Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_ pestkaaa_

Jestem po nieudanej operacji plastycznej. nie chce żyć ;(

Polecane posty

Gość wifigdansk
małe sprostowanie-prawo do poprawki ma się zawsze-nie tylko do roku po operacji,mialam na mysli poprawkę darmową.( bo jak juz się placi te kilka tysiecy to nie po to,by zbierac potem na nastepnego lekarza). swoją droga trudno uwierzyc,ze autorka zaplacila krocie (bo operacje plastyczne nie sa tanie) i nie zadala sobie trudu by się jakos zabezpieczyć przed takim efektem,jaki teraz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk to jest mozliwe
zobacz na temacie w dziale ''chirurgia plastyczna'' :O ehhhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwi nie idą na operacje
plastyczna, ale na pewno nie osoby z DEPRESJĄ moja kolezanka, ktora miala depresje z powodu wlasnie nosa i chciala go sobie zoperowac poszla do bardzo dobrego lekarza i powiedziala mu, ze ma z tego powodu depresje on, najpierw kazał jej isc do psychologa na rozmowe, dopiero pozniej zgodzil sie ja operowac a wiec wiem co mowie konował zgodzi sie leczyc nawet umierającego bez szans na przezycie, jesli ma dostac za to szmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @01
Ja tez nie chce zyc tak dalej. Mialam operacje nie udana w tym dwie poprawki. Ciezka depresja. Problemy mnie przerosly. Nie radze sobie, ani zaden psycholog nie jest w stanie zaltawic sprawy. jedyna szansa to naprawa tego co zostalo zniszczone. Myslalam juz wielokrotnie aby odebrac sobie zycie, bo nie daje rady meczyc sie tak dalej. Czuje sie jak potepiona. Kazdy nowy dzien to kolejny dzien mecarni. Ile mozna tak zyc? Kiedys moja psychika juz tego nie udzwingnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos.uroda
zapraszam do współpracy! Czy miałaś/eś kiedykolwiek operacje plastyczne lub zabiegi upiększające, które skończyły się katastrofalnie dla Twojej urody i wymagają naprawienia? Czy wskutek operacji plastycznych czujesz się skrzywdzona/ony emocjonalnie i fizycznie? Czy w wyniku upiększajacych zabiegów masz zniekształcone ciało, opuchnięte rybie usta? A może wizyta u fryzjera pozostawiła Cię z włosami rodem z piekła? Czy jesteś nieszczęśliwa/iwy z powodu nieudanych zabiegów upiększających i chciałabyś/łbyś powierzyć swój zepsuty wygląd profesjonalistom? Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiesz twierdząco, zgłoś swój udział do programu telewizyjnego, dzięki któremu będziesz mogła/mógł pojechać do Londynu. Zajmą się tam Tobą światowej sławy specjaliści medycyny estetycznej i mistrzowie fryzjerstwa. Sprawią, że Twoja twarz, włosy, ciało zostaną naprawione . Nie przegap tej szansy i wyślij swoje zgłoszenie do krainy piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #@2
Autorko i co zrobisz ? Jak nos , jesli myslisz o samobojstwie powiedz o tym komus bo nie tylko ty jestes w takiej sytuacji🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jest po opreacji nosa to
przejebane :O bo wiele nie wychodzi :O o czym pacjent nie jest informowany......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widasgkar
jeśli nie poszuka pomocy Autorka podobno może popełnić samobójswo🖐️ a z lekarzami nie wygrasz nigdy, chyba że po latach tułania się po polskich sądach 🖐️ dno i jeszcze raz dno!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
mysle o samobójstwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ci z tobą autorko?
będziesz poprawiać u innego chirurga>/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za podly naród !!!
Dlaczego ublizacie autorce?! Cieszcie sie ze was nie spotkała taka tragedia , bo nie jeden popełnia samobójstwo z bezradności psychika wysiada. Chyba nie ma w Polsce takiego wsparcia dla osob po nieudanych operacjach plastycznych, a przydało by sie cos takiego założyć . Sama o tym myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po op..
To co mnie spotkalo nadaje sie do programu TVN UWAGA lub podobnego. Odradzam operacje w Szczecinie w owianej zla slawa klinice na a..... Najgorsze jest to ze ci ktorzy kieruja ta klinika zawwsze sie wypieraja , zwalszcza baba z recepcji na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D@O
do autorki i po nieudanych operacjach Z tego co się orientuję nie ma polskich grup wsparcia , adwokat od prawa medycznego też niewiele da skoro podpisała taką umowę,. ale nie martwcie się tak. zło wraca ;) więc wszystko możliwe;),zostawcie to Panu Bogu.On zrobi co trzeba :P') :D 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze fajnie by było aby powstała strona ze wsparciem dla osob po nieudanych operacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "panny wyzej"! widac ze nie masz zielonego pojecia o depresji.jestem po niudnej operacji i nie jest to nos ani cycki. kazdy ma schizy na innym punkie. kazda chce wygladac ladnie tylko takie co mowia ze nie chca bo zazwyczaj nie moga sobie na to pozwolic naskakuja na takich! stac mnie na wiele operacji,ale co z tego jak w polsce sa tacy specjalisci ze zaden nie potrafi poprawic tak nalezy! u mnie w kraju niestty tez nikt nie potrafi naprawic tego co zostalo zniszczone,ale od tego trzeba zaczac ze tu nikt by mnie nie doprowadzil do takeigo stanu! jedni maja pecha bo trafili na konowala ktory tylko sie podawal za dobrego specjaliste,sa ludzie latwowierni! lekarz jest od tego by pomagac a nie szkodzic !!!!!!!!! w tym kraju gdzie mieszkam nie ma takich nieuczciwych pseudo lekarzy jak w polsce! za pozno sie o tym przekonalam, bo gdybym wiedziala to omijalabym z dala "TYH POLSKICH SPECJALISOW"! co neiktorzy nie wiem jak uzyskali wogole prawo do wykonywania zawodu! Nie zdajesz soebie sprawy co sie dzieje z ludzi ,a ich psychika po nieudanej operacji a zwlaszcza na twarzy! Nie mow ,i nie oceniaj jak sama nei znalazlas sie w takiej sytuacji!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elessi
Ja tez jestem po nieudanej operacji i rozumiem cie w 100% tez myślałam ze moze jakbym sie zabiła to to wszystko by sie skończyło.... Tez starałam sie sobie wmówić ze przecież ludzie maja większe problemy ze moj to nic takiego ale najgorsze jest to ze ma sie świadomość ze sie takim nie urodziło, ze to nie był wypadek i trzeba teraz sie tylko cieszyć ze mogło byc gorzej tylko sie myśli ze sama sobie to zrobiłam.... Jakby tak mozna było cofnąć czas.... Ta złość i bezradność to straszne uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utna_ pestkaaa_ pewnie ma ciężką depesję albo jeszcze gorzej.Też jestem po spartaczonej operacji,odechciało mi się żyć,a lekarzyna i pracownicy tej placówki to hipokryci jakich mało. / Do tego inni doświadczeni lekarze od razu odradzili walczenie z tymi********* bo mają takich prawników i ubezpieczenia,że pzeciętny człowiek nie ma z nimi szans.Poza tym chirudzy plastyczni to jedni z najgorszych ludzi,bez żadnych skrupułów i sumienia,zwłaszcza ci młodsi,dopiero zaczynający ''karierę''w tej branży.W Polsce praktycznie szanse na wygraną są zerowe. Polecam wejść na stronę DrAdama Sandauera i tam poczytać,jak to wygląda w chorej polskiej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do rozmowy, jestem psychoterapeutką. Nieudana operacja plasyczna do trauma, po której często rozwija się depresja. Jest to tym bardziej prawdopodobne im silniejsze depresyjne skłonności występowały przed zabiegiem. Teraz trzeba podejść do swojej sytuacji jak do sytuacj po bardzo drudnym doświadczeniu, które w jakiś sposób - faktyczny czy wypbrazony - wpłynęło negatywnie na jakośc zycia. Można wyjśc na prostą i znów cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem przez takie partactwa konowalow wpadają sie w najcięższe depresje lub co gorsza probuja targac się na swoje życie,wiem przez co przechodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój pestko, wszyscy starają Ci się pomóc, ale nawet ni wiedzą jak bo nie jesteś w stanie napisać co poszło nie tak. Myślisz że jesteśmy medium, czy jak? Wiesz jak wygląda nasza rozmowa?\ -jestem brzydka, operacja plastyczna poszła nie tak jak trzeba -Co Ty mówisz? Na pewno nie jest tak źle. A co się stało? -Boję się pisać, jestem taka brzydka Po za tym czego się boisz? Jesteś anonimowa. A tak w ogóle to po co zakładasz temat, skoro się boisz i nie jesteś w stanie nam nic powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce sie posmiac z WASZEJ glupoty heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie jaki naiwny narod niewiecie nic wlasciwie autorka dosc sprytnie was robi w bambuko a wy jej doradzacie sami nie wiedzac oco wlasciwie biega - heeeh ! - kupa baranow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie jaki naiwny narod niewiecie nic wlasciwie autorka dosc sprytnie was robi w bambuko a wy jej doradzacie sami nie wiedzac oco wlasciwie biega - heeeh ! - kupa baranow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko zyjesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci usługi doktora Ciesińskiego z Krakowa, świetny specjalista na pewno Cię uratuje. Nie załamuj się, zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji. Sama miałam problem ze źle zrobionym nosem, a właśnie ten lekarz mi uratował spartolony wcześniej nochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u autorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meliza durna cipo chyba autorce nie przyszyli p***y do nosa lub na odwrot:PDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz sobie tutaj
f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5851466

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jest po nieudanej operacji nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×