Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Do... gę dziś x x Dzięki za podbijanie tematu. Naprawdę nie trzeba było... Taki jestem zażenowany dobrocią twojego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gęger stadys dziś x x Spokojnie... Nie takie małe komuszki jak ty usiłowały zabrać mi wolność wypowiedzi i słowa... Im się nie udało to i tobie się nie uda a tylko ze złości narobisz w majty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś z tym sprawdzaniem SN to moze rzeczywiscie racja x x Nie wiem. Może. Wg mnie to zadziałał szeryf ukryty w oszołomionej głowie Ziorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku kochany zniszczmy tę Polskę , wymażmy ją z map Europy! pod rządami PIS istnieć nie ma prawa! albo unijna, POwska i Nowoczesna albo żadna! zgadzasz się Shatynku ukochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś w ogole bym nie reagowala na to x x I właśnie mi sie znudziło... Niech sobie wkleja... Może w ten sposób rozładuje frustracje i ocalimy życie kota albo nawet człowieka? Nie wiadomo co takiemu głupkowi przyjedzie do chorej górnej wypustki ciała, zwanej u innych głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rezyGNÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że Polak nie podlega ekstradycji a szczególnie wtedy kiedy w Polsce tego typu przestępstwo się przedawniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emski dotarl ze spamem z erotycznego:D wspolczuje, potrafi gegac caly dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo by dyskutowac ale... Każdy kraj broni swojego obywatela bo od tego jest. Najwyżej powinien Polański być tutaj skazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się zgadzamy tylko, że w polskim wypadku, policja by po paru latach takiego prawa uległa zatkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet chyba obcych się nie wydaje jeśli kraj do którego maja być przeniesieni grozi mu utrata życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądy skażą tego którego policja złapie... A wiec najpierw policja, która może zajmowac się ściganiem przez lata skoro by było takie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona ty jesteś jednak bardzo biedna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna emocjonalnie i intelektualnie, sieroto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Zbigniew Ziobro zostawi w świętym spokoju wybitnego artystę, który ma osiemdziesiąt parę lat. To przestępstwo miało miejsce pięćdziesiąt lat temu – stwierdził w rozmowie z Onetem poseł Nowoczesnej Grzegorz Furgo, x posłowie nowoczesnej powinni wystosować europejską petycje o zaniechanie karania zbrodniarzy nazistowskich. Są przecież starsi od Polańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Korwin-Piotrowska ogłosiła, iż za wyrzuceniem Olejnik z Zetki stoi PiS. Paranoja jest goła...spiewał Mannam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejnik, jako dziennikarka, skończyła sie już dawno. Przede wszystkim przestała być obiektywna, rzeczowa i merytoryczna. Przestała trzymać tak cenne dla dziennikarza ciśnienie. Stała sie napastliwa, histeryczna, bywała nieprzygotowana. powinna była odejśc jakieś 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa jak na jej miejscu poradzi sobie Piasecki. W końcu niedzielne śniadanie w Zetce to klasyka gatunku, a te z czasów Rokity i Giertycha to przeszły do historii i powinny być obowiązkowa lekturą dla studentów dziennikarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
no to pojechali i odjechali na topele Shamana chopaki z uczuciowego hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emski to miszczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo jeśli to miszczo i siedzi tyle lat u Shamana to nic dziwnego że zaczął się denaturyzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzajmy. Topiki polityczne powstały zanim Emski zawitał na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×