Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 19

Polecane posty

Gość gość
onuca kgb Shatyn@Shatyn 217.99.217.* 23 listopada 2016 Shatyn@Shatyn szkoda czasu na tak ograniczonego umysłowo pawiana jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn@Shatyn powtarzam szkoda czasu na tępego pawiana,samochód Kubicy jechał z taką samą prędkością jak leciał TU 154 M i nie rozpadł się na 60 tysięcy kawałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn@Shatyn mnie nic nie boli pawianie,w Locerby kokpit mknął jak bomba w dół z 9 tysięcy, szyby przetrwały w kokpicie i piloci byli przypięc***asami,tyle na temat twojego samochodu pawianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nic nie robi w życiu prócz latania po jakichś portalach,wklejkania czegoś tam,wykłócania się o coś tam oraz prób udowadniania czegoś tam. Biczplisssssss...to jest autentycznie jakaś choroba.:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn@Shatyn twoja robota na portalu to typowa kgb propaganda,zero argumentów jesteś kgb smierdzącą onucą kgb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,2,3 and 4-shatyn going on the flor.....5,6,7,8-shatyn open anal gate.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu mu tez niejaki onuca ip sprawdzal:D:D:D:D:D:D x dziadyga n*******la z bramek i mysli ze jest nietykalny smiec:D:D:D:D x :pzpr 146.0.229.*jak sadzicie dlaczego taki syf portalowy korzysta z ip niemiec 146.0.229 i opluwa człowieka ,który nie byłw pzpr, jak sadzicie dlaczego portalowy kał kgb tak działa:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j****y na temacie smolensk w polityce n*******lal:D:D:D:D:D:D:D x pzpr 146.0.229.*UWAGA na sowiecki ODDZIAŁ PORTALOWY Z kgb IP: 146.0.229.0 Continent: Europe Country: Germany de flag Latitude: 51.2993 (51° 17′ 57.48″ N) Longitude: 9.491 (9° 29′ 27.60″ E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 and 10....he's the man.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy leci z nami Agatka incognito? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie chujoza nie polezie to w****i normalnych ludzi:D:D:D:D:D:D:D:D x Shatyn@Shatyn dopalacze popijaj dużą ilością wody mniej kopią skekciarzy laska w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn@Shatyn ty sie tak znasz na kalibrowaniu jak lasek na balonach i przeciążeniach 100 g,ten sam styl śmierdząca onuco kgb. x :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil na sympati nie zmienil nicka i w polityce tez nie zmienil.alez cie ludzie lubia chujozo:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki jak zalatwisz smiecia.Masz u mnie szkrzynke dobrej wudy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz strachliwa pisda siedzi cicho.Uwazaj gnoju bo zapukaja do ciebie w koncu,za to co latami tu odp*****laes.Dobrze ci tak chujku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, jaka mowa nienawiści i wyzwiska. Za coś takiego to prędzej do ciebie mogą zapukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie obrazalem niczyjej zony smieciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie, x Ida po ciebie dziadku.:D:D:D:D:D:D:D:D x bedzie wielki pruuuuuuuuuuuk,ups pukkkkkkkkkkkkkkkkk:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale obrażasz Shatyna nazywając go chooyem, gnojem, pisda. Wiadomość dla Ciebie-jeśli Arecki nie kłamie to ty też będziesz rozpoznany z imienia i nazwiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zusu z rencista.Ma sile obrazac,pomawiac ludzi w necie ,to i do roboty sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek juz sra po gaciach.:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 2013.12.22 szmatą to jest ta kobieta,która się udzielała w temacie pod nickiem czarownica jakaś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie cie nie nazwalem tak jak cytujesz:) Taka jest miedzy nami roznica,ze ty obrazales zone i Areckiego ze swojego zarejestrowanego nicka.Zatem Shatyn kto mieczem wojuje,ten od miecza ginie.Puk Puk Puk.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 2013.12.19 ja p******ę. Ale mnie w******a szmata p********a. Dojść do siebie nie mogę. Sorki za takie wtargnięcie,ale gdzie jak nie tu mogę zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie czyjąś żona była obrażana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 dziś widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam. szanując innych-szanujesz siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o zonie Areckiego i Myrevina zapomniales? Shatyn puk,puk,puk.:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×