Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jacy tak naprawdę sa ślązacy, czyli hanysy?

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakichś hanysów lub macie rodzinę na śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanysy to banda debili i folksdojczów, nienawidzących Polski i Polaków.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dej se pokój!!! Daremni, smutni, żałośni!!!!! Ożeniłam się ze ślązakiem!!!! Większego nieudacznika to chyba ni ma!!!! Trza na nich tyrać i jeszcze wszycho w doma zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zupełnie jak w "Świętej Wojnie". PS. Jedyny słuszny Śląsk, to WKS Śląsk Wrocław.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobni do Żydów tak cię omotają i zbajerują że nie będziesz wiedział co jest prawdą a co nie no i trudno przez to jest ich zapomnieć bo takiego drugiego mistrza w bajerze trudno spotkać, trzeba na nich uważać bo robię wodę z mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda nienawidzą Polski i Polaków;/ Masakra jakaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybnicki działacz RAŚ, Paweł Polok, znany szerzej z roli listonosza Johnny'ego we wspomnianym serialu "Święta Wojna", powiedział kiedyś, że "Polska to wersalski bękart".:o takie właśnie są hanysy.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Polska dała Śląskowi, a co zabiera? Odpowiedzcie sobie na takie pytanie. Ja w pewnym sensie rozumiem ich. Ale, żeby to zrozumieć, trzeba tu zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wujka hanysa. Ciotka żałuje, ze za niego wyszła! Własnie jak ktoś wyżej napisał: nieudacznik, leniwiec- tylko siedziałby przed telewizorem lub na kanapie leżał. Pracuje jako ochroniarz za ok. 1000 zł, nie utrzymałby za to rodziny- ciotka musi pracować cięzko, by wyżywić dziecko, siebie, mieszkanie utrzymać. jego pieniązki tylko na papieroski idą. Wciąż ma mnóstwo planów, jak poprawić swoją sytuację, ale nie zrealizował od lat żadnego- nie znalał lepiej płatnej pracy- tylko w ochronie siedzi, a nocami tam śpi w tej swojej budce ochroniarskiej. Z domu nauczony, ze kobieta jest od usługiwania, a facet to święta krowa- taką mentalnośc mają ślązacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam kilka lat i nie rozumiem! Ślązacy to patologia! Przyjezdni na nich robią!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadkę ze śląska- starsza już kobietę. Strasznie wredna! Wszystkich obgaduje, plotkuje, wszystkimi się interesuje. Jest bardzo nietolerancyjna. Np. oburzyło ją to, ze ja nie wpuszczam kolędy, że w niedzielę pranie powiesiłam na balkonie- a nie wypada! Mieszka z synem- rozwodnikiem. To typowa śląska rodzina. Ona temu synowi usługuje, jedzonko pod nos podtyka- jak małemu dziecku. Syn też wredny, awanturnik, straszny cham, przeklina głośno na cały blok- jak mu coś nie wyjdzie, lub przeklina w oknie, gdy ktoś zaparkuje samochód na jego miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mieszkam kilka lat i nie rozumiem! Ślązacy to patologia! Przyjezdni na nich robią!!!! x Widocznie piszemy o dwóch różnych miejscach. Przyjezdni faktycznie mogli rozleniwić miejscowych, tak działa zalew emigrantów. Brytyjczycy również rozleniwili się i gorszą robotę zostawili przyjezdnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża ze śląska! Teściowie to straszni prostacy, ciągle wyzywają swoich sąsiadów od goroli, przeklinają bardzo, chłopy piją, nieszanują kobiet w tej rodzinie. Rodzina od pokoleń górnicza. Byłam młoda, gdy weszłam w tę rodzinę. dziś jestem po 40 i bardzo żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam parę Ślązaków na wyjeździe, facet stateczny, zapatrzony w swoją połowę obsypaną przez niego złotem. Nie wiem jak mam odnieść się do waszych wpisów, może" wszędzie czarna owca się trafi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale miałam szczęście że nie wyszłam za Ślązaka skoro wszyscy to takie nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacyś tam porządni pewnie i są, ale w większości to degeneraci, a wspomniany już Paweł Polok z RAŚ, oprócz nazywania Polski "wersalskim bękartem", parę lat temu nagrywał i wrzucał antypolskie filmiki.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jacyś tam porządni pewnie i są, ale w większości to degeneraci, a wspomniany już Paweł Polok z RAŚ, oprócz nazywania Polski "wersalskim bękartem", parę lat temu nagrywał i wrzucał antypolskie filmiki.pechowiec.gif x Politykierzy wszyscy jednej maści, nie warto traktować poważnie ich a szczególnie ich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chlopaka nad Podkarpaciaka. Kobitki wychodzcie za mezczyzn z Podkarpacia. Robotne, sprytne, i do tanca i do rozanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie ma chlopaka nad Podkarpaciaka. Kobitki wychodzcie za mezczyzn z Podkarpacia. Robotne, sprytne, i do tanca i do rozanca. x Pochodzę z Podkarpacia, a męża mam ze Śląska i nie narzekam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo widzi Pani, 50 % paninego zwiazku to wspomniane Podkarpacie. Nie moglo sie nie udac :D Ahoj, ziomalko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc, z zeglarskim pozdrowieniem A.H.O.J. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, cenzura szerzy się na całego:). Pozostaje orientować się co autor miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to z okolic Lasow Janowskich. Hej, hej, oj dana dana. Lasowioki gora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z Katowic. Urodziłem się tutaj, ale moja rodzina stąd nie pochodzi. Nie raz słyszałem docinki, ze jestem gorol, nieczłowiek itp. Nie cierpię ślązaków za tę nietolerancję właśnie. Moi rodzice to samo- właśnie to ich do ślązaków zraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ja z Katowic. Urodziłem się tutaj, ale moja rodzina stąd nie pochodzi. Nie raz słyszałem docinki, ze jestem gorol, nieczłowiek itp. Nie cierpię ślązaków za tę nietolerancję właśnie. Moi rodzice to samo- właśnie to ich do ślązaków zraziło x Nigdy nie spotkałam się z dyskryminacją na Śląsku, to dziwne, bo przecież to nie jest rozległy region.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej dzielnicy- Szopienice, jest to niestety nagminne, że nie toleruje się przyjezdnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zastanowila was ta nietolerancja? Skad sie wziela? To wam powiem. Poprzyjezdzalo buractwo z calej Polski, tak buractwo. Sloma im z butow do teraz wystaje. Pozabieralo miejsca pracy, mieszkania ,a do tego jeszcze bylo to bardzo roszczeniowe itp. Nie opowiafajciw o nietolerancji, bo w kazdym wiekszym miescie gdzie jest duzo naplywowej ludnosci, jest dokladnie to samo, ze strony "rdzennych" mieszkancow. Warszawa calyczas ze slaska ciagnela co sie da, to sie nie dziwcie , ze powstalo takue cis jak RAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A nie zastanowila was ta nietolerancja? Skad sie wziela? To wam powiem. Poprzyjezdzalo buractwo z calej Polski, tak buractwo. Sloma im z butow do teraz wystaje. Pozabieralo miejsca pracy, mieszkania ,a do tego jeszcze bylo to bardzo roszczeniowe itp. Nie opowiafajciw o nietolerancji, bo w kazdym wiekszym miescie gdzie jest duzo naplywowej ludnosci, jest dokladnie to samo, ze strony "rdzennych" mieszkancow. Warszawa calyczas ze slaska ciagnela co sie da, to sie nie dziwcie , ze powstalo takue cis jak RAS. x Warszawa ze Śląska cały czas ciągnie, dlatego nie dziwię się, że walczą o autonomię. Ale nie pozwolą im na to, bo Polska bez Śląska zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×