Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę archiwum30

Polecane posty

Bruno Shatyn dziś [11:03] _iftar_ dziś [10:57] Brak ci wiedzy, brak ci wykształcenia, ogłady i przyzwoitości. Nie wiesz co powiedział Prezydent Polski, a koniecznie chcesz go obrazić. Słabe to i głupie. Nie sięgasz temu facetowi do piet. x x No to podaj przykłady, cytując moje posty, jako opis i uzasadnienie do twoich własnych słow. A dodam, że nikogo nie usiłuje obrazić a pisze tylko prawdę. JAk wrócę to poczytam... "Albercik wychodzimy..."...smiech.gifsmiech.gif [cześc] x x x I jak widać po braku uzasadnień, przykładów (nie dziwie się bo one nie istnieją) sama Iftar przynaje, że to co mówi to są kłamstwa i pomówienia. x x Rozumiem, że dla katoliczki człowiek który wbrew jej twierdzeniom, że Jezus nie jest Bogiem, udowodnił jej, że jednak Jezus jest Bogiem w religii katolickiej a która nie potrafi przyznac się do błędu i zamiast tego usiłuje pomawiać, obrażać, obrzucać błotem, nie jest wart rozmowy bo taka rozmowa może prowadzić do następnych jej kompromitacji. To stary sposób komuchów i to tych prymitywniejszych. Dlatego np część z tych Żołnierzy Wyklętych była obrażana, poniżana, mordowana, pomawiana itp, itd. Prymitywy nie potrafiły w inny sposób z nimi czy też o nich rozmawiac, jak tylko obrazając i pomawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś _iftar_ dziś o o poskladalam sie ze smiechu smiech.gif ,boskieeeee x x x I teraz uważasz pewnie, że jesteś poskładana....:D Nic bardziej błędnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Shatyn z pewnoscia bardzo poukladana x x Dlatego nie potrafisz uzasadnic własnych słów, pomawiasz, obrażasz innych, kłamiesz itp, itd...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUS potwierdził swój wstępny szacunek sprzed dwóch tygodni. Wzrost PKB w II kwartale wyniósł tylko 3,1 proc. Dużo ważniejsza jest jednak informacja o tym, że spadek inwestycji pogłębił się do -4,9 proc. x To oznacza, że pierwsze półrocze zakończyliśmy wzrostem PKB tylko symbolicznie przekraczającym 3 proc. Znacznie gorzej od oczekiwań i dewastująco dla niedawnej rządowej całorocznej prognozy wzrostu na poziomie 3,8 proc. x Mimo iż rząd obniżył już oczekiwania na ten rok (spodziewa się 3,4 proc. wzrostu PKB), to wicepremier Mateusz Morawiecki tuż przed publikacją danych przekonywał w TVN 24, że jakość naszego wzrostu jest coraz lepsza. Niestety nie dało się tego wyczytać w opublikowanych właśnie danych. x x "Dobła zmiana"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
• Jasło: rada miejska wydała zgodę na budowę pomnika Jezusa Chrystusa • Wniosek o udostępnienie terenu złożył proboszcz miejscowej parafii • Pomnik Jezusa Króla Wszechświata będzie mieć 13 metrów wysokości x Miejscy radni w Jaśle (woj. podkarpackie) zgodzili się udostępnić działkę, na której ma stanąć pomnik Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - informuje lokalny portal jaslo4u.pl. Działka o powierzchni 800 metrów kwadratowych zostanie użyczona na wniosek proboszcza parafii pw. Chrystusa Króla. x Pomnik ma mieć wysokość 13 metrów, a jego budowę ma sfinansować parafia. Pomysłodawcy pomnika Jezusa Króla Wszechświata inspirują się figurami Chrystusa stojącymi obecnie w Świebodzinie i w Rio de Janeiro. x x "Dobła zmiana"...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci p*****la i p*****la dzien w dzien te swoje debilizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Człowiek np. w tramwaju może stanąć koło kogoś i, psiakrew, okaże się akurat stanął przy ONR-owcach, którzy jechali sobie na partyjkę szachów. No i dawaj, prowokować ich samym wyglądem - ironizował w Poranku Radia TOK FM Jan Wróbel. x "Ohydna prowokacja KOD-u w Gdańsku" - tak "Gazeta Polska Codziennie" zatytułowała tekst o wydarzeniach z pogrzebu "Inki" i "Zagończyka". Jan Wróbel postanowił go przeczytać w Poranku Radia TOK FM. x "Jak było naprawdę, mówi 'Codziennej' obecny na miejscu Paweł Zieliński. - Akurat robiłem pamiątkowe zdjęcia w miejscu, gdzie uczestnicy uroczystości pogrzebowych składali wieńce, gdy usłyszałem okrzyki. Grupka młodzieży i mężczyzn z ONR-u przekrzykiwała się z sympatykami KOD-u. Skąd wiem, że to byli KOD-owcy? Mieli ze sobą flagi i emblematy. Wśród uczestników rozpoznałem pana Mateusza Kijowskiego, który stał bezpośrednio przy ONR-owcach, jakby prowokując" - czytał fragment artykułu Doroty Łomnickiej publicysta. x - Gdzie miała miejsce ta ohydna prowokacja? - zastanawiał się Wróbel. - Z tej relacji wynika, że po prostu najbardziej obrzydliwa z ohydnych prowokacji, jaka się wydarzyła, to taka że Kijowski stał bezpośrednio przy ONR-owcach, jakby prowokując - mówił. x "Każdy ONR-owiec powinien nosić dużą żółtą koszulę..." x - Może ci ONR-owcy to jakieś ponure, pozbawione śladów empatii bydlaki? Jak się przy nich stanie, to są od razu sprowokowani - ironizował prowadzący audycję. - To oznaczałoby, że każdy ONR-owiec powinien nosić dużą żółtą koszulę z lśniącym napisem ONR. Jak na płotach sa tabliczki "ja tutaj pilnuję" albo "ja dobiegnę do ciebie w 5 sekund" - ciągnął. x - Człowiek np. w tramwaju może stanąć koło kogoś i, psiakrew, okaże się akurat stanął przy ONR-owcach, którzy jechali sobie na partyjkę szachów. No i dawaj, prowokować ich samym wyglądem - mówił Wróbel. A jak dodał, jego wygląd jest "semicki". - Nie ma co ukrywać, bródka, inteligentne spojrzenie, ironia w oczach - wypisz, wymaluj ktoś, kto mógłby sprowokować - dodał. x http://tnij.org/p2ibadk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo i Sprawiedliwość obarczało rząd Donalda Tuska winą za niesprowadzenie wraku tupolewa oraz czarnych skrzynek do Polski. Domagało się międzynarodowego śledztwa i godnego upamiętnienia ofiar katastrofy w Smoleńsku. Co zostało z tych obietnic wyborczych po 9. miesiącach rządów PiS? x Jednym z priorytetów nowego rządu PiS miało być sprowadzenie wraku tupolewa do Polski. Pod koniec 2015 r. Jarosław Kaczyński na antenie Polsat News powiedział: - Bardzo wielką część prawdy, a może nawet całą prawdę można wyjaśnić bez posiadania tego wraku, bez jego przeniesienia do Polski". x Podobnie jest z czarnymi skrzynkami.W listopadzie 2015 r. nowy szef MSZ Witold Waszczykowski zapowiadał, że najpierw zwróci się do Rosji o zwrot czarnych skrzynek, a jak to nie pomoże, to odda sprawę do arbitrażu międzynarodowego. Mimo styczniowej wizyty w Rosji wiceszefa polskiego MSZ, sprawa nie ruszyła z miejsca. x Politycy PiS wielokrotnie żądali umiędzynarodowienia śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Kiedy uzyskali władzę, zaczęli wycofywać się z tego postulatu. W listopadzie 2015 r. prezes PiS prezentując skład nowego rządu powiedział, że "nie potrzeba żadnych dodatkowych instytucji" wyjaśniających katastrofę smoleńską. x Na miejscu katastrofy miał powstać pomnik upamiętniający tragiczne wydarzenie. Międzynarodowy konkurs został rozstrzygnięty w 2012 r. Wygrał projekt zespołu Andrzeja Sołygi: czarny mur o wysokości 2 m i długości 115 m. Niestety, pod koniec 2014 r. strona rosyjska stwierdziła, że pomnik jest zbyt duży i Polacy muszą nieco zmniejszyć jego rozmiar. O tym, jak wygląda teraz miejsce tragedii, pisaliśmy niedawno. Tablica upamiętniająca ofiary katastrofy była pochlapana farbą i fekaliami, a teren wokół był zaśmiecony. x Całość: http://tnij.org/pexfqgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydenturę Andrzeja Dudy pozytywnie ocenia 54 proc. ankietowanych, negatywnie - 34 proc. - wynika z sondażu CBOS. Krytyczną opinię o Sejmie ma 57 proc. badanych, a pozytywną - 26 proc. Senat negatywnie oceniło 46 proc. respondentów, pozytywną ocenę wystawiło - 27 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata ale kogo obchodza te twoje linki z tych popluczyn co je czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn ja wiem, że ty nie znasz znaczenia słowa PRZYJACIEL. Nie musisz mi tego udowadniać x x Nie musze i nie będę. Wg mnie przyjaciel to np osoba która dzwoni jak dowiaduje się o chorobie bliskiej osoby tego drugiego człowieka, tak jak ja to zrobiłem po informacji o chorobie twojego ojca. To oczywiście tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Dlatego nie potrafisz uzasadnic własnych słów, pomawiasz, obrażasz innych, kłamiesz itp, itd...pechowiec.gif o o od 10 lat z hakiem ciagle ta sama plyta x x x Dokładnie. Od 10 lat nie potrafisz wykonac czynności która powinien potrafić zrobic każdy z dyskutantów, każdy z normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś KOD kojarzy się ze środowiskiem, które szło za trumną Jaruzelskiego, a nie „Inki” — powiedział na antenie radia tok fm Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. x x Jak ktoś ma moralność pisowca to mu się tak kojarzy każdy porządny człowiek broniący polskiej demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś wedlug ciebie,a ja mam co myslisz w glebokim powazaniu- zreszta tej oczywistosci,chyba nie trzeba ci tlumaczyc x x To oczywista oczywistość bo inaczej musiałabyś zrozumieć to co piszę a przy twoim braku wiedzy i inteligencji nie jest możliwe. Dlatego jest jak jest. A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Bruno Shatyn dziś A obrażanie kogoś, dlatego, że ten ktoś broni wolności i demokracji w Polsce jest naprawde działalnością antypolską.} <<>> Retoryka PiSu, kto myśli inaczej to działa przeciw Polsce. {Wałęsa na pogrzebie Jaruzelskiego pojawił się w gajerku! Na uroczystości Inki i Zagończyka wdział strój plażowy! } I to jest cała prawda o KODowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Bruno Shatyn dziś A obrażanie kogoś, dlatego, że ten ktoś broni wolności i demokracji w Polsce jest naprawde działalnością antypolską.} <<>> Retoryka PiSu, kto myśli inaczej to działa przeciw Polsce. x x x Coż... Widze, że musze wytłumaczyć prościej bo nie zrozumiałes zwykłego tekstu. W swoim poście napisałem o DZIAŁANIU a nie o myśleniu. Tzn o CZYNACH a nie o myśleniu. Wybacz ale nie potrafie wytłumaczyć tego prościej. Może po prostu czytaj powoli to co napisałem az do skutku...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kuźwa nie wiadomo czy faszyzm w Polsce taki słaby, czy c***a taka delikatniutka x x Chyba ty jesteś taka delikatniutka po prostu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś tani manipulant smiech.gif ,prymitywna proba manipulacji,ze az glowa mala,nie ma znaczenia czy to dzialanie czy myslenie,czy uj wie co jeszcze,chodzi o to bajajarzu,ze to retoryka,Jara,ktorego tak usilnie krytykujesz,teraz jasniej? x x :D:D Nie ma znaczenia dla otulonej czy ktoś myśli o tym żeby kogoś zabić a tym, że go zabije. A retoryka Jarosława K. to obrażanie tego który INACZEJ myśli niż ten niewielki wodzuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a ty sobie poczytaj co to znaczy retoryka,a nie podajesz przyklady wiesz z czego,myslisz ze wybajajujesz te baje i ze ktos to lyknie? x x Niczego nie muszę "wybajajać" bo w przeciwieństwie do ciebie (i nie tylko) posługuję sie sprawdzalnym dla każdego faktami. I nie myślę, że każdy to łyknie ale zawsze może poprosić mnie o uzasadnienie, o fakty na których oparłem to co napisałem. I w ten sposób sprawdzić prawdziwość tego co znajduje sie w moich postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ze ty sie nie znudzisz tymi swoimi wypocinami,to ja ciebie powidziwiam smiech.gif ,masz zdrowie facet x x Mnie mądre rzeczy nie nudzą tak jak twoje posty ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ech smiech.gif ,idz an rynek i przestan tu wysiadywac,zrob cos dla swojego schorowanego i umeczonego serca,to dobra rada x x Jeszcze niedawno pisałaś o tym, że "mam zdrowie" a teraz już jestem schorowany? Na Rynek mam ok 10 kilometrów a poza tym tam są ogromne kłopoty z zaparkowaniem w pobliżu. A ja tutaj nie "wysiaduje" tylko pracuję na komputerze a tutaj zaglądam od czasu do czasu... I wybacz ale swoje rady schowaj sobie... No wiesz gdzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Jęczysz Shatyn i jęczysz...okrutna zła i podła, jak zrobić mi to mogłaś x x Nie. Nie jęcze tylko odpowiadam na post powołując sie na fakty, czego ty nie potrafisz zrobić...:D A ty nie jesteś okrutna zła i podła a po prostu jesteś głupia. Najzwyczajniej w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lubię poczytać jak Otulona dobrowolnie obnaża swój maleńki intelekt. Pewnie w latach 90tych łaziła po osiedlu z łysymi i tak jej został światopogląd nastolatki pod blond tapirem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Ja widziałem nawet jakieś filmiki z Wałęsą. Pełen szacunek dla Komunistycznych dygnitarzy garnitur z matką boską w klapie, dla polskich bohaterów koszulka plażowa. To jest prawdziwe oblicze KODziarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddajmy mikrofon politycznemu idolowi inteligentnej inaczej Otulonej: - To on nie czyta swojego głównego guru Lisa, co wypisuje o "żołnierzach wyklętych"? Przecież prowokacja tych lewackich ścierw sięgnęła zenitu. Dla nich nie ma nic świętego. Oni przyszli na te groby znowu zwalić kupsko – mówi wyraźnie podekscytowany swymi słowami. - Ja mówię jasno, dla uczciwego patrioty KOD-ziarze to jest rak, wrzód, którego tolerować nie wolno. Dla nich nie ma miejsca w przestrzeni publicznej, ponieważ są to ludzie łamiący wszelkie standardy przyzwoitości – puentuje swój bulwersujący wywód Kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- W naszej kulturze, cywilizacji chrześcijańskiej, jesteśmy tak ukształtowani, że nie naruszamy uroczystości. A ci, którzy przyszli z KOD, mieli intencje jej zagłuszenia - stwierdził. x Na pytanie dziennikarza Bogdana Rymanowskiego o to, "co wskazuje, że chcieli zagłuszyć uroczystość", Błaszczak nie odpowiedział. x Stwierdził natomiast, że "w naszym kraju są zwolennicy Bieruta i Jaruzelskiego i są także zwolennicy ofiar "Inki" i "Zagończyka". x x :D:D:D To taj jak tutejsi mądrzy inaczej. Pisza jakies bzdury a jak ich spytać o konkrety to nie potrafią odpowiedzieć...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×