Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko mam..

Gdzie pojechać na wycieczkę z dziećmi? Proszę o propozycję!

Polecane posty

Gość Pytanko mam..

Gdzie polecacie pojechać na wycieczkę 3 dniową z dwójką dzieci 7 i 4 latkiem aby się nie nudzili i coś ciekawego zobaczyli? Napiszcie proszę propozycję może już gdzieś byliście wiecie jak to z dziećmi jest w jednym miejscu nie usiedzą. Dodam że jesteśmy z pomorza, wycieczki za granicę nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam..
Czekam na propozycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mala miiiii
może kaszuby? :) np Bory Tucholskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama początkującej kierowcy
do biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam..
o ten park miniatur to już coś, dziękuję rozważę. Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze malbork po drodze
moim sie bardzo podbalo. Zoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaaaaaaaaaaaa
marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam..
W ZOO i na zamku w Malborku już byliśmy, ale dziękuję za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam..
To żadne prowo , po prostu pytam chcemy zabrać dzieciaki na 3-dniową wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość park dinozarow?
park dinozaurow w łebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam..
może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiałabym na agroturystykę, niech dzieciaki poobcują z przyrodą, zobaczą krowy, konie, kury... poszaleją trochę na powietrzu. Ofert jest masę i są dość tanie - dziadek google nie gryzie, więc wpisz szukaną frazę i wybierz lokalizację. Udanego pobytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfisdfbiodfbosdnosdfjnsf
do "pytanko mam"- może nie na temat, ale skoro jesteś znad morza to jeśli możesz napisz gdzie warto na wakacje pojechać, chodzi raczej o mniejszą albo nie najpopularniejszą miejscowość (Międzywodzie?, Dźwirzyno?). I jeszcze jedno- czy to prawda o czym trąbią w internecie i tv,że ciężko będzie o noclegi w tym roku? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfui78o
do warszawy pod pałac prezydencki, tam sie zawsze dużo dzieje i nie będziecie sie nudzic :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam..
Polecam Ci Krynicę Morską, Stegnę Gdańską ogólnie Mierzeje Wiślaną, A jeżeli chodzi o noclegi to wiadomo w pensjonatach to już wszystko zajęte tam jest rezerwacja. Natomiast na prywatnych posesjach śmiało są jeszcze miejsca Zresztą bardzo dużo zależy od pogody jak jest gorąco to i wczasowiczów masa i wtedy ciężko z noclegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka596867
A w miejscowości Szymbark byłaś ? Stoi tam dom do góry nogami bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że trzeba dzieciakom pokazać jaka Polska jest piękna i zwiedzić jakieś ciekawe miejsca w naszej ojczyźnie Kraków, czy piekne parki narodowe w poszukiwaniu interesujących wycieczek ja polecam portal nextur z dużą ilością propozycji na wycieczki w najciekawsze miejsca Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labamba ma rację, w Polsce jest cała masa ciekawych i pięknych miejsc :) moje maluchy uwielbiają wszelkie parki rozrywki, no ale wiadomo - wiele z takiej wycieczki nie wynoszą. ale ale, odkryliśmy niedawno Zatorland z ruchomymi dinozaurami :) nauka i zabawa w jednym, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimli
Raczej w Polskę - polskie BP padają jak kawki, nie wydam kilku tysięcy na wyjazd bez pewności, że gdzieś pojadę. Wybraliśmy Bieszczady, konkretnie - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php 1000 złotych za 4 dni dla 4 osób, z basenem i masą atrakcji. Nigdzie niczego lepszego nie znaleźliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Bałtowa park dinoaurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam Kompleks Zagroń w Istebnej-Beskid Cieszyński.Piękne,górskie krajobrazy,z dala od miejskiego zgiełku.Według mnie to idealny obiekt hotelowo basenowy dla rodzin z dziećmi.5 dni temu razem z moją 4-letnią córeczką gościłam w Zagroniu i jestem zauroczona tym miejscem.Moc atrakcji dostarczył nam AquaPark ze zjeżdżalnią,saunami,jacuzzi,grotą solno-skalną itp.Dodatkowo widziałam,że wkrótce mają otworzyć basen na zewnątrz z mini plażą. :)W restauracji zasmakowałam pysznych,regionalnych potraw.Nie brakuje tam także przysmaków dla najmłodszych gości.Jeśli ktoś szuka miejsca,gdzie mógłby wybrać się na fajny wypoczynek z rodzinką,to jest to wręcz idealny pomysł na wymarzony urlop w mocno promocyjnej cenie.Moja córka to wulkan enerii,a w Zagroniu nie nudziła się ani przez chwilę.Obok restauracji znajduje się plac zabaw z trampoliną i huśtawkami.Na mnie jednak największe wrażenie zrobił Mini ZooPark,gdzie oprócz klasycznych zwierzątek można było tam spotkać egzotyczne strusie.Podkeślę fakt,że te wszystkie dodatkowe atrakcje są w ramach pobytu.Gorąco polecam ten obiekt,wróciłam wypoczęta i zregenerowałam siły,a dzięki tamtejszym masażom w Meridian Centrum Zdrowia i Energii pozbyłam się bólu kręgosłupa.Pozdrawiam Agata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też zależy w jakim wieku jest dziecko i ile mamy wolnego czasu. Ja niestety nie mam go za dużo, ale fajnie jest się wyrwać chociaż na kilka dni i byliśmy w Krakowie, bardzo fajne miasto dużo atrakcji i mieszkaliśmy w tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ gdzie wszędzie było blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mroziak
Polska, u nas to będą Bieszczady, u nas również można na poziomie wypocząć. My będziemy z dziećmi o tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Z basenem, plażą i atrakcjami. Ktoś jeszcze odwiedza te okolice w połowie lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wetline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pomorzu polecam Szymbark - dużo atrakcji w jednym miejscu: zwierzątka, ciekawostki historyczne, las, przyroda, dom do góry nogami. Dla dzieciaków dużo zabawy a dla ciebie mało zachodu z szukaniem im rozrywek. Trochę dalej może być Toruń - muzea są przystosowane do wizyt małych dzieci i można tam fajnie spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeeeska
My wróciliśmy z weekendowej wyprawy do parku Zabaw Zatorland. Było rewelacyjnie, bylismy z dziecmi ale sami wybawiliśmy sie świetnie. Naprawde godne polecenia miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawiam, gdzie na święta uciec z dzieciakami. Marzy mi sie Majorka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika66
Majorka fajna sprawa, ale trochę to kosztuje. Ja na święta jadę do Malwy w Świeradowie Zdroju http://www.pensjonat-malwa.pl/. Moje dzieci uwielbiają jeździć koleją gondolową i o dziwo nawet nie wybrzydzają jedząc tam obiady, co w domu jest normą. Kiedy już zasną mamusia idzie na masaż i się zrelaksować. Najważniejsze jest to, że nie kosztuje mnie taki wypad zbyt dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja mam zamiar zabrać dzieciaki do Poznania w lutym:) Udało mi się znaleźć bardzo tani ale ładny hotelik na http://nest.poznan.pl/ Znajduje się on blisko centrum - Jeżyce, więc wszędzie można iść na pieszo. Już dawno nie byłam w Poznaniu a mam do tego miasta duży sentyment. Mam nadzieję, że maluchom się spodoba bo czeka nas wiele atrakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×