Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapach potu i moczu nie liczy

jakie perfumy uzywacie i czym dzis pachniecie kafeteriuszki?

Polecane posty

Gość zapach potu i moczu nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor Heys
moje ulubione Gucii obydwa Rush, J'adore dzisiaj, ulubione tez Lacoste Peur femme women , mex women , 5 aleja, w sumie amore amor, lubie gosh she.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anizette
escada sunset heat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie uzywam:gucci eau parfume II , elizabeth arden 5th avenue bardzo lubie tez elizabeth arden provocative woman oraz green tea, czasem hugo bossa, euphoria 2 ck tez ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywam Kenzo :) Kiedys uzywalam Kenzo Jungle ale szybko przezucialam sie na Kenzo Flower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELINE DIONE I NAOMI CAMBELL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anizette
kenzo jungle ładnie pachnie, ja też kiedyś używałam ale za bardzo intensywny jak dla mnie. Ale pieknie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anizette -> ja tez uznalam ze za mocny, czasem az sie krecilo w glowie :P A na Kenzo Flower trafilam przypadkiem. Nie bylo K.Jungle w sklepie wiec wzielam na sprobowalnie K.Flower i tak juz zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua di gio...armaniego...zapach meski...ale lubie...bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam sezon na CK One i Jil Sander SPORT obydwa zapachy są cudowne i bardzo trwałe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor Heys
a lempicka? uzywa ktos takiego zapachu?jest słodki i intensywny.podoba wam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie parę dni temu wpadłmi do nosa zapach lempickiej... i chyba sobie kupię... tylko mam problem z nazwami, bo są co najmniej 3 kolory opakowań i gubię się w tym... jak si e nazywa ta wersja szaroniebieska? (nie turkusowa i nie fioletowa ciemna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor Heys
są faktycznie dwa rodzaje L lempicka i chyba lempicka Lolita,..ja kupuje w rozlewni perfum i w taki sposób testuję bo juz nie jedno opakowanie oddałam mamie, więc oryginałów drogich nie kupuję.szkoda kasy jaby sie okazało ze mnie mdlą. Tak było z Ralpf , okropne są larpha lurena.i indiana sumer presilli czy black - cindy crowford.Nie moje zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie parę dni temu wpadłmi do nosa zapach lempickiej... i chyba sobie kupię... tylko mam problem z nazwami, bo są co najmniej 3 kolory opakowań i gubię się w tym... jak si e nazywa ta wersja szaroniebieska? (nie turkusowa i nie fioletowa ciemna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela Sabatini
Private Edition... Bruno Bannani, gucci rush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj CK Eternity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
smiley :) ja kupilam tez ostatnio taki wynalazek :Emanuel Ungaro Apparition ogolnie ladne , ale jakby ciut za slodkie poza tym Lovely SH Parker i moj ulubiony zapach Coco Chanel Mademoiselle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taylor Heys
euphoria jest bardzo ciepła słodka, i ponoc kazda kobieta ją swgo czasu miala jak była na topie. Moze i na mnie przyjdzie czas jak juz sie wam znudzi? :)niechciałabym pachniec na przystanku tak samo jak co druga dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cacharel
amor amor i noa i z avonu pur blanca i perceive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cacharel
ładne jest tez lancona miracle i c.claina eternity. oraz fragonarda sa piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KłAMCZUCHY
tak tak, znacie te wszystkie nazwy, Kenzo, Dior Jean Paul Gaultier...wszystkie tego uzywacie, wszystkie tym pachniecie. Tylko dlaczego zadna z was się nie przyzna, ze uzywa podrób bazarowych? Nie uwierzę, ze wszystkie zasuwają po mieście pachnąc burberry. Po co te kłamstwa. Wstyd sie przyznać do tego, ze was nie stać? Bo oczywiscie sa dziewczyny, które używają markowych, ale jest ich niewiele. Założe sie, ze te, które tu najwiecej marek wypisują i sie przechwalają w rzeczywistosci używają bazarowych wersji perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj zdziwilabys sie kazdy sadzi wedlug siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiscie mam cacharel
promsesse... ale juz sie koncza:( ale wydaje mi sie ze poprzednika ma racje... watpie aby kazda z was pachniala takimi perfumami !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KłAMCZUCHY
więc dlaczego jest tyle straganów z podróbami za 20 złotych? Popyt napędza podaż, prawda? gdyby tak jak mówisz nikt tego nie używał to przemysł podróbkowy by padł a ja sie przyznam, używam podróbek, nie muszę ustawiać na półce w widocznym miejscu markowych flaszek, zeby mi zazdroscili. Jedyne jakie mam oryginalne to yves saint laurent opium. I to dlatego, ze podróby szybko wietrzeją i mi nie podchodzą...troche się różnia od oryginału. Nie czuję potrzeby wydawania 200zł na perfumy, skoro za te samą cenę mam łikend nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to juz wasza sprawa :D niedowiarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×