Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Gość gość
i jeżeli pis pójdzie na kompromis i sie dogada z tymi ludźmi tzn, ze niczym sie od nich nie rózni. tyle miałem do powiedzenia. dziekuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś poniewaz liczne moje wypowiedzi okazywały sie być wg kafeterii spamem zaraz po tym kiedy shatyn zaczynał tracić grunt pod nogami w dyskusji to w ramach eksperymentu wkleiłem sobie treść jego postu i chciałem go wysłać. jakiez było moje zdziwienie kiedy okazywało sie, że próbuje spamować. jeżeli nie działa tu cenzura to przynajmniej niektórym wolno to czego nie wolno innym. nie wiem jak w takich warunkach ma wygladać uczciwa wymiana poglądów i argumentów. x x x O którym poście mówisz a raczej bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po tym kiedy shatyn zaczynał tracić grunt pod nogami w dyskusji x x I w którym miejscy zacząłem ów grunt tracić pod nogami? Potrafisz posłużyć się konkretami z rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym rozwiazaniem jest ich egzekucja inaczej dialog społeczny będzie wyglądał tak jak wygląda x x Typowo komusze, zamordystyczne działanie... Niewygodnych zabić to przestaną być niewygodni. A dialog społeczny, wg ciebie jest najlepszy jak wszyscy mówią jednym, poprawnie politycznym, zgodnym z twoimi poglądami głosem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ten człowiek narusza z premedytacja wolność userów do swobodnej wypowiedzi zachowuje sie gorzej niż cenzorzy za komuny bo udaje zwkłego obywatela którym z pewnością nie jest. to kapus ubek i komuch. jedyne na co może liczyć w niedługiej przyszłosci to szybka smierć a i to jak ładnie poprosi x x x :D Może przedstawisz podstawy do takich twierdzeń? Albo po prostu przeproś Pana Shatyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś oczywiścoe zaraz pojawi sie shatyn i jego pomagierzy z sugestiammi, że nie wziąłem dzisiaj tabletek tudzież, że włamałem się do dyżurki pielegniarek w oddziale zamkniętym po czym mnie zablokują bo takie mają metody wynikające z niedostatków inteligencji i elokwencji x x Jak widzisz pojawiałem się z sugestiami, żebyś uzasadnił swoje słowa albo przeprosił. I co? Ano nic...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodze tu tylko zeby ostrzec innych co ich czeka. możesz to nazwać obywatelskim obowiazkiem. nie to że mi to sprawia przyjemnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadaj se do ściany niedługo będziesz miał czterech takich słuchaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja sie z toba w dyskusje wciągnąć nie dam po to żebyś mógł blokowac moje posty w chwili kiedy postanowisz przyierzyć po raz kolejny wieniec laurowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn Emski jest w takim wieku że komuny na oczy mię widział. I żaden z niego pisowiec. Z niego taki teoretyk gawedziarz a ty się dajesz wkręcić Chwilowo przestał się skupić na Pavlo czy mnie a rozkręca swoje pseudo marksistowskie wywody.tutaj bo trafił.ns podatny grunt Na uczuciowy nikt z nim na takie tematyce gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam z tobą dyskutować. Poprosiłem grzecznie, żebyś, opierając się na ogólnie dostępnych faktach, uzasadnił swoje słowa. I tylko tyle. I niczego ci nie blokuję bo takiej władzy nie posiadam a nawet gdym ja posiadał to jako liberał nie blokowałbym żadnych wypowiedzi oprócz tych łamiących prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseudomarksistowski to jest twój seks zarosła pajaczyna zydówo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKNY dziś Shatyn Emski jest w takim wieku że komuny na oczy mię widział. I żaden z niego pisowiec. Z niego taki teoretyk gawedziarz a ty się dajesz wkręcić x x Nieskromnie mówiąc domyślałem sie tego mimo, że człowieka nie znam. Ale traktując wszystkich jednakowo poprosiłem go o uzasadnienie wypowiedzi. Brak tych uzasadnień jasno wskazuje na to, że facet kłamie. I o to właśnie mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz wam tłumaczyłem nie raz jaka jest wasza rola w przekręcie i czym sie was karmi żebyście ja spełniali. ale nie dociera. jesteście bezmózgimi kretynami. a z takimi sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, że aż palicie sie do powtórki z historii. znowu wam zabiorą wszystko co pozwolili wam ukraść w kraju i popedzom w łańcuchach na nowa misje. tak to sie skończy jużw idze, że do tego wszystko zmierza. ale wy kooorfa za wszelka cene trzymacie sie scenariusza bo przeciez kooorfa jesteście narodem wybranym. debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nikt tu nie chce dyskutowac z tobą. Poprosiłem jeno o to, żebyś uzasadnił swoje słowa. I tylko tyle. To nie dyskusja. A po twoich postach można sądzić, że wbrew temu co piszesz, że chcesz dyskutowac zamiast po prostu uzasadnic własne słowa i oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emski żydowski są z reguły bardzo ładne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś widze, że aż palicie sie do powtórki z historii. znowu wam zabiorą wszystko co pozwolili wam ukraść w kraju i popedzom w łańcuchach na nowa misje. x x Nic nie ukradłem i nigdy nikt mnie nie pędził w łańcuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jepią was tak od wieków. nie widzicie tego. wszedzie gdzie was zagonią pozwola wam nakraśc i namataczyc a później was gromią zabieraja majątki i władze i zostawiają droge ucieczki tam gdzie chcą żebyście poszli. czy to kooorfa jest takie trudne do ogarnięcia? odpowiedzialnośc za ten złodziejski system tez poniesiecie wy. jesteście chłopcami do bicia a ta cała wasza wyjatkowośc to religina reakcja wyparcia i zaprzeczania faktom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co sie dziwic jak was od małego karmia pierdzeniem o waszej wyjatkowości i wyjątkowoej roli jaką wyznaczył wam jahwe. zaden kooorfa jahwe wam nie wyznaczył zadnej roli. role słupa wam wyznaczyli cwaniaczki, którym nie dorastacie nawet do pięt w sprycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję na tym świecie dopiero pięćdziesiąt parę lat i do "wieku" mi daleko a cóż dopiero mówić o wiekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś no ale co sie dziwic jak was od małego karmia pierdzeniem o waszej wyjatkowości i wyjątkowoej roli jaką wyznaczył wam jahwe. x x Żaden Jahwe niczego mi nie wyznaczał, może dlatego, że wiem o jego nieistnieniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te cwaniaczki decydują kto jest waszym przywódca, waszym prorokiem a nawet o tym co ma być w waszych świętych ksiegach. tak sfrajerzonego jak wy narodu świat jeszcze nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bruno ja rozumiem twoją postawe znam takich ludzi wiem ze wynika ona z rozpieszczania piertoleniem o wyjatkowsci i posiadaniu tajemnej wiedzy, której inni nie maja. powiem tylko jedno. doóki nie ruszysz mózgownica nie zaprzeczysz wszystkiemu co ci ktoś mówił choćby nawet sprawiał wrażenie ze cie kocha nad zycie to nie będziesz nic wiedział. a nawet ten etap kkompletnej niewiedzy jest konieczny do oświecenia. ale rób jak chcesz wiedz tylko jedno : ze szykujesz kolejny pogrom swojemu narodowi byc może własnej rodzinie. nie chciałbym na twoim miejscu tego przeżyc i z tym zyć póxniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś i te cwaniaczki decydują kto jest waszym przywódca, waszym prorokiem a nawet o tym co ma być w waszych świętych ksiegach. tak sfrajerzonego jak wy narodu świat jeszcze nie widział. x x No fakt. Czasami się tak zdarza, że kłamstwami osiągną wybranie takiego Jarosława K. czy raczej jego ugrupowania zwanego dla kawału Prawo i Sprawiedliwość. I to prawda, że my Polacy czasem wychodzimy na frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×