Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_ pestkaaa_

Jestem po nieudanej operacji plastycznej. nie chce żyć ;(

Polecane posty

Gość gość
ten z tym nosem tez ma przewalone. Ogolnie nosy robi sie tylko u Szczyta, albo Polanica Zdroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesli to faktycznie nos, to wspolczuje. Ja nabralam sie na poczatkujaca partaczke ktora ostro reklamowala sie w internecie, operacja z wieloma komplikacjami. W praniu wyszko, ze nie jestem jedyna osoba ktora ma takie duze powiklania po jej robocie. Ogladalo mnie kilku chirurgow plastycznych i wszyscy stwierdzili, ze operacja zostala zle przeprowadzona, wycieto bardzo duzo chrzastki, w wyniku czego nos zaczal sie zapadac, nie moge w ogole oddychac , tylko ustami. O pracy nie ma mowy, wegetuje jak osoba chora lub na rencie inwalidzkiej. Nie mysle o smierci, tylko jak uzbierac na rzeztelnego chirurga, i jak w ogole sie pozbierac po tej masakrze. Przypadkowo przeczytalam temat, szukajac informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Nie możesz się odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowyprogramtv
Hej, Szukamy do programu tv osób, które przeszły nieudaną operację plastyczną i chciałyby naprawić jej efekty. Jeśli chcesz trafić w ręce najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce i poprawić to, co nie udało się innym zgłoś się: PROGRAMTV@ONET.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
botoks to gówno pamiętajcie nigdy nie wstrzykiwajcie sobie botoksu zawsze rubcie lifting bo wyszczupla twarz a botoks pogrubia ach i jeszcze jedno ,jak juz zrobicie sobie botoks to jedynym ratunkiem jest liftig innego niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jest po probach samobojczych jak ten z dzialu na chirurgii plastycznej. poczytajcie topik 'nieudane operacje nosa'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, da sie cos zrobic z zqpadnieta przegroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w takim samym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam moj topik . zmasakrowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuma
hej podzielcie się swoim doświadczeniem na temat nieudanej operacji plastycznej, jak sobie radzicie z życiem?czy udało sie jakos rozwiązac ten problem i czy ktos z was poddał się zabiegowi rekonstrukcji? ja opowiem wam swoją chistorię.....czy ktos z was probował załozyc sprawe? badz ubiegał sie o odszkodowanie od komisji ds orzekania o zdarzeniach medycznych? piszcie na mejla luxuryboutique67@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuma
ja trafiłam pod nóz lekarza-rzeznika który zmasakrował mi całą twarz.mam liczne znieksztalcenia twarzy a mam dopiero 20 lat masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna pestka
do puuma Jaki to konkretnie chirurg? Nie bede pisac na maila , opisz co sie stalo tutaj , uchroni to innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co wam to było potrzebne? Same sobie jesteście winne i to jest teraz wasze cierpienie, musicie z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście wszystkie puste i próżne. Podejmujecie się poważnych operacji o dużym sropniu ryzyka, a potemnpłaczecie. Pewnie wcale tak źle nie wyglądałyście przed operacjami, ale wasza próżność była nienasycona. Jak można mieć 20lat i iść pod nóż. Czy wy jesteście pop*erdolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram przedmówcę. Z nieróbstwa Wam się w głowach coś pochrzaniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operacje mają to do tego, że mogą się nie udać. Także śmieszy mnie wasze podejście i oburzenie. Te zwroty, lekarzyna, partacz... każdy organizm jest inny, dlatego też szansa powodzenia operacji będzie inna. Pewnie niektórzy w ogóle nie powinni poddawać się takim zabiegom. Wincie waszą głupotę i próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aakceptuj siebie taka jaka jest naprawde w środku i wygląd nie będzie taki ważny . Ważne jest zdowie np.;) zastanów się czego chces i spróbuj to osiągnąć i zyc szczesliwie . Jeśli to nie prwo bp wiem a rozpisałem sie jak na moglem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuma
otoż poddałam sie zabiegowi twrałego powiekszania ust metoda ciecia paska skory pod nosem, chcialam tylko powiekszyc usta a wyszłam z zabiegu z poucinaną podstawą nosa i skrzydełkami pod nosem oraz zniekształcona mimiką twarzy, mam tak krzywy usmiech ze wstyd sie umiechąc przy znajomych,Juz nie wspomne jakie teraz mam przez to problemy z nosem ,nos mi opadł i wiecznie dokucza mi katar, cały czas i cieknie z nosa,powaznie mnie uszkodził. chodze z otwarta buzią bo niesposob jest domknąc ust.To jest straszne, a mialo byc tylko drobne powiekszanie ust,lekarz zapewnial ze wszystko bedzie idealnie rozwiał moje watpliwosci byl bardzo pewny siebie,niestety jego pewnosc nie idzie w parze z doswadczeniem .Zabieg robilam w krakowie u lekarza który jak sie okazało niestety po fakcie nie jest nawet chirurgiem plastycznym za którego sie podaje na stronach internetowych, jedynie internistą i praktykantem.Co robić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj innego specjalisty i idź to poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuma
tak zrobie,jednak marne są szanse na naprawe, jeszcze na twarzy, nie moge sobie darowac tego,ze poddałam sie tej operacji, na wlasne zyczenie zrujnowałam swoją urode i zdrowie,całe zycie legło w gruzach, juz teraz zero planow i marzen,poł roku siedzenia w domu i czekania na wizyte do specjalisty ktory tez nie ma pewnosci ze sie tego podejmnie, masakra chyba naprawde sie zabije....tak sie meczyc kazdego dnia nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuma
czeka mnie przeszczep skóry ;(((((((, a tej rynienki pod nosem nie da sie odtworzyc chyba, maskara,;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, jak to nie ma sensu się męczyć...?! Pomyśl o Bogu, ofiaruj to cierpienie Jemu za siebie samą i za innych. Jak zrobisz sobie krzywdę z tej rozpaczy, to tam pojadę do Ciebie i Ci wybije to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@puuma Przeczytaj cały topik na dziale chirurgia plastyczna i tematy o ''znanym lekarzu'' , są tam fałszowane wpisy, dlatego tylu ludzi się nabiera. Brak słów żeby opisać ten proceder. Wielu partaczy teraz przechodzi ze zwykłego lekarza na plastyka tylko dla kasy, a nigdy nie sprawdzisz jego wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anless_30
Wygląd to nie wszystko napewno w środku jesteś piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku na ul.szerokiej był taki plastyk naciagacz rzeźnik miał nawet lustro przerobione by nosy znieksztalcalo bardziej ,gdy mu powiedziałam ze ma lustro popsute on powiedział stare ok nie zmienił go by ludzi e dołek psychiczny ściągać by operacje sobie u niego robili! Mi zjebaal operacje blizny miał ja zmniejszyć a zrobił większą,a koleżance jak zmniejszył cycki to nie pasują do siebie i blizny są po 2O latach nadal widoczne,a jak jednej bajce z poczekalni naciagnsl skórę na szyki to meczyla się do śmierci z krzywym uśmiechem,paprak był nie chirurg !!nawet pielęgniarki były przeciwko niemu ,ale musiały gdzieś pracować chyba już frajer umarł szkoda że sobie pyska nie zoperowal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała sobie zoperować powieki górne, niby wiem, że nie jest to inawazyjny zabieg, ale jak czytam o tym, że jakiejś osobie wyszły np nierówno i żałuje to się nad tym poważnie zastanawiam :O W sumie nie jestem brzydka tylko te powieki są wadą bo oko się wydaje mniejsze, ale nie wiem czy to jest warte ryzyka, niby prosta operacja, a jednak watpliwości, a co jeśli coś pójdzie nie tak itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×