Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sgghd

jakie bajki, filmy animowane polecacie

Polecane posty

Gość sgghd

najlepsza kung fu panda najgorsza szeregowiec odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgghd
mial byc szeregowiec dolot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi ::::
najlepszy ratatuj madagaskar epoka lodowcowa shrek najgorszy gnijąca panna młoda shrek 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika-> weronka
fajne sezon na misia, sezon na misia 2 jak wytresować smoka epoka lodowcowa 1,2,3 potwory i spółka księżniczka i żaba planeta 51 - trochę zbyt oczywiste odlot - super klopsiki i inne zjawiska pogodowe piorun podniebna poczta kiki - Japońska, skok przez płot astro boy załoga g wall-e stalowy gigant mój brat niedźwiedź alvin i wiewiórki kung fu panda i wiele innych disney kopciuszek, Bambi, itp w zależności dla kogo młodsi, starsi czy dorośli? muminki, gumisie, smerfy a dla dorosłych sztuka spadania, metropolis, szkarłatny pilot kowboj bebop,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika-> weronka
baranek szon czy jak tam się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ide na 11 wystarczy
Toy Story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda236323
Bajki mojego dzieciństwa które kochałam AKADEMIA PANA KLEKSA Pan tik tak troskliwe misie Kulfon i Monika muminki.smerfy. Ćwir ćwirek. A najpiękniejsza moim zdaniem bajka(mam do niej sentyment) to FILEMON I BONIFACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *monica bellucci*
"Dzielna pani Brisby" - starsza, ale najlepsza bajka animowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy wiek na
najlepsze: naruto, sailor moon, berserk, death note, bleah najgorsze- pokemon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksa112
moje ulubione bajki jak byłam mała to fraglesy gumisie smerfy mapecietka pełzaki koto pies imagiczny autobus wszystkie bajki disnea tych bajek było więcej ale jakos te pamietam do dziś a jeszcze ale to niebajka tylko film-serjal swiat noęsęsów u stiwęsów to sol bajki to były bajki a teraz puszczaję jakies same głupoty tamte przynajmiej coś dawały tym dzieciom a teraz ja tego nierozumiem jak mozna ogledać ed ed ieddy dzony brawo atomówki czy fanbon i czamczam teraz moim zdaniem te kanały dla dzieci prubuję sie prześcignęś w wielkiej głupocie zaduzo teraz w tyc bajkach przemocy ale to tylko moje zdanie każdy ma prawo do własnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jestem normalna
o to dluzsze bajki jezeli chodzi ot: SHREK- zwalszcza 1 i 2 odlot madagaskar 1i 2 kung fu panda epoka lodowcowa najgorsze Wall-e ratatuoille czy cos takiego bee movie taki o pingwinie ,nie pamietam tytulu z takich krotkich to; Simpsonowie South park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek11
JA POLECAM - kudłaty zaprzęk -film o przczołach niewiem czy taki tytuł - norton słyszy ktosia - fieasz i feb - księżniczka i żaba - anastazja - tarzan - krol lew 1 2 3 częsci - epoka lodowcowa ale 3 - toy story 1 2 3 częsci - gwiezdny zapszęk ale nejestem pewna czy tak sie nazywał ten film odradzała bym dawno temu w trawie i epoke lodowcowol 1i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalecę klasyką
Może by tak "Wilka i zająca" - ze względu na koloryt epoki jest interesująca także dla dorosłych, według mnie, a dla dzieci ma spore walory edukacyjne. Zauważmy: to jedna z niewielu bajek opartych na schemacie gonić-uciekać, w której goniący nie spotyka się z drastyczną przemocą, usprawiedliwioną wszak tym, że przecież on jest zły, więc można mu nawet kowadło na głowę zrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera von psycho
nightmare before christmas gnijąca panna młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek11
polecam ratatuj auta kudlaty zaprzęk małoł syręke 1 i2 częsci kopciuszka 1i2 części magagastar1i2 czesci król lew 1 2 3 części aparatka pełzaki fraglesy koto pies czerwony kapturek królewna śnieżka i 7 krasnoludkow kot w butach historja prawdzia niewiem czy to terz zalicza sie do tej kadegorji alwin i wiewiurki 1i2 częsci i artur i miminki odradzałabym dawno temu w trawie i czerwony kapturek historja prawdziwa niezbyt to fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek11
artur imimini najlepsze i fraglesy i anastazja polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka1sa@3333
-dom dla zmyslonych przyaciuł pani foster -mapecietka -iniema mocni -ratuku jestem rypkoł -kopcuszek - kim kolwiek -szrek 1 2 3 4 części -wymiennicy -sztruksik -babar -koto psa -pełzaki -pitaszki -traszke neda -tajemniczy swiad misia bęnamina -wrużkowie chszestki -z życia nastoletiego robta -strazak sam -marta mówi -świat małej księziczki -karol do kfadratu -krowa i kurczak -król lew 1 2 3 czesci -epoka lodowcowa 3 -norton słyszy ktosia -sabrina nastoletnia czarownica -nezłykły prezent ksiezniczki -miś w niebieskim domu -antek mrówka - bob pudwiczy -koszmarny karol bajka animowana anie ksiezka -fineasz i ferp -kafe myszka -dzorcz niewelki -bochaterscy ratowicy -mustank z dzikej doliny -smerfy -klan na drzewie -dzony test -buli -nowa szkoła króla -nowe zaty króla -zakochany kudel -kupuś puchatek -kubuś buchatek i chefalumpy miś papinktoń - księżniczka i żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka1sa@3333
fraglesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina25ww
Pamiętacie taką bajkę japońską pt: Dragon Ball ? ostatnio pokazałam koleżance na komórce jeden z odcinków, rozkleiła się od razu, ahh te wspomnienia... -------------------------- www.dragonballzodmalwi.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windex
wszystkie disnejowskie mają swój urok, chociaż te pixarowe coraz częściej mi się podobają. w przyszły wtorek mają być „iniemamocni na hbo po 18. dzieciak się pewnie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreskomanka
Serie: Danny Phantom Wróżkowie Chrzestni Kim Kolwiek X-men Ewolucja Turbo Dudley Avatar Legenda Aanga Sonic X Amerykański Smok Jake Long Karol Do Kwadratu Podwójne Życie Jagody Lee Martin Tajemniczy Ben 10 (ale ten pierwszy i oryginalny) Magi-Nation Phineas i Ferb Legenda Tarzana Marta Mówi Pełnometrażówki: Ratatuj Wall-e Yobi Lis o Pięciu Ogonach (koreańskie) Shrek Jak Wytresować Smoka Odlot Tarzan Iniemamocni Film O Pszczołach Najdurniejszą kreskówką bezkonkurencyjnie jest Spongebob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola-kola
W telewizji n od 1 stycznia startuje nowa pozycja dla najmłodszych- Nick Jr. to kanał skierowany do najmłodszych widzów w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców. Wszystkie audycje nadawane są w języku polskim 24 godziny na dobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjghnfgj
Herkules!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×