Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 19

Polecane posty

Gość gość
Ty shmatyn to masz kłopoty psychiczne w ten sposób komentując ten wątek brexitu! Kolejny raz obracasz kota ogonem,komentując to wydrzenie w sposób dla Ciebie wygodny.To dowód na to że jesteś stronniczy i nieobiektywny.Angole jako jedni z nielicznych powiedzieli co myślą i gdzie maja eurokołchoz,a szczególnie jej urzędasów służalczych wobec makreli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tekst jes na stronie angielskiej tv to daj linka. Chetnie poczytam bez prawicowego tlumacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek Balcerowicz udzielił wywiadu "Newsweekowi", w którym przekonuje, że eksperymenty gospodarcze PiS grożą katastrofą. Jego zdaniem na wzór białoruski wzmacnia się gospodarczą rolę państwa i jest to najprostsza droga do zmarnowania osiągnięć ostatnich 25 lat. x – W przypadku PiS mamy do czynienia ze strategicznym, niedemokratycznym celem, którym jest opanowanie całego państwa. Rządzący robią to metodami, które po 1989 roku się w Polsce nie zdarzały – mówi Leszek Balcerowicz w rozmowie z „Newsweekiem”. x Całość: http://tnij.org/y6k4lrx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli nie potrafisz podac zrodla swoich rewelacji to podazaj za obrazona Odurzona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie jesteś shmatyn,poleciałeś po instrukcje do kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ks. Piotr Maciejski z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Strzelcach Opolskich nazwał działania WOŚP zbieraniem na aborcję i eutanazję. Powiedział to jasno i wyraźnie podczas niedzielnej mszy. Wystarczyło mu, że wokół kościoła krążyli wolontariusze Orkiestry. x – Na mszę nie przyszli, a doją ludzi na aborcję i na eutanazję – tak z ambony ocenił wolontariuszy duchowny. A wierni przecierali oczy i uszy ze zdumienia. Niektórzy wyszli, inni przepraszali za to butne sformułowanie. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu o 'dziele" TVPiS... x W połowie "Puczu" przekonaliśmy się, jak daleko można się posunąć w manipulacjach. Protest opozycji w Sejmie połączono ze słowami o zabójstwie Marka Rosiaka w biurze PiS Łodzi. A potem pojawiła się galeria postaci znienawidzonych przez Prawo i Sprawiedliwość. Znalazł się Maciej Stuhr i jego polityczne żarty na gali Orłów, pojawił się Roman Giertych na proteście przed Sejmem i także Tomasz Lis ze słowami o zamachu stanu. x Całość: http://natemat.pl/199253,pucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc pospolitym, zebrakiem by nie placic za swoje jedzenie . Jesli kogos sie zaprasza - to placi sie za kolacje , ale swoimi pieniedzmi. oszust to zeruje i zaprasza, ale nie za swoje. Ktos moze wrzucil dla KOD tzw. " wdowi grosz " , a wywijas grabi i obzera sie na czyjs koszt ? wstyd i hanba panie kiju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazik ty tez miales zniknac alkoholiku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spać popaprańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy ty wreszcie zdechniesz nowohucki komunisto ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od rana pijesz alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak, 11. hel, 12. strącenie bronią EMP, 13. "dwa wstrząsy", 14. pancerna brzoza, 15. maskirowka, 16. wybuchowa farba, 17. bomba termobaryczna, 18. dwa tupolewy, 19. nie było półbeczki, 20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 21. zdalna blokada lotek, 22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach" 23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 24. awaria wszystkich silników, 25. trotyl, 26. dwa wybuchy. 27. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było" 28. wybuchy wielopunktowe, które chyba później ogłosił któryś z ekspertów-inaczej zespołu Antosia :))) zwiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pije sie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx.shatyn ty nie jestes 1959r.jestes starszy.i dalej mieszkasz w nowej hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx.pospolity 60 letni klamczuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A otumanianie ludzi trwa. Drużyny dwie a kłamstwa niczym jedna piłka. Naród uszczęśliwiany co chwilę wznioślejszą inicjatywą nie ma pojęcia jakie są intencje. Smutne, oj smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś niedawno napisał, bodajże Otulona, że autor topiku gra w swoją grę, to prawda. Ja mogę powiedzieć, czemu czasami czytam ten topik, można powiedzieć, że bywam tu regularnie tydzień dwa, potem mam przerwę czasami i kilka miesięcy i znów mnie tu ciągnie. Shatyn jest wypisz wymaluj, identyczny z pewną osobą z mojej rodziny. Ten sam poziom (a raczej jego brak), ta sama pogarda i nienawiść do innych, ten sam wstrętny i oślizły charakter budzący odrazę. I ta sama chęć dowalenia każdemu, aby przez moment poczuć się lepiej w swoim świecie. Teraz napiszę kilka słów o tym, jak wygląda życie tej osoby z rodziny, realne życie. Otóż, odwrócili się od niego wszyscy, dwa rozwody, jeden zerwany konkubinat. Dzieci i wnuki unikają go jak ognia, znajomi się odsunęli, przyjaciół nigdy nie miał. Nikt nie utrzymuje z nim kontaktu. Myślicie, że czegoś go to nauczyło? Nie, nie zmienił się, nawet nie próbuje udawać, gdyż jak twierdzi, po co mam się zmieniać, to już nic nie da i tak nikt do mnie nie przyjdzie. Oto obraz końca psychopaty. I w jakiś sposób tacy chorzy ludzie mnie fascynują. Dlatego lubię się temu przyglądać, nie liczę przy tym na jakiekolwiek zmiany zmiany, trzeba by było wymienić takiemu mózg,a to jak wiadomo na chwilę obecną medycznie jest poza zasięgiem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Otulinka będzie nadawać z pomarańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Chrystus był kosmitą? Nie urażając niczyich uczuć religijnych ostatnio nasunęła mi się taka myśl czy Chrystus był kosmitą? Jest to ciekawy temat do analizy biorąc pod uwagę to iż jest wiele przesłanek nad tym iż nasza cywilizacja miała kontakt z cywilizacją obcych. Jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
widzę że co i rusz ktoś tu mną sobie pyska wyciera. Ktoś mi przypisuje jakiś teksty, których nigdy niepisałem bo miałem na jakiś czas się wstrzymac. Powiem tak. Ja to wszystko zgłosiłem na policję, prokurator nakazał prowadzenie sprawy i policja robi swoje. Ile to będzie trwało, kiedy i do kogo zapukają to już mnie to nieinteresuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu to shatyn masz przesrane:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki446 2013.12.22 szmatą to jest ta kobieta,która się udzielała w temacie pod nickiem czarownica jakaś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadyga zaczyna wklejac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onuca kgb Shatyn@Shatyn 217.99.217.* 23 listopada 2016 Shatyn@Shatyn szkoda czasu na tak ograniczonego umysłowo pawiana jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polityce na forum smolensk trzy pytania do Wojsztyla tez bardzo lubia dziadyge:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak, 11. hel, 12. strącenie bronią EMP, 13. "dwa wstrząsy", 14. pancerna brzoza, 15. maskirowka, 16. wybuchowa farba, 17. bomba termobaryczna, 18. dwa tupolewy, 19. nie było półbeczki, 20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 21. zdalna blokada lotek, 22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach" 23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 24. awaria wszystkich silników, 25. trotyl, 26. dwa wybuchy. 27. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było" 28. wybuchy wielopunktowe, które chyba później ogłosił któryś z ekspertów-inaczej zespołu Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre to forum wpolityce. Siła argumentów powala: Shatyn@Shatyn powtarzam szkoda czasu na tępego pawiana,samochód Kubicy jechał z taką samą prędkością jak leciał TU 154 M i nie rozpadł się na 60 tysięcy kawałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×