Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 19

Polecane posty

Mazurek: "Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii." x x Opozycja? Jaka opozycja? Jak nas wkurzą to za chwilę nie będzie żadnej opozycji - Joachim Brudziński -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahaha dziadek na taczkę i do archiwum :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś po prostu Shatyn nie klam,jezeli chodzi o twoje osobiste zycie x x Po prostu nie kłamie bo nie mam takiego zwyczaju. "Myślisz", że jak ty to robisz to inni też? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona mysli ze kazdy jest taki jak ona. A ze lubi szczurzyc i po chamsku dowalac z goscia, naturalnie uwaza ze wszyscy dookola tez tak robia. Jak to dzis Mirek argumentowal? Pruuut..? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś przynajmniej z nazwiska promotora pracy mgr,moglbys sie wycofac o i przyznac ze nigdy nie miales promotora,ani nie napisales zadnej pracy,tym bardziej magisterskiej o klamiesz dalej.. po co? x x :D Skoro taka jesteś pewna to postaw pieniądze na własne słowa a ja postawię na swoje... Zaryzykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojoj, nie ze\s\r\a\j\ się kundelku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ja bez problemu podam swojego promotora..,nawet jak ktos mnie znajdzie wyjdzie ze mowie prawde,ty tego nigdy nie zrobiles,podanie promotora pracy magisterskiej nie oznacza od razu znalezienia twego adresu "mgr" "wiolonczelisto-tancowniku" usmiech.gif o nigdy nie napisales pracy magisterskiej Shatyn-po co dalej klamiesz? x x x Cieszę się bardzo, że podasz nazwisko promotora. Co do reszty... To twoja tzw goowno prawda... Ale skoro lubisz to sobie w niej tkwij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn ale ty głupi jesteś x x I co mam odpowiedzieć? Zniżając się do twojego poziomu przedszkolnego powinienem napisać "ty jesteś głupia"... Ale wybacz... To za niski dla mnie poziom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłamie np tak jak ty... Jeszcze niedawno napisałaś, że w minutę mi coś tam udowodnisz... No i oczywiście... Skłamałaś bo nie udowodniłaś. Dowód na to jest na poprzednim topiku... I po co ci to? Ale ok. Skoro uważasz, że skłamałem to udowodnij mi to tak jak ja, powyżej tobie udowodniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odurzona, mialas cos udowodnic w minute z jakims serialem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast udowadniac możesz też przeprosić za kłamstwa na mój temat. Wybór nalezy do ciebie otulona. I pośpiesz się, bo ja za chilę znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś wieprza wyplywa smiech.gif ,od If to dwa kroki w tyl..masz zrobic o i ty stary chlopie,tutaj funkcjonujacy od pierdylion lat,komus klamstwo zarzucasz? smiech.gif o smiechu warty od poczatku byles i smiech cie porwie i rozumu moze nauczy x x Nie tylko zarzucam ale i podaje dowody na to. Każdy może sprawdzić, ze w minutę niczego mi nie udowodniłaś jak obiecywałaś... Nawet w pół godziny ci się to nie udało...:D x A polecenia to możesz sobie... Wydawac rodzinie a nie mnie... Albo wsadzić tam gdzie wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ( Bruno Shatyn dziś Nie kłamie np tak jak ty...) o wiec ujme to tak,wiesz co bedzie jak przestane tu bywac? raczej wiesz,wiec jak bedziesz sie posuwal nawet pod swoim nickiem dalej,wiesz co bedzie? czyz nie? usmiech.gif wiec ostrzegam,chcesz sie dalej bawic? x x x Rozumiem, ze cie boli fakt przyłapania znowu na kłamstwie... A szantażowac to sobie mozesz swoją rodzinę a nie mnie, bido jedna... Te twoje groźby... Są żałosne... Mam wrażenie, że znowu nie jesteś trzeźwa...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś zero taki tekstow jak dzisiaj jasne? x x :D:D:D Wiesz gdzie to możesz sobie wsadzić...:D No...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś bo chyba wiesz co zrobie x x Wiem... Będziesz tupac ze złości albo nawet zrobisz to co robił Myrevin i to opisywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś wiec rozmawiamy o Polsce? x x Nie... Nie rozmawiamy o Polsce. Rozmawiamy o twoich klamstwach i twoich, pożal się boże, groźbach...:D:D:D A właściwie kończymy rozmawiać... Bo ja zaraz znikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie bedac osoba w sumie postronna. Czy ty Shatyn jakos strasznie zabiegasz o obecnosc Odurzonej? Troche niezrozumiale jest dla mnie, dlaczego ona tu szantazuje odejsciem. O co tu biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow sie najepalas kretynko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zamiast grozic, wez odejdz w peezdu z tego topa i nie rob z geby doopy. Nie ma nic gorszego niz puste pogrozki i szantaze. Normalnie drugi Arecki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty masz 5 lat kobieto? Ktory juz raz szantazujesz ze odejdziesz z tematu? Siedz i gadaj, bo i tak to cale twoje zycie, albo badz twarda i zostaw ten temat, ale nie osmieszaj sie pustymi grozbami "ze odejdziesz". Co za pojepana idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec ujme to tak,wiesz co bedzie jak przestane tu bywac? raczej wiesz,wiec jak bedziesz sie posuwal nawet pod swoim nickiem dalej,wiesz co bedzie? czyz nie? usmiech.gif wiec ostrzegam,chcesz sie dalej bawic? xxx Widzisz jak jestes pojepana? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś wiesz rowniez ze twoje "dzielo",zaoram jak mi sie zechce usmiech.gif o zostaniesz sam? chcesz zostac sam? usmiech.gif o o tak-lub-nie? o wybieraj Nie strasz juz tak, bo i tak wszyscy wiedza ze stad nie odejdziesz. Przestan sie kompromitowac kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał. Niepokalanie poczęty nowy top. Tak jak autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez wypiertalaj bo juz nie da sie sluchac tego zalosnego grozenia. Idz obejrzec pucz na TVP i znajdz sobie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znikaj szmato. Poradzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchodzisz czy nie? Ten spektakl staje sie bardzo zalosny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona. Znasz miejsce gdzie zdychają koty? Idź tam i już nie wracaj. Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lo matko, odchodze, trzymajcie mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×