Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_ pestkaaa_

Jestem po nieudanej operacji plastycznej. nie chce żyć ;(

Polecane posty

Gość smutna_ pestkaaa_

jestem w silnym dołku ... :( mysle nawet o samobójstwie ale nie mam odwagi... nie wiem co moge jeszcze napisać nie wiem jak zacząć żyć normalnie , funkcjonować jakoś. kierowały mną kompleksy :( choć przed i tak dobrze nie wyglądałam i miałam silną depresję i myślałam ze operacja mi pomoze ale nie...najwidoczniej nigdy nie mialam byc szczesliwa , to mialo sie nie udac :( Teraz chciałąbym by ktoś mi pomogł , wsparł :( Chyba nigdy nie dojde do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaa1990
A co się dokładnie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
to ,że chciałabym być piękniejsza a sie oszpeciłam bardziej niż wyglądałam przed :( są jakieś ośrodki wsparcia dla takich osób jak ja :( ? bo chyba sama nie udziwgne juz tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
nawet rodzina sie na mnie wypięła , stwierdziła ,że sama jestem sobie winna. może i racja ale nie cofnę czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polot42
a co operowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam takie akcje
Myślę, że Ty nie powinnaś iść na operację ale do bardzo dobrego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaa1990
A co to za operacje plastyczne?Jak wygląda a jak miało wyglądać?W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś myślałam,że jestem tak brzydka,że nie powinnam wychodzić z domu :) ale później stwierdziłam,iż po świecie chodzi tylu zbokoli,że na pewno któregoś podnieci moja brzydota ;) pomyśl o pozytywach :) teraz uroda to banał, a wybitna brzydota to atut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluchaa
Jaką operację miałaś i co zchrzanili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
odradzam takie akcje trochę za pozno na tą mądrość :( nie chce sie rozpisywać nad tym co operowałam. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
zresztą wcześniej też byłam w dołku z powodu mojego kompleksu ale jednak nie aż takim :( nie wiem czy byłam próżna czy biedną zakompleksioną kobietą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego pozwij do sądu. Pokaż w sądzie zdjęcia przed operacją. niech ci zwróci pieniądze za operację, odszkodowanie na poprawkę u innego chirurga i zadośćuczynienie za depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
ostry gracz nie... nie znam tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
tylko ,że jak to mi powiedziano moje powikłanie jest częste i lekarz za to nie odpowiada bo bylam swiadoma ryzyka ze wsytapi :( taka umowa podpisalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
myślałąm ,że sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy u kogo się operowałaś
smutna_ pestkaaa_ wielu teraz partaczy łasych tylko na kasę, poczytaj na dziale chirurgia plastyczna jak jest w tym zawodzie.wielu to dna nie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Autorki topik
W Polsce nie wygrasz z lekarzami , zwlaszcza z plastycznymi :O to wiem na bank , smutne ale tak tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
najgorsze jest to ,że oprocz wyglądu stan zdrowia (nie tylko psychicznego) został narażony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
to nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Autorki topik
samobojstwa po operacjach plastycznych zdarzaja sie dosc czesto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
ja nie chce z nikim wygrywać bo wiem ,że nie mam szans na żadne odszkodowanie. podpisalam umowe i nic juz nie zrobie prawnie a nie stac mnie na adwokatow zreszta jak to ma sens jak i tak podpisalam jednoznaczna umowa ...pytanie tylko co moge zrobic zeby zaczac normalnie zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
ktoś pisze tu za mnie wcale nie twierdze ,że to nos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
rodzina też mnie obwinia ,że teraz cierpie przez własną próżność. Nie wiedzą jednak ,że wcześniej też cierpiałam ;( Chyba tak miało być ,że jedni ludzie rodzą sie do tego ,że mają mieć w życiu pecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie powikłania? Jakby powikłania były częste, to by była operacja chirurgiczna, a nie plastyczna. To jest różnica. Chirurgia plastyczna, to zabiegi kosmetyczne. Tylko stan ropny może być z winy pacjentki jeśli nie przestrzega zaleceń lekarza. Jeśli lekarz coś spartolił, to żadna umowa go nie ratuje. Zawsze jako konsument masz prawo do reklamacji i dochodzenia odszkodowania. Kodeks cywilny i przepisy konsumenckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
i nie chcę nikgo zniechęcać do operacji..być może ja miałam okrutnego pecha :( zresztą zawsze go miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się uspokój. Pierwsze wrażenia to brak chęci do życia. Potem się przyzwyczaisz i zaczniesz sobie na spokojnie zbierać na poprawę tego. Wszystko spartaczone można poprawić. Chyba, że ci odciął nogę i wyrzucił do śmieci. Dobrego chirurga ciężko znaleźć. Trzeba naprawdę dobrze szukać, pytać kobiet operowanych i na żywo obejrzeć u nich efekty operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×