Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 19

Polecane posty

Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, piertolicie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omulona z orange nadaje po osmieszemiu sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, wczorajsza scena Odurzonej bezbledna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem wczoraj wiesz rowniez ze twoje "dzielo",zaoram jak mi sie zechce usmiech.gif o zostaniesz sam? chcesz zostac sam? usmiech.gif o o tak-lub-nie? o wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem wczoraj to ze mnie nie lubisz,to wiem,to ze chciales sie zaczaic w jakis krzakach,zeby mnie nabic,to jeszcze znioslam,ale twoje klamstwa na tematy pracy mgr sa niestety przerazjace Ty ja chciales Shatyn "nabic" czy "zabic"?:D Tak czy inaczej takie grozby kobiecina zniosla, a nie wytrzymala jakiegos magistra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawcia mozesz swietowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak, 11. hel, 12. strącenie bronią EMP, 13. "dwa wstrząsy", 14. pancerna brzoza, 15. maskirowka, 16. wybuchowa farba, 17. bomba termobaryczna, 18. dwa tupolewy, 19. nie było półbeczki, 20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 21. zdalna blokada lotek, 22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach" 23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 24. awaria wszystkich silników, 25. trotyl, 26. dwa wybuchy. 27. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było" 28. wybuchy wielopunktowe, które chyba później ogłosił któryś z ekspertów-inaczej zespołu Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn nic nie robi w życiu prócz latania po jakichś portalach,wklejkania czegoś tam,wykłócania się o coś tam oraz prób udowadniania czegoś tam. Biczplisssssss...to jest autentycznie jakaś choroba.pechowiec.gifpechowiec.gif x x to jest WALKA z Kaczyńskim na babskim forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takiego samego jak starsza pani wklejajaca codziennie złote myśli Trotyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kundelek odpowiedział za swego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kundelkiem Iftar? Fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty się loguj cyganie z nowej huty bo ciebie to na kilometr można rozpoznać :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty przypadkiem nie odeszlas wczoraj z tematu Shatyna raz na zawsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem wczoraj jak bedziesz dalej bredzil"gruba","obspermiona",lub inne tego typu rzeczy powiedzialam ci co bedzie Shatyn..i nie bedzie zadnej litosci dla ciebie o koniec o wiec pytam jeszcze raz bedziesz sie zachowywal jak czlowiek czy mamy zniknac?usmiech.gif znam miejsce, gdzie przychodza umierac koty Zgłoś INNE TEMATY Z TEJ KATEGORII Theatre RN,ODP,Pielęgniarki, Szpital w Chichester UK Co jest grane. otulona_snem wczoraj (Widzisz jak jestes pojepana? Czy nie? ) o i co z tego? o znikniemy,a wtedy ty tez znikniesz..wybieraj usmiech.gif znam miejsce, gdzie przychodza umierac koty gość wczoraj Wez wypiertalaj bo juz nie da sie sluchac tego zalosnego grozenia. Idz obejrzec pucz na TVP i znajdz sobie inny temat. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jednego dnia nie wytrzymala po swoim dramatycznym odejsciu :D Nie zostawisz nas Otulinko, prawda? Nie odejdziesz stad i nie zniszczysz tego topa? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musialyby istniec posty obrazajace jego zone, oraz arecki musialby byc osoba z danymi osobowymi, a nie internetowym nickiem. "Zona areckiego446" jaka to osobowosc prawna? Zapytam inaczej- ile wczoraj wypilas ze szantazowalas ludzi swoim odejsciem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nastepnym razem zastanow sie dwa razy zanim zaczniesz wszystkich terroryzowac swoim odejsciem? I tak wszyscy wiemy ze ten temat to twoje zycie, a takimi histeriami tylko sie osmieszasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japa kundel i do budy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam tylko, ze wczoraj odeszlas z tego topa zeby zniszczyc Shatyna samotnoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoje grozby pozbawienia kogos zycia tez nadal sa dostepne na jednym topie, zatem nie cieszylbym sie tak bardzo, bo jak kazdy zacznie chodzic na policje, to wszyscy uczesnicy tego tematu dostana zawiasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak, 11. hel, 12. strącenie bronią EMP, 13. "dwa wstrząsy", 14. pancerna brzoza, 15. maskirowka, 16. wybuchowa farba, 17. bomba termobaryczna, 18. dwa tupolewy, 19. nie było półbeczki, 20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 21. zdalna blokada lotek, 22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach" 23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 24. awaria wszystkich silników, 25. trotyl, 26. dwa wybuchy. 27. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było" 28. wybuchy wielopunktowe, które chyba później ogłosił któryś z ekspertów-inaczej zespołu Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafisz zacytowac rzekome obrazliwe posty Shatyna? Czy tak jak z twoim odejsciem z forum, gadasz co ci slina na jezyk przyniesie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaraz po tym pokazaliby ciebie skazana za grozby karalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×