Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_ pestkaaa_

Jestem po nieudanej operacji plastycznej. nie chce żyć ;(

Polecane posty

To napisz pestka co miałaś operowane i co się stało? Nic mnie nie zaskoczy. Kobiety powiększają oczy, korygują wole, uszy, nos. Operują piersi, pośladki, wstrzykują różne rzeczy w usta i tyłek, operują vaginy. To już jest standard. Nawet palce poprawiają. I tak jesteś anonimowa na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pestka
jak była to operacja konola to masz przejebane bo wiele dziewczyn cierpi i ma poprawki 🖐️ i spadaj na forum ch plastyczne tam masz informacje :O , moja znajoma też po nieudanej teraz bierze kredyt na drugą operację nosa :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pestka
kinola * :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdkd
Jak pustą i popieprzoną idiotką trzeba być, żeby cierpieć z powodu nosa!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkdkd
I przypuszczam, że ta operacja wcale nie została spartaczona, tylko nie podoba ci się efekt, bo marzyłaś o cudownej przemianie całej twarzy, a otrzymałaś nieco poprawiony stary nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pestka
operacje NOSA są najtrudniejsze :O tylko, w polsce tylko Szczyt i Polanica zdrój jeśli już :O, nikt więcej pamiętaj bo dobrze ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
jak myślę ,że drugi raz mam przez to samo przechodzić to aż mnie skręca :( w dodatku poprawki zawsze wychodzą kiepsko bo to operacja na bliznie a nie zdrowej tkance :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
co wy tak z tym nosem :|a jeśli napisze ,że to wcalnie nie nos ! :| nie chce pisać dokladnie co sie stało na forum :( liczyłam na jakąś informację o jakimś wsparciu dla takich osob jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgfxhcg
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż temat na plastycznym
durna pało nic dziwnego ze tam masz skoroś tak głupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
dkkdkd mało wiesz o ludzkich kompleksach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
sam jesteś głupi na plastycznym to paniusie sobie tylko doradzają czy lepszy od nosów jest Szczyt czy Wójcik i ile mm dać sobie w cycki !! A ja szukam porady psychologicznej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam operacje nosa
jeszcze w PRL ;) mam przeszczepiona kosc z biodra (nos byl zmiazdzony we wczesnym dziecinstwie, przestal rosnac, byl za maly do calej twarzy i plaski). Ksztalt nosa ostatecznie ksztaltuje sie po pol roku, choc wstepnie efekt mozna zobaczyc juz po zdjeciu gipsu. Autorko, rozumiem, ze zmieniajac wyglad chcialas rowniez zmienic dwoje samopoczucie. To naturalne. Chyba wszystkimi decydujacymi sie na korekty plastyczne powoduja kompleksy :) chcemy zlikwidowac ich powody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
ogólnie załamka...jeszcze ludzie na kaffe są tak podli, robią sobie jaja z czyjegoś nieszczęscia :( zeby karma sie nie odwróciła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
no chciała , chciałam ale wyszło jak wyszło. Najwidoczniej bie było mi pisane być szczęśliwą ;( Ale chciałąbym wrocic przynajmniej do jako takiego funkcjonowania psychicznego bo aktualnie jestemw totalnej rozsypce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po operacji nosa przeczytaj
ech a w pl nie wygrasz.... Zostaje ci brac antydepresyjne i korekta u innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoś do usunięcia121
No kurwa, sama sobie biedy narobiłaś i teraz pocieszenia poszukujesz. Trza było radzić się wcześniej tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co to za blizna i gdzie. Moja koleżanka ma blizny na rękach i po prostu sobie zrobiła kolorowe tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam operacje nosa
ale co sie konkretnie stalo? Moze to tylko Twoje subiektywne odczucie, ze cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
zgłoś du usunięcia gdyby człowiek wiedział ,ze upadnie to by usiadł. mialam operacje nosa nie to nie tylko moje subiektywne odczucie bo sam lekarz stwierdził ,że niedobrze sie zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam operacje nosa
a oprocz tego co powiedzial? Zaproponowal cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
mialam operacje nosa w sensie ,że do użytkownika "mialam operacje nosa" a nie ,że ja akurat mial nos, zeby mnie zle nie zrozumiano, nie chce na forum pisac o szczegółach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby zawsze mają tendencję do niedomówień i tajemnic. Nic ci nie pomożemy, jak nie będziemy wiedxieć o co chodzi. Jak coś zaczynasz mówić, to kończ, a jak nie chcesz wyjaśnić, to nie zaczynaj wogóle. Mnie jako faceta nie bawi gadanie o dupie Maryni i o niczym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie jest za mądra to
widać po samych postach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
co mógł to zaproponował (choć z łaską i wielką nie chęcią) aczkowiek nic co by pomogło efektowi estetcznemu...poki co walczę ze skutkami zdrowotnymi zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam operacje nosa
dziewczyno! Trzeba bylo zapytac pana doktora co zamierza zrobic, by naprawic to, co poszlo nie tak, jak powinno! Czy mam rozumiec, ze wyszlas z jego gabinetu bez slowa? Nie wyszlo...trudno...zrobilas smutna mine i grzecznie opuscilas gabinet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
ostry gracz nie bez powodu nie chce pisac dzis poklocilam sie z chirurgiem a oni dosc sumiennie sledza wszytskie fora ! Nie chce wchodzic w szczegoly bo jeszcze sie domysli ze to ja pisze i cholera wie , moze sam pozwie mnie ze go oczerniam albo mi juz nigdy nie pomoze a jeszcze mi to potrzebne !! chetnie bym pogadala o szczegolach na jakims "privie" czy gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko napisz co miałaś operowanego, co poszło nie tak, i z czym się etraz zmagasz, moze wcale nie jest tak źle !! kiedy mialas operację ? Pamietaj ze cialo po operacji bedzie dochodzic do siebie przez ok. rok. Idz na konsultacje do innego lekarza najlepszego, i zapytaj czy mozna poprawic, glowa do gory ! ciało jest bardzo plastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ pestkaaa_
nie wyszlam bez slowa ale lekarz dal mi jasno do zrozumienia ze to nie jego wina , ze to sie zdarza, ze bardziej sama jestem sobie winna i on moze mi co najwyżej zaproponowac to i to zeby nie bylo tego ale efekt estetyczny bedzie jak bedzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×