie brzmi temat postu, prawda? Najtańsze sushi? Rozumiem w przystępnych cenach ale najtańsze? ja nie chciałabym jeść najtańszego sushi w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantonimkkka
Ja się raz pokusiłam na tanie sushi i tydzień leczyłam zatrucie pokarmowe. Lepiej wydać parę groszy więcej, a zjeść produkt najwyższej jakości. Ja lubię sushi w White Sushi w Warszawie. W tym roku widziałam, że wspierają WOŚP, można wykupić na Gruperze kolację dla dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uttllka
Też więcej nie pójdę na tanie sushi, było niedobre. Trzeba wybierać miejsca ze świeżym towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89Sylwester...
Prawie nie widać, że to reklama jakiejś speluny 🖐️ Topik sprzed 7 lat! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhomatka
Jesli powracamy do tematu - a macie akurat dzisiaj ochotę na dobre i tez niedrogie sushi - to polecam tą restauracje http://www.sushitekeda.pl/ W sumie dowiozą Wam tez jak nie chce sie Wam wychodzić z domu. Ale jedzenie rzeczywiscie jest pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka231
na portalu http://www.skubacz.pl/sushi/warszawa znajdziecie oferty suchi, kótre można zamówić przez internet, w seriwsie nie trzeba się rejestrować,dzięki czemu można szybko i sprawnie złożyć zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka 18
ja nie znam warszawy za dobrze więc nie ryzykuję i zawsze zamawiam na skubacz.pl wynajduje wszystkie lokale w pobliżu i ma ogromny wybór jedzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollllorova
Co do Tekeda sushi to koniecznie jak tam będziecie polecam mix łososiowy. Ja akurat zwykle zamawiam z tą rybką- i ten zestaw jest naprawde mega dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam tensushi na Bemowie:) pychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kiwaccka
Jesli bedzie juz we wspomnianej restauracji Tekeda to z mojego doświadczenia z różnymi smakami polecam sushi ze szparagami, oczywiscie to danie sezonowe- ale warto poznac tak doskonały smak. Ja je uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurski
Najlepsze i najtańsze sushi znajdziesz w restauracji Tensushi. Gdy mam czas chodzę do tego cichego miejsca z znajomymi. Obsługa mają uprzejmą, dbają o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tokio ekspres w zlotych tarasach,a w sakanie to zdarzylo mi sie wydac tysiaka na trzy osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jadam czasem z tensushi. sushi naprawde warte polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TenSushi na Bemowie, ceny mają rozsądne jak na sushi a i można wybrać się w dzień w którym obowiązują promocje- wyjdzie całkiem tanio. Jak dla mnie najlepsze sushi w Warszawie! :) Poza tym w środku jest taki niesamowity nastrój :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie tensushi, używają tam pospolitych karpi, a w dodatku jakiś frajer podbija temat sprzed 6 lat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unikajcie tensushi, używają tam pospolitych karpi, a w dodatku jakiś frajer podbija temat sprzed 6 lat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllla1
Dla mnie tylko i wyłącznie Tekeda Sushi na Starówce. Nie ma dla mnie lepszej japońskiej restauracji w mieście i naprawde jesli szukacie dobrego jedzenia i miedzy innymi najlepszego tatara z łososia to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Kinga94
Polecam restauracje Tensushi. Ceny są bardzo niskie, a takich świeżych i smacznych potraw nie zjecie w żadnym innym miejscu jestem tego pewna. Oprócz tego jest możliwość zamówienia potraw do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mankaaaaa
Ja często bywam w Besuto Sushi ;) Fajna restauracja ze świetnym wystrojem i co najważniejsze oferują smaczne sushi z samych świeżych składników. Byłam już w wielu restauracjach ale tam sushi smakuje mi zdecydowanie najbardziej. I co ciekawe mają bug cuisine czyli w poniedziałki i wtorki można spróbować potraw z wiecie czego? z Owadów ! :D W przyszłym tygodniu idę spróbować. W Azji to jedzą to ja również się odważę ! A co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy najtansze, ale na pewno bardzo dobre sushi w tensushi jest. cena tez nie jest wygórowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adameczka123
Moim zdaniem nie warto patrzyć na to gdzie jest najtańsze sushi ale patrzyć na to gdzie jest najbardziej świeże i najsmaczniejsze :P Ja w ostatnim czasie lubię odwiedzać Besuto sushi bar na Nowym Świecie - wszystko ładnie podane,. menu bogate, atmosfera miła. W w poniedziałki i wtorki serwują kuchnię bug cuisine - orientalne potrawy z owadów. Któregoś dnia zamierzam się wybrać aby spróbować bo zastanawiam się jakby to smakowało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×